Skocz do zawartości

Kingdoms of Amalur: Reckoning


estel

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie. I z tego co widzę sporo osób narzeka na to ze nie dostali tej broni za preorder w wersji cyfrowej. W wersji pudełkowej był dodawany specjalny kod np w Gamestop a w cyfrowej słyszałem dwie wersje że albo powinni dosłać kod na maila albo bonus jest przypisany do kodu aktywacyjnego. W skrzyni znalazłem tylko bonusy za demo ( fajna zbroja i ostrza ). w sumie teraz już mi nie zależy na tym bo potrafię sobie zrobić lepszy ale czuje się trochę oszukany bo gdyby nie bonus pewnie bym brał grę przez steam albo pudełkową

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero dzisiaj zauważyłem(po Twojej wypowiedzi), że jest On-line pass w pudełku:) ogólnie to daję badziewną zbroje Sheparda:) jeśli chodzi o itemy i questy nowe, to chociaż coś. Dzisiaj znowu znalazłem item z zestawu, ale kuźwa znowu dla wojownika:/ no nic zostawię w skrzyni może później się przyda.

Ja dopiero dzisiaj zauważyłem(po Twojej wypowiedzi), że jest On-line pass w pudełku:) ogólnie to daję badziewną zbroje Sheparda:) jeśli chodzi o itemy i questy nowe, to chociaż coś. Dzisiaj znowu znalazłem item z zestawu, ale kuźwa znowu dla wojownika:/ no nic zostawię w skrzyni może później się przyda.

 

 

Kurde, w jakiej skrzyni można itemy zostawiać?

 

EDIT : Spoko, po 10 h dotarłem do momentu gdzie mogę zostawić rzeczy;D

 

Ogólnie gra mi się mega podoba, śmigam sobie magiem z Chakramami i jest epicko;) Wątku głównego nie ruszyłem... Czy questy dla frakcji można wykonywać równocześnie? Np robię questy dla 3 frakcji? Czy trzeba je robić po kolei?

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Kurde, w jakiej skrzyni można itemy zostawiać?

 

EDIT : Spoko, po 10 h dotarłem do momentu gdzie mogę zostawić rzeczy;D

 

Ogólnie gra mi się mega podoba, śmigam sobie magiem z Chakramami i jest epicko;) Wątku głównego nie ruszyłem... Czy questy dla frakcji można wykonywać równocześnie? Np robię questy dla 3 frakcji? Czy trzeba je robić po kolei?

Można robić (jak na razie) wszystkie jednocześnie. Ja w tej chwili robię 3 różne frakcje.Najbardziej mi przypadł do gusty House of Ballads, ale na nie znalazłem jeszcze frakcji magów, wie ktoś gdzie ona jest?

Przeczytałem kilka recenzji i całkiem fajnie to wygląda. Mam pytanie dotyczące itemów. Podział jest podobny do tego z diablo 2? Tzn. zwykłe, magiczne, złote, unikaty i sety? Jest coś w stylu: run, słów runniczych?

Dokładnie. Masz itemy białe, żółte, niebieskie, purpurowe oraz sety(bardziej pomarańczowy) słów runicznych chyba nie, ale można wkładać klejnoty(jak w diablo:) ) do broni, pancerzy itp, kryształy sam sobie robisz przez Sagecraft albo kupujesz. Możesz je łączyć w przeróżne kombinacje, ogólnie jest to całkiem rozbudowane i chyba daję całkiem dobre bonusy.Na razie nie mam żadnych dobrych itemów, w które mogę je włożyć, a i nie wiem czy da się robić miejsce na klejnoty w każdym itemie.

Ogólnie początek gry na to nie wskazywał, ale z każda chwilą coś nowego odkrywam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zakochałem się w tej grze, prawie 12 h na liczniku i nie ruszony wątek główny.... Ogólnie dopadł mnie syndrom epickich itemów, nie dla mojej klasy postaci... Wszystko fajne leci dla woja i rogala a kompletnie nic dla maga, jedyne co mam to jakieś buty setowe. Zbieram ziółka, bawię się alchemią, fajna sprawa.. Giera to mega pozytyw ;)

Odnośnik do komentarza

Dobre jest to że w każdej chwili możemy zresetować wszystkie punkty za niewielką kasę. Ja przed ostatnią walką zresetowałem i dodałem 33pkt w might i resztę w sorrcery (czy jak to się piszę) bo znalazłem cały zaje.bisty set, więc nie dość że kosiłem chakramami i magią to jeszcze miałem prawie 1000 defa ;)

Odnośnik do komentarza

Jak tu jest z kooperacja online/podzielonym ekranie? Można się wymieniać equipem online?

O ile mi wiadomo to gra nie posiada możliwości online ani split screen, to mi się obiło o uszy.

Mógłby ktoś tak opisać krótko rasy postaci? Kim najbardziej opłaca się grać i w jakie skille jechać pkt? :) Byłbym bardzo wdzięczny, a i jeśli mogę prosić to coś więcej o Craftingu :) Gra będzie dopiero jutro albo w poniedziałem więc czekam z niecierpliwością i już mam obślinionego pada od PS3.

 

SetoPL --> Jest takie małe info. Z towich postów wynika, że jesteś z Gdyni (mam nadzieję, że nie pomyliłem ciebie z nikim innym). Jeśli tak to z całego serca polecam sklep Nintus na morskiej (jak się tunelem z dworca na morską wychodzi to odrazu po prawej). Sklep ma tanio, naprawdę tanio gierki używane jak i nowe, tylko na konsole. Jak coś to www.nintus.pl :)

Odnośnik do komentarza

Tak jestem z Gdyni:) Czasami tam zaglądam:)Nie ma co-op i nic temu podobnego. Rasy mają wpływ na początkowe skille oraz bóstwa(przy wyborze postaci jest wszystko opisane)jednak moim zdaniem nie są to jakieś super różnice, więc najlepiej wybrać tą która się najbardziej podoba. Z wyborem skilli(od razu warto powiedzieć, że skille są to kowalstwo, alchemia, lockpicking itp, a abilities umiejętności pasywne oraz aktywne np. burza błyskawic, kule lodu itp) mam sam duży problem, bo chciałbym robić wszystko:) kowalstwo daje możliwość tworzenia własnych itemów oraz ich nazwania, sagecraft możesz produkować klejnoty i wkładać w itemy(jeśli jest taka możliwość), disspeling to coś w stylu lockpicking, ale w sytuacjach kiedy skrzynia jest zamknięta magiczne i nie dawno dała też mi ciekawą opcje podczas wykonywania questa, ale nie będę spoilerować, hidden detect pokazuje pułapki, skrzynie(ukryte), tajemne przejścia!, oraz lorestones, perswazja to wiadomo, alchemii na razie nie używam(gdzie moja rasa ma na starcie +1 do niej)ponieważ i tak kupuję je w sklepie. Ogólnie to mam bardzo duży dylemat co wybrać:) perswazje na bank( jak w każdym rpg), hidden detect też oraz dispeling nie wiem tylko czy inwestować w sagecraft czy w blacksmithing albo w to i to, ale zrezygnować z którejś powyżej. Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie wiem czy można tworzyć naprawdę silne itemy(czy i tak najlepsze wypadają w grze?) czy może w sagecraft, albo w to i to, żeby do wytworzonych przez kowalstwo itemów włożyć kamienie:)

A co do umiejętności(abilities) to jak będziesz grał pure warrior czy tam mag albo rogal, to punktów masz tyle,że wymaksujesz praktycznie wszystko, więc możesz wybierać do woli.

Ogólnie to mógłbym tak pisać i pisać:)więc jeśli ktoś już coś więcej wie na temat blacksmithing oraz sagecraft proszę o pomoc, bo muszę teraz płacić ponad 10.000 na resetowanie skilli, a w tej chwili jestem bankrutem:)

Odnośnik do komentarza

Nie:(, ale jeśli znasz angielski na normalnym poziomie powinieneś większość zrozumieć. Gorzej z bełkotem Fae, ale sam zobaczysz. Są nawet momenty gdzie przez chwile będziesz się zastanawiał jak skończyć questa. Naprawdę na początku tego nie widać, ale po 15h grania jestem bardzo zaskoczony. Moim zdaniem gra rządzi. Gram na Hard, koszę wszystkich chakramami jak leci, ale wystarczy chwila nie uwagi i jesteś trup(nie wiem jak później, ale na razie jest ciut za prosto). Najczęściej ginę i tak od skrzyń :rofl2: .

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Kowalstwo się przydaje przynajmniej dla mnie ( gram wojownikiem - longsword + czakramy ) w sklepach nic nie kupuje ( potiony robię sobie sam i wychodzi bardzo tanio, namęczyłem sie trochę żeby zdobyć recepturę na healing potion ) Można nieźle upgradeować broń dzięki kowalstwu. Rozkładam miecze a potem składam z kilku jeden mocny. Rozłożyłem kilka po 30 dmg i powstał 42dmg a w sklepie najmocniejszy to 22 jaki widziałem

Odnośnik do komentarza

To kosztuje trochę ponad 4000 golda więc taniocha. Tak jak pisalem wyżej, polecam grać magiem (Meteor FTW!! zamiata po 10-20 przeciwników na raz) a jak się zdobędzie dobry cały set dla woja (dobry w sensie np. armor ponad 200 defa) to zresetować mu skille, dodać tyle w might aby go unieść a resztę standardowo w magię ;) Ja tak zrobiłem i nie dość że robiłem im z dupy jesień średniowiecza to jak ktoś mnie walnął to praktycznie pasek zdrowia nie drgnął (1000 defa FTW!).

 

Co do kowalstwa, polecam wszelkie armory, które dodają %defa, %criticala magią, itp. Na sam koniec frakcji House of Ballads dostaje sie dobrego seta jak gra się magiem, wystarczy nosić rękawice i buty, bodajże rękawice dodają 15% criticala magią a za 2 części seta jest kolejne 15%. Dobre jak np. Meteorem albo Lighting stormem (czy jak to się zwie) naku.rwia się kilku(nastu) przeciwników. 1 atak i albo wszyscy padną albo zostanie z jeden, może dwóch.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...