Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest nie istotne, jesteś rasistą!1

 

 

 

 

A tak całkiem poważnie - oglądam Cafe Futbol i zadzwonili do Franza, który rozmawiał z rodzicami i Beniszem. Twierdzi on, że Błoński - dziennikarz z wybiórczej - pie.rdoli 3 po 3, że Benisz tak naprawdę chcę bardzo grać w reprze naszej, rodzice tak samo by chcieli i prawdopodobnie już dziś wieczorem Franek będzie wiedział czy może mu słać powołanie, czy nie.

 

 

 

 

Teraz Akfafresza musi załatwić nam i jedziemy po majstra :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Weź już skończ ten temat, bo nudno się robi. Jeszcze jakbyśmy mówili o Olisadebe i Rogerze, jakby oni Ci nie pasowali to rozumiem - chociaż w piłce nożnej to nie ma ŻADNEGO znaczenia, ale jeżeli mówisz o ludziach którzy mają polskie korzenie, w przypadku Boenisza SĄ POLAKAMI w 100% to elo rap, nara ziom, szedł Grześ przez wieś i mu piasek z worka lecioł.

Odnośnik do komentarza

Ale grzesiu, wszyscy wiedzą, że to Ty masz problemy z czytaniem i pisaniem z sensem i zrozumieniem. [chciałem teraz napisać : "zrozum to" ale jaki to by miało sens?].

 

Dla fanów folksdojczów i innych gastarbajterów:

 

"Wszystko wskazuje na to, że Sebastian Boenisch będzie występował w piłkarskiej reprezentacji Polski. Lewy obrońca Werderu Brema, który w czerwcu zdobył z reprezentacją Niemiec młodzieżowe mistrzostwo Europy, po spotkaniu z Franciszkiem Smudą jest zdecydowany na grę w biało-czerwonych barwach - czytamy w "Dzienniku".

 

Jak donosi "Dziennik" na grę w biało-czerwonych barwach Boenisch zdecydował się z dwóch powodów. Po pierwsze, chce zagrać na wielkiej piłkarskiej imprezie, a Polska ma już zagwarantowany start w Euro 2012. Po drugie zaś, Boenisch nie ma szans na występy w kadrze Niemiec. Joachim Loew wyżej ceni sobie umiejętności trzech innych obrońców."

 

No powody napawają do dumy z bycia polakiem XD Zagram dla was nie dlatego, że czuję się jednym z was, ale dlatego żeby się wypromować.

 

Beskitu

Odnośnik do komentarza

Klopot w tym ze mam takie samo zdanie jak Ty tutaj. Wiec to nie ja mam problemy ze zrozumieniem.

 

Odnies sie wreszcie do tresci nie do osoby - to motto na dzis i nie tylko.

 

A ciagnac to o czym pisalem to zdecydowanie wolalbym takiego Arbolede czy kogos podobnego, ktorzy az sie rwa by nas reprezentowac i w naszym kraju sa z wyboru, niz takiego Boenischa, ktory robi nam łaske. Dla mnie Boenisch to obcokrajowiec.

Odnośnik do komentarza

Klopot w tym ze mam takie samo zdanie jak Ty tutaj. Wiec to nie ja mam problemy ze zrozumieniem.

 

Odnies sie wreszcie do tresci nie do osoby - to motto na dzis i nie tylko.

 

A ciagnac to o czym pisalem to zdecydowanie wolalbym takiego Arbolede czy kogos podobnego, ktorzy az sie rwa by nas reprezentowac i w naszym kraju sa z wyboru, niz takiego Boenischa, ktory robi nam łaske. Dla mnie Boenisch to obcokrajowiec.

 

 

mój poprzedni post nawiązywał do Twojej odp. na post Orana XD beskitu, bawisz mnie :)

 

A co do Benisza, to dałbym sobie z nim spokój. Nie jest to jakieś objawienie bez którego sobie nie poradzimy.

 

 

Cris : Jeszcze słowo i po warnie ;] (stona , grzes_l)

Odnośnik do komentarza

Jest już podany skład na pierwszy mecz Smudy.

 

Kuszczak - Kowalczyk, Żewłakow, Kokoszka, Brożek - Błaszczykowski, Dudka, Obraniak, Kosowski - Lewandowski, Jeleń

 

Czyli można gadać o tym, kogo pominął i jak bardzo wobec tego nie zna się na piłce ("gdzie Gancarczyk, idioto!1?").

 

Podobno podczas meczu Franz, po raz pierwszy w karierze, założy garnitur. Będzie więc co oglądać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...