Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chcę psuć nastroju, ale nazwanie Daniela Yeboah, grającego w abidżańskim klubie ASEC Mimosas, "bramkarzem", to dość mocne określenie. Obawiam się, że to nie Lewandowski zrobił nagły postęp, tylko po prostu w Bundeslidze jest trochę trudniej.

 

Z drugim golem podobnie. Strzał, dośrodkowanie - co za różnica, bramkarz by to obronił.

Odnośnik do komentarza

No jak by na meczach Lecha było tak jak na reprezentacji, to pewnie bym nigdy nie poszedł. Wuchta janków, wuchta wiary z trąbkami [(pipi) że się już po drodze sadziłem na 3 typów i z(pipi)ałem ich od murzynów z afryki i jeleni na rykowisku za to trąbienie w wuwuzele :F ], doping jak w A klasie. A jak mnie rozpierdalało jak wiara się jarała że wchodzi Ebi XD Obeskitu, masakracja. Repa to nie dla mnie chyba. Fajne było nieśmiertelne "PZPN ... " no i fala dawała radę :D Chyba 5 razy okrążyła stadion. Szaleństwo i kilo misiożelków normalnie.

 

Mecz nawet nawet. Fajnie że wygrali, fajnie że Lewy strzelił 2 bramy. Fajnie że jako jedyny po meczu podszedł do kotła i podziękował :teehee:

 

PS. Ale bieganie z flagą niczym peleryną supermana po mieście daj radę :D Dostajesz +20 do siły , +15 do odwagi i -30 do inteligencji :D

Odnośnik do komentarza

No jak by na meczach Lecha było tak jak na reprezentacji, to pewnie bym nigdy nie poszedł. Wuchta janków, wuchta wiary z trąbkami [(pipi) że się już po drodze sadziłem na 3 typów i z(pipi)ałem ich od murzynów z afryki i jeleni na rykowisku za to trąbienie w wuwuzele :F ], doping jak w A klasie. A jak mnie rozpierdalało jak wiara się jarała że wchodzi Ebi XD Obeskitu, masakracja. Repa to nie dla mnie chyba. Fajne było nieśmiertelne "PZPN ... " no i fala dawała radę :D Chyba 5 razy okrążyła stadion. Szaleństwo i kilo misiożelków normalnie.

 

Mecz nawet nawet. Fajnie że wygrali, fajnie że Lewy strzelił 2 bramy. Fajnie że jako jedyny po meczu podszedł do kotła i podziękował :teehee:

 

Na IV jarali się Fabiańskim :/ No i te flagi Pogoni i Śląska na kotle. Wiem, że na kadrze jest "zawieszenie broni" no ale kuło po oczach :confused:

 

A Muraś nie podziękował ?

Odnośnik do komentarza

Gdy czekałem na przystanku tramwajowym podeszło do mnie kilku typów, którzy informowali się jak dojechać na Bułgarską :blink:. Po chwili "konwersacji", jeśli to idzie nazwać rozmową dowiedziałem się, że jeden koleś jest z Warszawy, kolejny z Wrocławia, a pozostali są z Częstochowy (tam jest jakiś klub?). Koleś z Wrocławia był lekko po spożyciu i gratulował Nam - Poznaniakom za zwycięstwo nad Manchesterem City, w podobnym stylu wypowiadał się facet z Warszawy. Reasumując kazali przekazać wszystkim kibicom Lecha "najserdeczniejsze gratulacje" :whistling: .

 

Kibicowanie na meczach reprezentacji to jakaś paranoja i wielka pomyłka. Gdyby nie było kotła, to doping by nie istniał. Kilkakrotnie z kumplem próbowaliśmy rozkręcić Januszy i Pikników, ale bez większego skutku :dance:. Za to wszystkim podobała się fala, więc to chyba jedyny plus.

 

Dodam, że prezentacja pluszaków została wygwizdana przez większość kibiców, którzy zasiedli na pierwszej gotowej arenie w Polsce. Telebimy w dalszym ciągu nie pokazują nic więcej oprócz wyniku i aktualnego czasu gry.

 

 

Dyskusję o telebimach przeniosłem do topicu o euro 2012 /stona

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...