Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Przeboleje nie zakwalifikowanie się do MŚ w RPA, nawet odebranie nam ME 2012, ale tylko pod warunkiem jeśli ktoś rozpieprzy ten cholerny grajdołek Laty, a w polskiej piłce dojdzie do radykalnych zmian.Dlaczego Drzewiecki przestraszył się wtedy, gdy miał okazję coś zmienić...?

 

Monologi to znak rozpoznawczy Szpakowskiego.Zawsze lubiłem słuchać jego podsumować na koniec meczu albo ogólnie jakichś rozgrywek pucharowych, ale często pieprzy głupoty np. "niepotrzebna strata" (widział ktoś potrzebna stratę?) albo "trzeba grac swoje".

 

Szpakowski najeżdża tak samo na Beenhakkera i pozostawia bez winy naszych kopaczy, jak Borek po ostatnich ME w Austrii i Szwajcarii, a wydaje mi się, że nawet, jakby Leo wpuscił 2 napastnika, to (pipi) by to zmieniło, bo nie da sie wygrac meczu z wolnymi, słabo wyszkolonymi technicznie i przede wszystkim słabo rozumiejącymi sie na boisku piłkarzynami.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Je.bane pachołki ustawić pod ścianą i rozstrzelać ! Mecz mimo że leciał w tle to nikt na niego nie patrzał (po za sporadycznymi jeszcze jeden kierowanymi w stronie słowenjiii ) raczej na whoes line które odpalałem na laptopie żeby tylko zapomniec o tej bandzie tempych h.ujów jak by to kapitan bomba powiedział.Jedyne co widziałem (zreszta pisze o tym przy każdym meczu ) to fakt że chłopaki z obrony kolejny raz grali jakies 30-40 metrów od swojej bramki i na dobrą sprawe to była największa głupota naszych za czasów leo .Tyle , szkoda słów na ten mecz.......

Z tematu tablica korkowa

1252240015_by_Bania999_500.jpg

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Wasi idole Gancarczyk i Bosacki faktycznie dają radę, tak słabej defensywy to nie widziałem od czasów meczu JKS-Czuwaj o mistrzostwo V ligi w regionie podkarpackim. Jezu, jaki ten mecz jest nędzny, nie da się tego wytrzymać.

 

Gancarczyk jako jedyny grał przyzwoicie, nie było jego winy przy żadnej z dwóch pierwszych bramek, zresztą znamienne jest, że jak tylko go zdjęto, padło 0:3

pierwszego gola zawalił Boruc puszczając szmatę pod ciałem, dalsze dwa gole to już pokaz słabości tego zlepka piłkarzy nie grających na codzień w klubach, natomiast grających za zasługi w reprezentacji prowadzonej przez dziadka, który więcej uwagi przykłada do feyenoordu niż do polskiej reprezentacji

 

poprzednicy benhałera mieli łatwiej, bo piłkarze, którzy grali wtedy i grają teraz, byli młodsi, grali regularnie i chciało im się, było się "mistrzem eliminacji", przychodził turniej i co się działo? dwa mecze w tyłek i walka w meczu o pietruszkę, wniosek z tego taki, że kopacze z ławek rezerwowych itd. nie potrafią grać pod presją albo nie wyrabiają kondycyjnie i motorycznie

 

polscy kopacze remisują z fartem z cienką irlandią północną, a niektórzy snują wizję zwycięstwa z mocniejszą słowenią 4 dni później, zabawne

w sumie mając tak ogórową grupę z czechami w kryzysie i nie awansować? naprawdę to nawet lepiej, że nie ma nas na mundialu

Odnośnik do komentarza

Słowo eliminacje jest tu kluczem. My zostalismy właśnie wyeliminowani, bo jesteśmy za słabi na grę w RPA. Sądząc po wynikach w grupie gdyby jakimś cudem znaleźli się w Afryce i zamiast z Irlandią płn gralibyśmy z Brazylią czy Hiszpanią to tam nawet nie byłoby co zbierać.

Odnośnik do komentarza

Obraniak też w klubie nie gra, nic nie pokazał w pierwszej połowie poza brzydkim faulem od tyłu.

 

Nie gra bo nie chcę przedłużyć wygasającego za kilka miesięcy kontraktu.

 

nie zmienia to faktu, że grał poniżej swoich możliwości w tym meczu, z irlandczykami miał okazje, z ogarniętymi słoweńcami już nie bardzo

Odnośnik do komentarza

Nie mniej wkur.wiające od meczu Polaków były komenty Mrugacza Szaranowicza i Jerzego "to jest szalenie ważne" Engela pod adresem Leo, którzy chełpili się perspektywą zmiany trenera jak dzikie świnie. Też uważam, że nie bez winy jest tu trener, bo jakoś nie widziałem zmotywowanych Polaków w tym meczu, było gorzej niż w poprzednim razem. Ale o tym, że biegali bez determinacji i wolniej od przeciwnika (druga bramka, wtf) świadczy to, jak zostali przygotowani do tego sezonu przez własne kluby. No chyba że w parę dni da się to zrobić, no to chu.j ci między oczy Leo. Ale nie wydaje mi się, żeby to było możliwe.

 

Nie ma Komara, który w tamtych eliminacjach "robił różnicę" na środku obrony. Poza tym taki Smolarek, który był jajami i zębami trzonowymi tej reprezentacji, w czasie eliminacji Ojro '08 miał przynajmniej jakiś klub, żeby porzadnie trenować na codzień. Teraz gdzieś się błąka i kopie z kumplami z osiedla, atak jest obecnie brzydki jak noc. A za to Leo odpowiedzialności raczej nie ponosi, chyba że Ebiego do Feyenoordu weźmie, to usłyszymy pierd.olenie o tym, jak to Beenhakker dba o Tulipaniarzy, a ma wyje.bane na naszych Biancorossich. W tym studio jedynie Szczęsny chyba zachował jeszcze jakiś obiektywizm, gdy postawił się Mrugaczowi i winy dopatrywał się nie tylko u trenera, a także nie klaskał uszami z radości, bo się powinęła noga Holendrowi.

 

Jak dla mnie za wejście do Ojro '08 Leo ma kredyt zaufania, który tymi eliminacjami stracił, więc jest na czysto. Teraz dałbym mu szansę rehabilitacji, bo nie widzę nikogo innego na jego miejsce, jak się nie uda to arrivederci. Kandydat spoza Polski zdaniem PZPN zapewne odpada, a na rodzimym podwórku jedynie Smudę bym przełknął, jako trenera kadry. Kasperczak po przygodzie z Górnikiem już przestał mi się jakoś jawić jako zbawca narodu.

Odnośnik do komentarza

Maiden, tutaj masz epicki monolog Szpakowskiego:

 

http://www.youtube.com/watch?v=530T0MQBP-Y

 

 

Nie mniej wkur.wiające od meczu Polaków były komenty Mrugacza Szaranowicza i Jerzego "to jest szalenie ważne" Engela pod adresem Leo, którzy chełpili się perspektywą zmiany trenera jak dzikie świnie. Też uważam, że nie bez winy jest tu trener, bo jakoś nie widziałem zmotywowanych Polaków w tym meczu, było gorzej niż w poprzednim razem. Ale o tym, że biegali bez determinacji i wolniej od przeciwnika (druga bramka, wtf) świadczy to, jak zostali przygotowani do tego sezonu przez własne kluby. No chyba że w parę dni da się to zrobić, no to chu.j ci między oczy Leo. Ale nie wydaje mi się, żeby to było możliwe.

 

 

 

Haha jaka bzdura. Wszyscy piłkarze w kadrze zostali przygotowani źle w klubach. Nie ważne czy grają w Szkocji, Polsce, Niemczech czy Francji. Dobrą beke na nieświadomce dałeś.

Odnośnik do komentarza

Dudka,Zewłakow,Bosacki,Lewandowski,Krzynowek do odstrzalu.Cala Polska obrona to dno.Mamy 3 lata na zbudowanie druzyny,ktorej nie mozna sie wstydzic.Gdyby PZPN zalezalo na dobrze polskiej pilki to zmniejszylby ilosc druzyn w ekstraklasie(lol)do 10 góra 12.

 

POOOOOOOOOLSSKAAAA BIAAAALOOO CZZEEERWWWOOOONIIII POLSKA!POLSKA! xd

 

 

 

 

 

ale dno.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę szczerze mówiąc to się strasznie cieszę, że odpadliśmy - może być już tylko lepiej itd. Ale to już ktoś pisał. Teraz nowości z frontu:

 

 

LINK

 

 

 

S(pipi)isin już zwala winę na wszystko inne, nawet Szpaq w swoim monologu to przewidział, bez kitu ale się pogrąża - związek przecież mu nie przeszkadzał w ustalaniu kadry i taktyki. Jeszcze mówi, że Lata się na.(pipi)ał to pie.rdolił. No co za bezczel ; ] 

 

 

 

 

Majewski niech się pobawi reprą teraz, a potem dawać Smudę i jedziemy z mongołami.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Wedlug PS Majewski PRAWDOPODOBNIE zostanie trenerem na dwa otstanie mecze. Znajac zycie pewnie zostawia go na dluzej. Przez trzy lata nie bedzie meczow o stawke wiec ewentualne porazki bedzie zwalal na szlify druzyny. (pipi) czy nawet w pilce musi chodzic o uklady. Czy tam nikomu nie zalezy na dobru rodzimej kopanej? Czy zawsze trzeba kolesi popierac nawet jak ziomal nie ma kwalifikacji? Tutaj nigdy nie bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...