Skocz do zawartości

Kingdoms of Amalur: Reckoning


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Niach, niach - bonusy do ME3 za ogranie demka Reckoning i na odwrót.

 

http://reckoning.amalur.com/r/exclusive-offers/reckoning-and-mass-effect-3

 

Ja osobiście mam w (pipi)e, bo cross-over dwóch zupełnie ze sobą nie powiązanych tematycznie gier jest dla mnie bezsensem, brakiem dobrego smaku i zwyczajną głupotą, ale jeżeli ktoś chciałby w ME3 latać w kosmosie w zbroi płytowej to niech sprawdzi linka.

Odnośnik do komentarza

DEMO właśnie wylądowało na Marketplace :) 1.90 GB. Przeglądając gameplay , zapowiada się niezła giera. Niby bez rozgłosu, niby nowa marka, a tu proszę wydaje się jakby zebrała w sobie najlepsze elementy z różnych gatunków, dodatkowo polane Designem w wykonaniu Todda MacFarlane rokuje obiecująco :)

 

dam znać jak ogram demo :)

Odnośnik do komentarza

no to szybka relacja po ograniu DEMA. naprawdę nie spodziewałem się takiej dobrej gry, grafika w klimatach mocno Fablowo-WOWowo-Baśniowym - absolutnie super!! Generalnei jak ktoś grał w WOW to sporo podobieństw, mapka, oznaczenia questów. Samo demko zawiera początek gry , samouczek, wstęp do historii oraz 45 minut grania do woli:) Jak dla mnie super porządek w klasach postaci, zdolnościach, korzystanie z dwóch rodzajó broni genialne!! Zaskoczyło mnie sterowanie intuicyjne i mega wygodne!! Jest sporo craftingu fajnie opisanego, więc nudzić się nie będziemy. Mapa świata całkiem spora mimo że lokacje i świat nie w pełni otwarte....

 

kupuje pełną wersją bez wątpienia, system walki wymiata!!!!

Odnośnik do komentarza

Tytuł bardzo mi się podoba (po demie)

 

Grafika, klimat i muzyka bardzo budująca. System walki świetnie leży pod padem, zręcznościowy a zarazem wiemy co się dzieje nie jak w ostatnim final fejlu. Ilość przedmiotów i dodatków jak crafting itp. spora.

 

Twórcy nie bali się pokazywać rozgrywki i to co mówili okaząło się prawdą w kontraście do innych developerów którzy tylko gadają.

 

Jak na tak mało znane studio pokazali naprawdę kawał dobrego kodu i ja ich wesprę swoimi pieniędzmi aby dalej produkowali takie dobre tytuły.

 

Czy też mieliście błąd z dzwiękiem i przeskakującymi dialogami (PS3) ?

Edytowane przez Xantu
Odnośnik do komentarza

Bardzo pozytywne zaskoczenie, nie powiem. Fajna grafika, niezły system walki, nawet nieźle zapowiadająca się historia i dobry voice acting. Udźwiękowienie tylko jakieś średnie. Po za tym martwią trochę techniczne niedomogania (spadający framerate, artefakty, czasami szalejąca kamera). Mam nadzieję, że do premiery poprawią.

Odnośnik do komentarza

U mnie też Voice zaniknął pod koniec Dema i dialogi same przeskakiwały - Demowy Bug. Podobnie też jest ze śmiercią bohatera (gdy kończy sie HP to następuje resurekcja lol:) Na szczęscie Developerzy wspomnieli że takie cuda tylko w demie bo nie am opcji save game. Z pewnością poprawią te błędy no i tylko wypatrywać pełnej wersji... jedyny problem to jak to wszystko ograć : Skyrim nieskończone (o ile wogole można skończyć to) lada chwila Mass Effect 3 ... Czy tylko mi się wydaje, czy RPG znowu wracają do łąsk a patrząc po ostatnich ocenach, wynikach sprzedaży i tym co na horyzoncie to nic tylko się cieszyć .

 

Ps: Pierwsza myśl po ograniu dema, to : Niezły fundament pod konsolowe MMO : nowy świat stworzony od podstaw, no i ten system walki który okazałby się przełomowy jak na MMO oczywiście gdyby udało się w takiej formie go wsadzić w mmo... tak się tylko rozmarzyłem... :) Póki co EA ma świeży KOTR mmo i tam pewnie cała para pojdzie :)

Odnośnik do komentarza

@sentryandy Może nie zauważyłeś. Na xie ewidentnie jest momentami coś nie tak z dźwiękiem, dialog jeden też mi przerwało z niewiadomego powodu, i w jednym fragmencie widać spadki frejmrejtu.

 

Co oczywiście nie zmienia faktu, że gra zapowiada się całkiem ciekawie - bardzo solidny rpg tak jak by kumulujący pewne ograne patenty. Myślę, że to będzie taki Darksiders action-rpgów, czyli pozycja bardzo mocna, dająca dużą przyjemność z gry i czerpiąca garściami od tuzów gatunku. Fajny w sumie design, trochę w stylu WoW-a. Ja tam biorę.

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

Ciekawa gra, nie powiem. Szkoda tylko że demko jest aż tak zabugowane. Dzwięk znika, dialogi same przeskakują, gra się zawiesza (PS3). Wie ktoś może, czy wersja z naszego PSstore jest PL?

ooo nawet nie wiedziałem, że ma być PL bardzo fajnie. A Tobie radziłbym uważać z wersjami PL z PSS. Ostatnio w którymś z czasopism z grami jakiś chłop pisał, że kupił DeusEx w wersji PL i dostał ANG.

Właśnie ograłem demo i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Ładna grafika, bardzo przyjemny system walki. Nie sprowadza się tylko do naparzania non stop kwadrat, tylko są różne kombinacje, rozwinięte drzewko, dużo bonusów, Fate. Jedyne co mnie zdziwiło to, że laską siałem lepszy zamęt niż mieczem gdzie grałem wojownikiem:)

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...