Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niech wypier.dalają! Nie chodzi o to czy pili wina lampke czy beczkę wódki- trener powiedział NIE kur.wa a le cfffaniaczki , które leciały RAZEM z nim samolotem postannowiły po swojemu i wino otworzyły...

 

albo to alkoholizm , może buta albo po prostu głupota. Zewłakow bez tego nadaje sie do wylotu, bez Gangstera też sie obejdziemy (jest chocby Fabianski)

 

tak, ze...wypier.dalać

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bilety na WKS kupione, alko już się mrozi, będzie srogo :D

Mnie tam ten mecz w ogóle nie rusza, mimo, iż na Bułgarskiej jest prawie co mecz, szkoda siana na reprezentację, grają beznadziejnie, na trybunach będzie pełno pikników i Januszy, no, jedyny aspekt może być ciekawy - wygwizdanie Smudy. No i jeszcze sławne jPZPN :)

Edytowane przez Kornelia
Odnośnik do komentarza

Bilety na WKS kupione, alko już się mrozi, będzie srogo :D

Mnie tam ten mecz w ogóle nie rusza, mimo, iż na Bułgarskiej jest prawie co mecz, szkoda siana na reprezentację, grają beznadziejnie, na trybunach będzie pełno pikników i Januszy, no, jedyny aspekt może być ciekawy - wygwizdanie Smudy. No i jeszcze sławne jPZPN :)

 

Ja jeszcze nigdy na repie nie byłem, była opcja żeby kupić bilet na inną trybunę niż kocioł i przekonać się jak to jest siedzieć na (pipi)e cały mecz, ale Janki nas skutecznie odstraszają, więc tradycyjnie postoję i podrę ryja wraz z kilkoma przyjezdnym z podPoznańskich osad. Będzie grubo mam nadzieję.

 

Kornik, to Ty ostatnio śpiewałaś "gdzie koziołki GODZĄ się"? XD

Odnośnik do komentarza

 

Kornik, to Ty ostatnio śpiewałaś "gdzie koziołki GODZĄ się"? XD

Haha, widzę, że masz mnie za Janusza :D nie, moja wersja jest zdecydowanie z "bodą" :D a zazwyczaj drę papę jak mnie sędzia wkurzy albo jak nasi naciskają, no albo jak strzelą kastę. Aż nie umiem sobie wyobrazić co zrobię jak Tshibamba strzeli bramę, chyba ściągnę górę i pokażę wszystkim klatę, ostatnio na trybunie była niezła szydera z niego, aż mi się trochę żal Murzynka zrobiło...

Odnośnik do komentarza

Nie (pipi), zniszczymy ich jak pięść bruce'a lee niszczy bambusową tyczkę!

 

Kornik, nie no, ostatnio za nami jakieś 2 laski stały i krzyczały, że koziołki się godzą. Po lekkiej reprymendzie przez jedną zwrotkę było ok po czym ich myśli powróciły na swój dziwny tor ;)

Nyna też mi obiecywała machanie cyckami z IV i nic z tego nie było, więc w takie zapewnienia to ja już nie wierzę :(

Odnośnik do komentarza

- Wytrzymajmy te trzy dni bez picia - taki apel wystosował piłkarz Polonii Warszawa Adrian Mierzejewski do swoich kolegów z kadry, na zgrupowaniu przed meczem z Wybrzeżem Kości Słoniowej, o czym informuje Super Express.

 

Do booooojuuu Poooooslkooo oooo!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...