Skocz do zawartości

Kingdoms of Amalur: Reckoning


estel

Rekomendowane odpowiedzi

To ostatnie miejsce w tworzeniu itemów jest zawsze dla kamieni? Do broni trzeba "weapon shard"? Czy można epic czy jak? I jaki jest limit maksymalny +# do skilli, bo dziś miałem 2 chakramy po +2 do sorcery i tylko jeden mi zaliczyło? Dzisiaj osiągnąłem ostatni poziom kowalstwa i chciałem coś potworzyć, ale widzę, że będę musiał sagecraft też wymaksować, bo ceny w sklepach są horrendalne i sam shit mają.

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, że mam ten sam problem, bo trofeum chciałem zrobić. Mi się wydaję, że przez brak skilli w stealth, ale ręki uciąć nie dam. Na jednej stronie znalazłem taki opis "Stealth allows you to avoid confrontation, giving you the option of avoiding fights if you want to. You can also get a rather large attack buff for sneaking up and attacking enemies, making it a vital skill to rid of dangerous enemies quickly." I z niego wynika, że dostajesz większy attack buff, więc możliwe, że tych silniejszych się nie da, ponieważ zadawałbyś za mały damage. BTW z lockpicking na 2 poziomie, rozbrajam skrzynki Hard, troszkę to dziwne, ale mi się podoba:)

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Stealth kille - musicie wpakować punkcić w Assassination. Dolny prawy róg w drzewku Finesse.

 

Ostatnie miejsce w kowalstwie jest zawsze na kamienie. Do broni można wsadzić tylko Weapon Shard. Epic Shard pasuje tylko do zbroi na tors, a Utility i Armor można wsadzić chyba w pozostałe.

 

Nadszedł moment, w którym respecowałem się na hybrydę Finesse/Sorcery. Pogram tam trochę i zobaczymy. Póki co wydaje mi się, że postać jest słabsza, ale fajnie się macha Faeblade'sami i sztyletami ;)

Edytowane przez estel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Stealth kille - musicie wpakować punkcić w Assassination. Dolny prawy róg w drzewku Finesse.

 

Ostatnie miejsce w kowalstwie jest zawsze na kamienie. Do broni można wsadzić tylko Weapon Shard. Epic Shard pasuje tylko do zbroi na tors, a Utility i Armor można wsadzić chyba w pozostałe.

 

Nadszedł moment, w którym respecowałem się na hybrydę Finesse/Sorcery. Pogram tam trochę i zobaczymy. Póki co wydaje mi się, że postać jest słabsza, ale fajnie się macha Faeblade'sami i sztyletami ;)

Dzięki. Rogal jest bardzo dobry w pojedynkach 1vs1 z tego co zauważyłem, ale nic więcej nie powiem.

Odnośnik do komentarza

Doszedłem już do przed ostatniej dużej lokacji. Wszystkie gildie prócz House of Sorrows zrobione oraz pozostał główny wątek. Lorestones wszystkie z poprzednich lokacji zrobione, itemy wykute,33lvl, 45h przegrane i wszyscy giną od jednego meteora:)Co do gildii to House of Ballads bardzo fajna, końcówka Warsworn kozacka(szkoda, że nie zapisałem save, bo chciałem inaczej,ale cóż), Travelers też całkiem sympatycznie, jednak bardzo się zawiodłem na Arcania. Niby ciekawy, ale tak krótki, że masakra. Ogólnie prócz HoB reszta jest fajna, ale bez szału. Zobaczymy jak to wygląda w HoS i ciekawi mnie "Kim ja w końcu byłem" jednak nie spodziewam się nie wiadomo czego. Bardzo żałuję, że nie robiłem wielu savów, bo chciałem inne "opcje" też zobaczyć, a na bank nie będę przechodził drugi raz. No nic nie długo reset skiili trzeba zrobić i dwie klasy wybrać, bo mag jest za potężny.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, Pomijajac ogrom rzeczy do zrobienia i swobodnego bawienia sie w grze, sprawa jest jeszcze taka ze ta gra ma online pass. A przez to sprzedajac gre musialbym dac odpowiednio nizsza cene juz na starcie, co wielu pewnie sie nie podoba i bedzie wolalo gre zatrzymac.

Ja swojej kopii nie sprzedaje, bo zauwazcie ze na mapie sa jeszcze pola na dodatkowe krainy ktore pewnie dostaniemy w dlc.

Odnośnik do komentarza

Niestety wczoraj przez głupi przypadek straciłem wszystkie zapisy :cray: .

 

Jak do tego doszło?

 

Heh, wszyscy nieźle katują grę - zero ofert używek na Allegro ;)

 

Czas chyba skorzystać ze zniżki i łyknąć KoA na Muve.pl...

Niestety wczoraj przez głupi przypadek straciłem wszystkie zapisy :cray: .

 

Jak do tego doszło?

 

Heh, wszyscy nieźle katują grę - zero ofert używek na Allegro ;)

 

Czas chyba skorzystać ze zniżki i łyknąć KoA na Muve.pl...

 

 

W dalszym ciągu można skorzystać na gry od EA?

Odnośnik do komentarza

Witam. Trochę spóźniony, bo dawno tutaj nie witałem, ale widzę, że nieźle katujecie KoA ;) Osobiście się zakochałem w tej produkcji. Właśnie na taka grę czekałem przez ten cały czas. Skyrim mi nie podszedł przez mozolność. Dlatego też Reckoning wygrał w moich oczach właśnie dzięki tempu, które nam narzuca. Tutaj się nie pitolimy. Właśnie dzięki systemowi walki oraz zabawie z budowaniem postaci, Reckoning nie chce opuścić czytnika mojej konsoli. Obecnie ograłem 60h, wbity 36 level jako assassin, ale niedługo zrobię blademastera (finesse i might hybryda), w skrzyni uzbierane większość setów, ale ta gra po prostu nie chcę się skończyć. Ilekroć redukuje liczbę questów, tuż za rogiem zaraz czeka z pięć kolejnych. I najlepsze jest to, że nie trzeba się jakość szczególnie w nie zagłębiać, byle ubić hordę wrogów i jakiegoś mocniejszego bossa. Najlepiej gdyby jeszcze znaleźć jakieś setowe ubranko w trakcie eksterminacji. I oto właśnie chodzi! Porównania do fable, czy Skyrim raczej sa tu chybione. Kingdoms of Amalur to takie swoiste Diablo, na który każdy fan dungeon crawlerów czekał. Oczywiście nie bez wad, ale w końcu mamy coś w miarę świezego, od młodego dewelopera. Mam nadzieję, że gra się sprzeda, bo kontynuację bym przytulił na 100%.

Edytowane przez Tien
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie odblokowuje się żaden trudny dungeon z bonusym contentem. Tylko Primordia, która jest banalnie prosta i nic ciekawego z niej nie wypada.

 

Skończyłem kilka dni temu praktycznie 95% gry. Zostało tylko kilka tasków do zrobienia. Jakieś 95h pograłem i nie nudziłem się ani przez chwilę. Sam miód. Polecam.

Odnośnik do komentarza

190 pare, ale zakładam że nie zrobiłem wszystkich. Tzn. robiłem wszystko co było na mapie, ale np. jak wróciłem do jakiejś lokacji to nagle pojawił się nowy queścik, więc mogłem kilka przeoczyć.

 

W to się chyba wliczają questy z różnych frakcji i main quest ale nie jestem pewien.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...