Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Glik miał sie rozwinac podobno w Palermo czy cos... ahahha :thumbsup: Obrony nie ma, Piszczek sie nadaje do ataku spoko, ale w obronie tez miewa fatalne momenty, Zewlakow powinien dla wlasnego dobra i honoru zakonczyc kariere zamiast lapac kolejne wystepy do rekordu. Powoływania graczy typu Niedzielan na wyjazd za Ocean i dac mu 25 minut to jest kur.va żart, a Smolarek ch.uj wie za co dostaje pierwszy skład.

Jerzy Władysław Engel said:

To nie jest tak, że mamy już gotową ofensywę na Euro 2012 i kompletnie rozsypaną obronę. Pamiętajmy, że w futbolu sytuacja może zmienić się jak w kalejdoskopie. My, Polacy, często popadamy ze skrajności w skrajność. Jeśli remisujemy 2:2, to od razu pojawiają się pochwały pod adresem napastników i ostra krytyka obrońców. Bez przesady. Dla mnie najważniejsze jest, że coraz więcej zawodników sprawdza się na poziomie reprezentacji - podkreślił dyrektor sportowy PZPN.

 

 

- Wielu młodych zawodników "dorastało" w prowadzonej przeze mnie reprezentacji. Oprócz Michała m.in. jego brat Marcin, Jacek Krzynówek, Emmanuel Olisadebe, Bartosz Karwan. Cieszę się, że większość z nich sprawdziła się w dorosłym futbolu. To potwierdza, że dokonałem wówczas właściwej selekcji - stwierdził Engel.

 

 

- A dlaczego nie? Tutaj nie chodzi o to, jaki styl prezentuje Ekwador. Musimy skupiać się na sobie, przecież cały czas trwają poszukiwania optymalnego zestawienia. Zresztą nasz wtorkowy rywal jest na tyle mocnym przeciwnikiem, że odpowiednio sprawdzi formę podopiecznych Smudy. Najważniejszy, by selekcjoner mógł ćwiczyć różne schematy gry - zakończył Jerzy Engel.

Czyli jest pięknie szwagier beautifull.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

bez kitu, wiecej ich nie ogladam. Im sie nawet nie chce biegac. nie wiem czy bylo:

Jestem zadowolony ze zgrupowania za oceanem. Zrobiliśmy krok dalej - mówił po zremisowanym meczu z Ekwadorem trener piłkarskiej kadry Franciszek Smuda.

 

Krok dalej by nawet nie wyjsc z grupy na Euro - kolejne pieniadze przegrane w Totomixie, przez to, ze wierzylem, ze w koncu musza sie pozbierac !

Odnośnik do komentarza

bez kitu, wiecej ich nie ogladam. Im sie nawet nie chce biegac. nie wiem czy bylo:

Jestem zadowolony ze zgrupowania za oceanem. Zrobiliśmy krok dalej - mówił po zremisowanym meczu z Ekwadorem trener piłkarskiej kadry Franciszek Smuda.

 

Krok dalej by nawet nie wyjsc z grupy na Euro - kolejne pieniadze przegrane w Totomixie, przez to, ze wierzylem, ze w koncu musza sie pozbierac !

 

 

Reprezentacja USa to bardzo dobry tema, co potwierdziły mistrzostwa w Afryce, Ekwador to tez nie jest zły przeciwnik , ostatni raz ograli nas 2-0 na mistrzostwach, tak ze wyniki nawet nawet.

 

A do tego skład nie optymalny, my nie mamy przecież dwóch wyrównanych jedynastek jak Hiszpania.

 

Daleka droga do Euro, to jasne ale cos sie MOZE i rodzi w tej druzynie

Odnośnik do komentarza

Bez pier.dolenia, bo gole padły z przypadku, cieńki Żewłakow gra swój 101 mecz w reprezentacji, o ja pier.dole, ja w reprezentacji Gabonu bym 200 zagrał, królem może został. W ogóle to Arboledę do kadry, kupić jakiegoś jeszcze, a tych aktorów jak Glik do drogówki dać.

 

700-tysięczna Czarnogóra może sklecić bardzo mocną reprezentację, ale my już nie. 40 milionów ludzi.

 

Pozdro, pozdro.

Odnośnik do komentarza

Już wiadomo po co tam polecieli :D

5ebfb2ab749169ccd49c91303ddf9081,14,1.jpg

"Nie, to nie może być prawda. Tak nie mógł się ubrać kapitan kadry po powrocie z USA i Kanady. To zbyt poważny człowiek, by założyć koszulkę i czapeczkę Chicago Bulls. Myślicie, że do domu pojechał na deskorolce?

 

Jezu, 34 lata, dwójka dzieci. Przekrzywiona czapeczka i koszykarska koszulka. Kadra wróciła. Każdy ubrany inaczej, w tym jeden przebrany (za Pippena). Powiedzcie, że to nie jest dom wariatów"

 

Nie zlekceważyliśmy Ekwadoru. Do momentu utraty bramki utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce

Smude nie opuszcza poczucie humoru ! :thumbsup:

 

i jeszcze jeden komentarz:

Joanna Krupa (15.10.2010 10:55:14)

On w tej czapce wygląda very fajnie. Ma moje pełne support. Myślę, że będzie z niego best model na świecie!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ej, no to jak Joasia tak mówi, to sie Scottie Pippen zmobilizuje :D

 

mała retrospekcja: eliminacje do mistrzostw w Korei i Japoni, trener Jerzy Engel.

 

Gramy swietne kwalifikacje, awansujemy by w grupie ulec Portugali (grającej wtedy o niebo lepsza piłke niz dzis) i Korei.

 

Korea zdobywa 4 miejsce w finalnym rozrachunku.

 

I cio, oczywiscie my , naród, uznajemy ze przeciez jestesmy potentatem salonów piłkarskich i ze to porazka wielka , bo przeciez pokonalismy USA ale jankesi to sa dobrzy w koszykówce a nie w piłce noznej no i odwołalismy Engel. A szkodza bo zbudował ciekawa druzynę, po tem takiej nie było.

 

 

Teraz jest Smuda. Idzie ciezko , sukcesów brak ale trzeba mu zaufac. Bo nei ma innego wyjscia- chocby dlatego. My nie mamy gwiazd, ba, niewiele u nas solidnych piłkarzy. A żeby zbudowac cos z takiego materiału potrzeba czasu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...