Skocz do zawartości

Dragon's Crown


wendiego

Rekomendowane odpowiedzi

no ja dzis zaczalem wizarda robic, wbilem 30 lvl. zebralem talizmany, zostalo tylko ubic final bossa i moge hard ciosac... no ale tutaj lvlowanie juz z gorki... jeden rajd to nawet 6 lvli.

pozniej/jutro wysle zaproszenie. jak bedziesz mial mozliwosc, to pogramy. dwarfa mam na inferno, chyba na 67lvl. dzis Jaczes byl chetny grac, ale akurat czasowo sie nie zgralismy, moze dolaczy.

Odnośnik do komentarza

mi tez bez roznicy... z jednej strony mam chrapke na platyne, wiec i tak meta bedzie przy 99lvl, ale z drugiej czuje, ze na jednym wymaksowaniu sie nie skonczy. potencjarnie dwarf, ktorym gra mi sie rewelacyjnie, dotrze do 99lvl i wizz to samo.

chcialbym tez sprobowac jako czarodziejka, bo ma fajne patenty na wsparcie teamu, ale to jak juz bede mial 150h na liczniku ;)

Odnośnik do komentarza

Jaczes, wieczorkiem jak już żonę położę spać, to możemy naqrwiać.

Zrobiłem dziś kurs na 5kk punktów, myślałem, że to będzie wyzwanie, a tymczasem z randomami to pikuś był... Cały czas mam wrażenie, że jednak poziom trudności tej gry jest za niski :/ Na Infernalu mój wizz dostaje jeszcze wpierdy, ale właśnie wbiłem 70lvl, więc powinno być coraz lepiej.

 

Okazuje się, że jedyne problematyczne trofeum w grze to wszamanie posiłków wszystkich rodzajów - jest ich 70 i nie ma opcji sprawdzić co się zjadło, a czego jeszcze nie. Tym samym grind tego pucharu musi się odbywać od A do Z, z listą w dłoni, masakra :/

Odnośnik do komentarza

Jaczes, wieczorkiem jak już żonę położę spać, to możemy naqrwiać.

Zrobiłem dziś kurs na 5kk punktów, myślałem, że to będzie wyzwanie, a tymczasem z randomami to pikuś był... Cały czas mam wrażenie, że jednak poziom trudności tej gry jest za niski :confused: Na Infernalu mój wizz dostaje jeszcze wpierdy, ale właśnie wbiłem 70lvl, więc powinno być coraz lepiej.

 

 

Bo "wlasciwa gra" i prawdziwe wyzwanie to dopiero LoC.

Chlopaki, robcie 99 lvl i powoli trzeba sie za to zabierac.

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

powiem tyle, skoro infernal moglem zakonczyc walczac z ancient demonem majac u boku npc, to nie moze byc trudne :P inna sprawa, ze to byly npc 2x99lvl i 1x92lvl ;) (sam mialem 77lvl).

 

no teraz trzeba dobic do wysokiego lvlu i wkoncu zabrac sie za ostatniego bossa, czajacego sie na 9lvlu lochow... a do platyny zostaly 4 puchary... samo wszystko wpada :)

Odnośnik do komentarza

powiem tyle, skoro infernal moglem zakonczyc walczac z ancient demonem majac u boku npc, to nie moze byc trudne :P inna sprawa, ze to byly npc 2x99lvl i 1x92lvl ;) (sam mialem 77lvl).

 

 

No i ty sie dziwisz?

Sam idz na niego i zobaczymy :)

a w LOC bossowie zadaja po 500 hp jednym hitem :)

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

nie wiem... gralem przed chwila, znow w towarzystwie npc. bossowie pekaja jak prezerwatywy z biedronki, kazdy spell mojego wizza zostawia solidny slad na pasku hp paskudy, co czasem jest trudne do zauwazenia w walce z regolarnymi bossami. 

nie ma co gdybac, fakty sa takie, ze idac ze sztuczna półinteligencja, wrzynam sie w 6lvl lochow jak noz w miekkie maslo. owszem, zeby poczuc trudnosc koge isc sam, ale przeciez to miala byc gra na coopa.

 

ale nie oklamujmy sie... pomimo wyzwania o bardzo podlym poziomie trudnosci, gra sie bardzo fajnie i nie nudzi. to samo mialem w dead island: radosne nawalanie rzucanego mi pod nogi miesa, skromny rozwoj postaci, przekozacki looting - bardzo stara formula, a jednak potrafi niesamowicie cieszyc, jesli wlozy sie wto odrobine serca. a w DC developerzy zostawili ogromny kawalek serducha!

Odnośnik do komentarza

Super, zebrales kosci playerow z 20lvl wyzej od bossa i sie dziwisz. Dobierz sobie SI z twojego levelu jak ci sie nie podoba.

Masz pretensje, ze karzel dostaje od olbrzyma. To tak jakbys w gran turismo wybral sobie ferrari i scigal sie z seryjnymi focusami. 

 

Tlumacze Ci, ze LoC nie ogarniesz sam (z tego co czytam to nawet z druzyna jest to bardzo trudne). LoC to dopiero wlasciwa gra, a nie wybrane dungeony, ktore sa wstepem do gry.  Sa zabijaczem czasu w drodze do 99 i wlasnie LoC.

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

sie pan tak nie spina, jak posladki sereny wiliams na korcie :P

 

o cos innego mi chodzilo, niz robienie z siebie twardego madafaki ;) tak dla porownania, takie dead island, bardzo podobne w sposobie organizacji rozrywki i samego online'u, mialo fajny system skalowania paskud, dzieki czemu jak gralem z fumflem z wysokiego lvlu, a sam bylem slabiusienki, to gra stanowila opor zarowno dla niego jak i dla mnie. po prostu lvl przeciwnika byl naliczany wzgledem lvlu i gear'u, ktory mialo sie na sobie i jak np dany zombiak mial dla mnie 54lvl, to kumpel widzial go jako np. 89lvl, dmg byl naliczany proporcjonalnie, wiec ja walac slabsza postacia z nedznym ekwipunkiem moglem zadawac procentowo podobny dmg co kumpel. caly czas  byl zrownowazony opor ze strony gry, a jak dolaczyl trzeci, nie trzeba bylo podnosic poziomu trudnosci, bo gra robila to sama :)

 

jest to drobne niedociagniecie w koich oczach, ale jakos nie przeszkadza mi to w zwyklej grze ;)

Odnośnik do komentarza

dostałem wczoraj paczkę z DC...no kurczaki...rewelacyjny tytuł. W sumie to co się spodziewałem to dostałem - japońskie diablo w 2d połączone z golden axe. Oprawa a/v miażdży suty. Multi jeszcze nie odblokowane bo mam dopiero za sobą 2h ale i tak już jest fajnie...wziąłem za postać amazonkę ale przeszkadzają mnie jej wielkie uda...forumku doradź, że prócz dupska jak garaż ma ona już tylko same zalety?

Odnośnik do komentarza

wkręciłem się dosyć w gięrkę ale mam pytanie, jak odróżnić czy gram z botem czy z człowiekiem xD? mam już online odblokowany, i panuje tam kompletny chaos albo czegoś nie kumam. muszę zdobyć te 9 talizmanów, mam już 2. wbijam w jakiś level i pokazuje mi connecting, ok gram z kimś niby, w trakcie się ktoś dołącza a zaraz patrze na górze pod obrazkiem postaci pisze NPC.

 

niech mi ktoś to rozłoży na części pierwsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...