Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj taki pieprzenie, ja Wam zapodam banał - o losach meczu decydują bramki, i dopóki u nas standardem będzie marnowanie okazji (vide Lewandowaski) oraz indywidualne błędy beznadziejnej obrony, to żaden trener ani myśl szkoleniowa nic nie zmieni - po wyjściu na boisko, wszystko pozostaje w rękach (nogach) tych nieudaczników (skrajnie niecelnych napastników oraz ślamazarnych obrońców)... <_<

Odnośnik do komentarza

nie ma sie co oszukiwac, Ani Franek ani Guardiola, ani Murinho ani Hidding nie wyciagna z polskiech pilkarzy nic wiecej. Z pustego to i salomon nie naleje. Dopuki w polsce nie zrobia tego co u Ruskich, czyli nie rozgonia wpizdu tego calego burdelu , to nic sie nie zmieni. Maja w sumie do tego teraz dobra motywacje. Nie ma druzyny Euro za 2 lata, jak by krzykneli to nawet Uefa mogla by im napierdziec. Nic by nie zrobili a tym bardziej nie odebrali Euro(o co wszyscy sie tak boja)

 

Niestety nikt w Polsce nie ma na tyle duzych jaj zeby to zrobic. Rozgonic wpizdu to wszystko, i zaczac budowac od przedszkolaka(tak jak zrobila to 10-12 lat temu PZS i teraz mamy Wlazlych, Kurkow, Winiarskich, i kupe innych

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie no bez jaj. Jako selekcjoner to Ben(jakośtam) był 10x lepszy od Smudy, przynajmniej na początku reprezentacja odnosiła sukcesy, a jeden nawet historyczny jak dla naszej reprezentacji. A teraz to jedno wielkie pasmo porażek.

 

Jak to mój kumpel powiedział - na podwórkach i ligach osiedlowych jest wielu takich co gra lepiej niż te lebiody z reprezentacji.

 

Jak w lidze miejsca do usranej śmierci będą sobie grzać ci sami piłkarze latami to (pipi) się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Grzes

Jedrzejczyk, raz gdzies blysnal juz go trzeba powolac innych w ogole pomine milczeniem z litosci.

 

Jedrzeczyk dostal powolanie przed meczem z Arsenalem. Ba, nawet przed sparingiem z Lorient w ktorym kolejny raz wybijal sie ponad przecietnosc - podobnie bylo w czasie rundy wiosennej w Koronie. To dlatego Legia nie zgodzila sie na przedluzenie jego wypozyczenia do konca 2010 roku. Ale, jak widac, Ty o tym nie masz zielonego pojecia. Bo i jak mozesz miec, skoro jak sam piszesz, Ekstraklasa sie nie interesujesz. :sorcerer:

Jest nie duzo lepszy pilkarsko, ma duzo lepsze warunki fizyczne, i jest mlodszy od faworyzowanego przez Smude Wojtkowiakia. I nawet najwiekszy kibic Lecha na Tym forum przyznaje w temacie, ze Wojktowiak jest kompletnie bez formy.

 

 

I co z tego, ze na zgrupowaniu we Francji pytali o niego wlosi, co z tego, ze jego nazwisko robi furore na takich serwisach jak http://www.imscouting.com/ , skoro Ty, i tak wiesz lepiej.

 

 

Zreszta juz raz nam udownodniles jaki z Ciebie lowca talentow. Czesc forumowiczow pamieta Twoje posty sprzed mundalu w Niemczech gdy oburzales sie, ze MS nie zagra Dudek a bronic bedzie Artur Boruc. A jak zagral Boruc, wiemy wszyscy. :teehee:

 

 

 

Aaaa jeszcze trzeba zapiewajle zalatwic, to juz w ogole repra rozniesie taki Kamerun.

 

Zalosna prowokacja :kiss:

 

Wracajac do watku. Jestes grzesiu dosc zabawny, o to o co apelujesz walczy Tomaszewski. Ten sam czlowiek z ktorym kazesz mi budowac reprezentacje. 8)

 

 

No tak bo Rybus, Małecki ( o ile nie obrazilby sie przed wejsciem na boisko ) czy Janczyk zrobiliby roznice

 

Widac nie ogladales meczu, bo Rybus w Szczecinie zagral. Zrestza gdybys zechial uwazniej przeczytac mojego posta zauwazylbys, ze w pierwszym jego zdaniu skrytykowalem wystep Rybusa. :whistling:

 

A Janczyk na powolanie na pewno zasluzyl. I to od dawna. W zeszlym sezonie blyszczal w lidze belgiskiej. Ale nasz selekcjoner w jego miejsce powoluje niejakiego Golabiewskiego. Kto kto ku.rwa jest?!

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Czysty LOLkontent

 

Klopot w tym, ze Ty sam ze soba dyskutujesz. Do tego bez sensu. A juz tekst o Borucu i Dudku przedni.

No ale widzisz dobrze wiedziec, ze wciaz sa pilkarze, ktorzy zmienia oblicze tej reprezentacji LOL, niestety ktos kto sie nie zna jak ja nie wie tego. Smuda i Benhauer tez nie wiedzieli. Obraniak superstar jakos nie dal rady. Stad moja propozycja bys objal reprezentacje jest wciaz aktualna.

 

A Tomaszewski walczy o wyrzucenie Smudy. To tak dla Twojej wiadomosci, wiec sie z nim sprzymierz i uratuj polska pilke.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Czysty LOLkontent

 

Brak Ci argumentow kolego.

 

A juz tekst o Borucu i Dudku przedni.

 

Ciesze sie, ze umiesz sie smiac z samego siebie. 8)

 

Obraniak superstar jakos nie dal rady. Stad moja propozycja byz objal reprezentacje jest wciaz aktualna.

 

Obraniak nigdy nie byl i nie bedzie "superstar" - jol. Mial wzmocnic kadre po "stracie" Kzynowka i udalo mu sie to.

 

A Tomaszewski walczy o wyrzucenie Smudy.

 

Owszem, tez, ale przede wszystkim o zreformowanie PZPNu. Od podstaw. Slyszalem jego poranna wypowiedz dla Orange Info Sport. :potter:

Odnośnik do komentarza

Obraniak nigdy nie byl i nie bedzie "superstar" - jol.

No przecież nawet ja pamiętam, jak tu pisałeś, że każdy Francuz uważa Obraniaka za najzaje'bistszego zawodnika w historii świata i że twoi francuscy koledzy chcą się powiesić, bo Domenech nie wziął tej absolutnej gwiazdy do swojej kadry. Gazety podobno zapewniały, że ten piłkarz (który przez ostatni rok strzelił łącznie trzy gole) to "gwiazda ligi francuskiej", jedna z największych. Ty tak pisałeś, to było na tyle zabawne, że zapamiętałem.

Odnośnik do komentarza
No przecież nawet ja pamiętam, jak tu pisałeś, że każdy Francuz uważa Obraniaka za najzaje'bistszego zawodnika w historii świata

 

Niezly z Ciebie manipulant niski jaroslawianinie. Pisalem, ze jest wyrozniajacym sie graczem Ligue 1 i ma wszelkie zadakti ku temu by zostac jej gwiazda. Pisalem tez, ze francuzi uwazali, ze jest to pilkarz ktory moze w przyszlosci na stale zagoscic w ich reprezentacji, dlatego nie chcieli by zagral dla Polski.

 

A moje informacje mozesz sobie w prosty sposob zweryfikowac. Warunek jest taki sam jak przed rokiem. Naucz sie francuskiego :thumbsup:

 

 

Tak czy owak, w mojej opinii Obraniak zastapil Krzynowka. Jest to pilkarz o zupelnie innej charakterystyce, ale kadry na pewno nie oslabia. Ty zas wystepowales przeciwko jego powolaniu szukajac lepszych lewoskrzydlowych/rozgrywajacych na krajowym podworku. Czas pokazal, ze sie nie doczekales.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dobrze wiedzieć, że nie znam francuskiego. Może faktycznie muszę się jeszcze poduczyć, wtedy wreszcie zobaczę wielką gwiazdę ligi francuskiej w kolesiu, który przez cały sezon był w Lille rezerwowym.

 

No widzisz, gdybyś znał język to byś poznał powody dla których siedział na ławce.

 

 

A Tobie Grzesiu radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem, bo widać nieumyślnie przeinaczasz sens moich wypowiedzi. Ale, jeżeli chcesz mnie przekonać, że Gołąbiewski jest piłkarzem lepszym od Janczyka, to jestem otwarty na dyskusję.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Ty caly czas nie pojmujesz, ze dyskusja o jednym pilkarzu nie ma sensu i czy selekcjoner go wstawil czy kopnal w du.pe.

Reprezentacja potrzebuje przynajmniej 22 pilkarzy. Przerzucanie sie nazwiskami kolesi z ligi, ktora loja Azerowie, Maltanczycy czy inni Estonczycy i pono sa objawieniami jest zenujace (najlepsze jest powolywanie sie na spotkania sparingowe).

Twierdzenie, ze selekcjoner biorac tego, a nie tamtego spowodowal kleske jest jeszcze bardziej zenujace.

O wierze w zbawcow futbolu (czyli polski cud selekcjoner, czy polski cud pilkarz) nie wspomne przez litosc, no chyba, ze FIFA zmieni przepisy i namowimy Messiego czy innego Ronaldo by zagral w bialoczerwonych barwach - jednak przyklad reprezentacji tego ostatniego na WC pokazuje, ze nawet wtedy du.pa z tego bedzie - a wiesz czemu? To nie tenis.

Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich wychwalajacych Benhauera polecam sprawdzic, jak wtedy graly polskie kluby, jak grali reprezentanci w klubach zagranicznych, a potem sie wypowiadac, jaki to Benhauer byl megaza(pipi)isty. Kto ma nam teraz mecze wygrywac ? Wieczni rezerwowi Obraniak, Dudka, Fabianski, Kuszczak, Murawski ? Super perspektywiczni Glik, Wojtkowiak i Sadlok ? Bedacy w zerowej formie Brozek z Peszką ? To nie jest zaden przypadek, ani wina Smudy, ze graja jak graja. To, ze powoluje dziwnych pilkarzy to jego prawo, niech sobie sprawdza, ale jak przegra nastepne 5 meczow w takim stylu to do euro nie dotrwa.

Odnośnik do komentarza

Poza Obraniakiem i Błaszczykowskim nikogo więcej do kadry nie widzę. Generalnie to nie ma co obwiniać piłkarzy, ponieważ ich umiejętności są jakie są i tego nie zmienimy w Polsce przez najbliższe 20 lat. Spójrzcie na wyniki naszych pozostałych ekip. U-23 przegrali 0:2 z Irlandią Północną, U-21 dostali z Luxemburgiem 0:1, U-19 pobici przez Szwecję, U-18 również w plecy, U-17 z Hiszpanią 0:2. Dopiero U-16 sprostała w ostatnim meczu Czechom 3:2 i U-15 dała radę Szwajcarii 4:0. Jeżeli nie będzie porządnych pieniędzy na szkolenia młodzieży oraz zaszczepiania w nich prawdziwego ducha piłki nożnej, nic się w tej materii przez najbliższe kilkanaście, kilkadziesiąt lat nie zmieni. Nie ma co narzekać również na trenera Franciszka Smudę, sam powtarza w swoich wywiadach, że ma piłkarzy jakich ma. Skoro już tak słabo wszyscy grają, to może pożytkiem będzie rozwiązanie reprezentacji i ligi klubowej i skupienie się tylko na szkoleniu młodzieży. Jeżeli idzie o spotkanie z Kamerunem to spodziewałem się porażki, ponieważ to co grały "Lwy" na Mistrzostwach Świata w RPA jest prawdziwym rarytasem. Co prawda przegrali wszystkie 3 spotkania, lecz np. taki mecz z Danią na długo pozostanie w pamięci. Stwarzali mnóstwo sytuacji, grali piękny dla oka futbol... Tak jak pisałem już podczas turnieju w Afryce, piłkarski świat idzie do przodu, reprezentacje, kluby, a my notujemy bessę na wszystkich frontach. Pozytywem tej całej rozpaczy są coraz lepsze stadiony, ale one meczu nie wygrają i nie zapełnią się kibicami (odsyłam do sytuacji, w której kibice krzyczeli "jeszcze jeden" (dla Kamerunu) lub bili brawo Samuelowi Eto'o).

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Entliczek petliczek pier.doli Piechniczek :potter:

Wciąż jest pan pewny, że Smuda poprowadzi kadrę na Euro 2012?

 

 

 

Przed mundialem w 1974 r. reprezentacja Kazmierza Górskiego przegrała z Polonią Bytom 0:3, a kibice ich wygwizdali. Wrócili jako gwiazdy światowej piłki. Nikt też nie spodziewał się, że na MŚ w 1982 r. zajmiemy trzecie miejsce. Udało się, bo mieliśmy drużynę, a nie indywidualności.

Lewandowski ma 22 lata, był królem strzelców i najlepszym graczem polskiej ligi. Nie miał się już od kogo uczyć.

 

- Wy sobie ubzduraliście, że liga jest słaba i wszyscy powinni wyjeżdżać. Bzdura absolutna. W polskich warunkach można nauczyć się grać, można grać dobrze i robić postępy, a potem wyjechać, już jako ukształtowany piłkarz.

 

Gdzie został sprzedany Zbigniew Boniek? Do drużyny azerskiej czy do Juventusu? Józef Młynarczyk wylądował w Porto i zdobył Puchar Europy. Takich przykładów mógłbym podać na pęczki. W niczym nie przeszkodziła im polska liga i trenerzy.

PZPN, PZPN, lalalalala PZPN.

Odnośnik do komentarza

Entliczek petliczek pier.doli Piechniczek :potter:

Wciąż jest pan pewny, że Smuda poprowadzi kadrę na Euro 2012?

 

 

 

Przed mundialem w 1974 r. reprezentacja Kazmierza Górskiego przegrała z Polonią Bytom 0:3, a kibice ich wygwizdali. Wrócili jako gwiazdy światowej piłki. Nikt też nie spodziewał się, że na MŚ w 1982 r. zajmiemy trzecie miejsce. Udało się, bo mieliśmy drużynę, a nie indywidualności.

Lewandowski ma 22 lata, był królem strzelców i najlepszym graczem polskiej ligi. Nie miał się już od kogo uczyć.

 

- Wy sobie ubzduraliście, że liga jest słaba i wszyscy powinni wyjeżdżać. Bzdura absolutna. W polskich warunkach można nauczyć się grać, można grać dobrze i robić postępy, a potem wyjechać, już jako ukształtowany piłkarz.

 

Gdzie został sprzedany Zbigniew Boniek? Do drużyny azerskiej czy do Juventusu? Józef Młynarczyk wylądował w Porto i zdobył Puchar Europy. Takich przykładów mógłbym podać na pęczki. W niczym nie przeszkodziła im polska liga i trenerzy.

PZPN, PZPN, lalalalala PZPN.

Kiedy oni w tych swoich Glupich lbach wymysla, ze to bylo (pipi) 30 lat temu?

 

Rozpiepszyc wszystko i zaczac budowac od 8 latkow

Odnośnik do komentarza

 

Reprezentacja potrzebuje przynajmniej 22 pilkarzy. Przerzucanie sie nazwiskami kolesi z ligi, ktora loja Azerowie, Maltanczycy czy inni Estonczycy i pono sa objawieniami jest zenujace (najlepsze jest powolywanie sie na spotkania sparingowe).

 

 

Janczyk nie gra w tej lidze. Kołodziejczak nie gra w tej lidze. Szczesny nie gra w tej lidze. :teehee:

 

Maiden nie dziwię się, że dopytujesz się ciągle o Gołąbiewskiego ("kto to kur.wa jest?!?!?!?!?"), przecież takiego nawet nie powołano.

 

Racja, chodziło o Gołębiewskiego. Mimo to, ja wciąż nie wiem kto to jest.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...