Skocz do zawartości

Kingdoms of Amalur: Reckoning


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Również żałuję, że nie będzie PL wersji (ofc napisów) no ale trudno. Co jak co ale w takim rpg-u by się przydały chociaż na pewno nie jest to powód do rezygnacji z takiej gry.

 

Co do gry-dema, skończyłem "2,5 raza" (dla porównania demo FFXIII-2 wyłączyłem po 10 min ;p) i jestem bardziej niż zadowolony. Takiego rpg-a trzeba mi było, tak powinien wyglądać Fable. W sensie posiadać elementy rpg i dużo możliwości. Najbardziej bałem się, że będzie to kolejny rpg nastawiony tylko na walkę a tymczasem to rasowy, przygodowy rpg. Co mnie bardzo cieszy.

 

Parę rzeczy nie podoba mi się (niski poziom trudności, bohater niemowa, fabuła póki co mnie nie wciągnęła, bugiiii) ale zdaję sobie sprawę, że to demo.

Z innej beczki zauważyliście jak w demie: w prologu, na obrzeżach mapy, w zamkniętych pomieszczeniach - w ogóle gdzieniegdzie "gra przeskakuje na 60 klatek" heh? Podobnie jak w Infamousach, czytałem na forach, że szczególnie w wersji na Ps3 jest to odczuwalne.

 

No nic czekam na pierwsze opinie osób co kupują na premierę jak z bugami. Bo o nie najgorzej się boję (co za czasy...).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A mam właśnie pytanie co do jednej rzeczy. Jak jest z tym odradzaniem, bo w demie jak zginąłem była opcja"resurrection" i bohater od razu wstawał w miejscu gdzie zginął. Można tak w nieskończoność czy jak, bo mi konsola się zawiesiła jak drugi raz zginąłem w tym samym miejscu? A poziom trudności jeszcze jest Hardcore, ale nie można było go wybrać. No i mam nadzieję, że zrobią ciekawe questy, bo jak gra ma być na 100h to sam ciekawy gameplay wątpię żeby to uciągnął.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem w demko w wersji na PS3. Gra ogółem bardzo fajna, ale technicznie to jakiś koszmar. Tekstury doczytują mi się paręnaście metrów przede mną, artefakty i słaba kamera. Na premierę w ciemno na pewno nie będę brał, za dużo takich pokaleczonych gier na PS3 już było, by ryzykować.

Odnośnik do komentarza

Wątpię, że będzie kaszana. Obstawiam, że co najmniej gra na 8. Demko ma 3 miesiące i było tworzone przez zewnętrzne studio, które po prostu wycięło kawałek kodu z wczesnej wersji. Stąd bugi.

 

Nowy i pewnie ostatni live

Fajny, bo pokazuje że nawet grając na normalu w późniejszych etapach gry nie jest za łatwo. Teraz zastanawiam się czy zaczynać od harda.

 

I nowy filmik na GT

O muzyce i efektach dźwiękowych.

 

Kalkulator skillów

Coś, co pomoże w rozplanowaniu rozwoju swojego bohatera ;)

Wersja beta

Edytowane przez estel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obczaiłem demko i na razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Technicznie nie miałem żadnych problemów z teksturami ani niczym więc nie wiem jak u kolegi parę postów wyżej. Grafika ładna taka na 8, kolorowa bajkowa, walka jak na rpg prezentuje się miodnie ale nie oczekujmy z tego slashera. Łyknę na pewno. A co do Finala XIII-2 - za stary jestem na to, jakiś samograj, chocoboliny i różowa świnia zwracająca się do mnie Kupo... Wysiadłem już dawno z Finala i nie wracam. Graficznie Final bardzo ładny - można by na tym silniku jakiegoś action adventurea zrobić ala Zelda. Do tej pory zachodzę za co Famitsu w XIII dało 40/40...

Odnośnik do komentarza

Ostatnio też właśnie pisali, że Famitsu sypie 40/40 na lewo i prawo. Z ciekawości sprawdziłem i przy 40 lvl ilość punktów starczy żeby całkowicie rozwinąć jedno drzewko. I Estel wiesz może jak jest z odradzaniem się? Bo w demie można było resurrect i od razu gdzie postać zginęła on się odradzał. Jednak przy drugiej śmierci gra mi się zawiesiła, a na tym filmiku jak zginął pojawiło się Load game

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

najpierw padl dzwiek, pozniej przeskakiwaly dialogi, az w koncu demo sie zawiesilo. szkoda mi było czasu powtarzac. gra sie jednak przyjemnie, irytuje jedynie kamera i wybór czcionki (moze smieszne, ale jakos zwracam na to uwage w grach, szczegolnie rpgach, gdzie jest duzo czytania ;) zobaczymy jaki bedzie full. pewnie kupie, ale nie od razu.

Odnośnik do komentarza

Te podwójne miecze u łotrzyka przypominają trochę tą broń ze startrecka co Ci zmarszczone-czoła mieli:) a ogólnie to obejrzeniu tych filmików zagram na pewno wojownikiem. Ma kilka ciekawych "czarów" no i można jungle robić:) Fajne też było jak podrzucił do góry i jak spadał to go ze strzał dobijał. Jak w Devil May Cry:) oby tej gry nie spieprzyli, bo zapowiada się miodnie.

Odnośnik do komentarza

Haha, jak napisałeś jungle to myślałem że chodzi ci o Quake, to trzęsienie ziemi (czar wojaka) ;) Ja tam wybieram czystego maga, będę pakować wszystkie punkty w Sorcery, a później planuję sprawdzić Universalist. Podczas ostatniego Q&A z dev. napisali, że Universalist dostaje za darmo wszystkie umiejętności z kategorii "... Weaponry", czyli te które odblokowują specjalne ruchy, za darmo. Dzięki temu sprawdzę sobie każdą broń i może przemienię się na Finess/Sorcery z Faebladesami i Chakramami :wub:

Odnośnik do komentarza

EA wykonało bardzo "fajny" ruch. Pazerne skur.wysyny.

 

http://www.destructo...ss-220459.phtml

 

Cała jedna frakcja będzie dostępna dopiero po wpisaniu online passa. W grze singleplayer. Idioci.

 

Z drugiej strony dev. też nie jest bez winy. Przecież musieli się na to zgodzić.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Post wyjaśniający Curta Shillinga, założyciela 38 Studios. Nie lubię EA.

 

Update recki IGNu

 

Kratos5s5s asks... I have yet to fully complete the demo even once due to freezing issues. The dialogue also cuts out at some points, or is simply not spoken at all. Other animations, particularly during conversations, appear glitched as well. Have you encountered any major (or minor) bugs in the final product?

 

Colin answers... It's super disappointing to hear that the demo for the game isn't running well for a lot of gamers. Much of that apparently has to do with the fact that it's based off of an old build that was outsourced to a third party. Nonetheless, I haven't run into any significant problems on either the PS3 debug or PS3 retail builds I've been playing. I can't yet speak for PC or Xbox 360, however. Minor problems I've encountered have included a less than desirable draw distance at times, some stuttering audio and frame rate drops during super-heated battles. That's the extent of it. Believe it or not, the game hasn't frozen a single time on me, which is awesome for a game of this size and scope.

 

;)

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...