Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zenująca jest twoja wypowiedź własnie "nie oglądałem tej ZENADY"

 

własnie widac bo akurat żenady nie było a niezła piłka jak na ich możliwosci

 

 

Lukas oprzytomniej, mamy mega słabą ligę z której biora poczatek reprezebtanci to czego ty oczekujesz? Też bym chciał bysmy byli potentatem futbolowym ale chciałbym tez miec kilka baniek na koncie i penisa na 30 cm. :turned:

 

____________________________________________

 

Smuda nie zmieniał bo i tak gramy o pietruszke a moze ma już koncept by konsolidowac i zgrywac skład

Edytowane przez Orson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lukas oprzytomniej, mamy mega słabą ligę z której biora poczatek reprezebtanci to czego ty oczekujesz? Też bym chciał bysmy byli potentatem futbolowym ale chciałbym tez miec kilka baniek na koncie i penisa na 30 cm. :turned:

 

 

A ty się dziwisz dlaczego jak chodzimy na mecze to go nie oglądamy :whistling:

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Lukas oprzytomniej, mamy mega słabą ligę z której biora poczatek reprezebtanci to czego ty oczekujesz? Też bym chciał bysmy byli potentatem futbolowym ale chciałbym tez miec kilka baniek na koncie i penisa na 30 cm. :turned:

 

 

A ty się dziwisz dlaczego jak chodzimy na mecze to go nie oglądamy :whistling:

dziwe i to bardzo bo jak chce pokryczec i pospiewac z kumplami to kupujemy skrzynke wódki i robimy grila czy domówke.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Lukas oprzytomniej, mamy mega słabą ligę z której biora poczatek reprezebtanci to czego ty oczekujesz?

 

Mega słabej reprezentacji i taką też wczoraj widziałem. Serio, jeżeli kogoś ten wczorajszy obraz pełnej bezradności napawa optymizmem, to ja mogę tylko pozazdrościć urzędowego optymizmu. Dlaczego było tylko 0:1 ? Może dlatego, że Francja A była tylko na obronie, a w pomocy i ataku to było przetarcie dla młodzaków z ligi francuskiej.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Lukas oprzytomniej, mamy mega słabą ligę z której biora poczatek reprezebtanci to czego ty oczekujesz?

 

Mega słabej reprezentacji i taką też wczoraj widziałem. Serio, jeżeli kogoś ten wczorajszy obraz pełnej bezradności napawa optymizmem, to ja mogę tylko pozazdrościć urzędowego optymizmu. Dlaczego było tylko 0:1 ? Może dlatego, że Francja A była tylko na obronie, a w pomocy i ataku to było przetarcie dla młodzaków z ligi francuskiej.

 

Słaba reprezentacja to była w meczach ze Słoweniami, Słowacjami itp w eliminacjach do RPA. Jeżeli wstyd ci za to co polacy pokazali na boisku to już twoja sprawa.

Te młodziezaki to własnie Francja A.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Lukas oprzytomniej, mamy mega słabą ligę z której biora poczatek reprezebtanci to czego ty oczekujesz?

 

Mega słabej reprezentacji i taką też wczoraj widziałem. Serio, jeżeli kogoś ten wczorajszy obraz pełnej bezradności napawa optymizmem, to ja mogę tylko pozazdrościć urzędowego optymizmu. Dlaczego było tylko 0:1 ? Może dlatego, że Francja A była tylko na obronie, a w pomocy i ataku to było przetarcie dla młodzaków z ligi francuskiej.

 

Słaba reprezentacja to była w meczach ze Słoweniami, Słowacjami itp w eliminacjach do RPA. Jeżeli wstyd ci za to co polacy pokazali na boisku to już twoja sprawa.

Te młodziezaki to własnie Francja A.

No troche wydaje mi sie dziwne że we francji A brakuje benzemy, riberiego czy nawet nasriego. Francja A była jedynie w obronie.

 

A co do wstydu to nikt tu o nim nie mówił, tylko o poziomie naszej reprezentacji który jest niski. Jak możemy sie wstydzić skoro każdy wie na co stac kadre? To tak jakby san marino wstydziło sie tego że przegrało nie więcej niż 5-0 :)

Odnośnik do komentarza

Tylko czy taki progres będzie wystarczający? Dla mnie Smuda jest cienki, jedynie wykonawców ma lepszych niż poprzednicy. Przecież Franz nawet nie zauważył jak Reprezentacja zaczęła się podpierać nosami w drugiej połowie i pierwsze zmiany zafundował jak Francuzi wymienili połowę składu. Do tego te jego samozadowolenie podczas wywiadu pomeczowego w TVP Sport, Dyzma przegrał a tak go radość rozpierała, jakby Trójkolorowym sam wbił hattricka. Pajac.

Odnośnik do komentarza

Lukas oprzytomniej, mamy mega słabą ligę z której biora poczatek reprezebtanci to czego ty oczekujesz? Też bym chciał bysmy byli potentatem futbolowym ale chciałbym tez miec kilka baniek na koncie i penisa na 30 cm. :turned:

 

 

A ty się dziwisz dlaczego jak chodzimy na mecze to go nie oglądamy :whistling:

dziwe i to bardzo bo jak chce pokryczec i pospiewac z kumplami to kupujemy skrzynke wódki i robimy grila czy domówke.

 

I wg. Ciebie to na trybunach jest patologia? XD

 

Repa gra piach, choć coraz lepszy ;) Tak czy srak z piachu bicza nie ukręcisz :D

Odnośnik do komentarza

Kolko wzajemnej adoracji, Smuda, komentatorzy, dzienikarze, kolejny super mecz, z Francja, ktora grala na chodzonego i kolejna super wypowiedz naszego trenera!

Mialem isc na ten mecz i dzieki bogu 5 dych w kieszeni.

Najbardziej mnie rozbawily komentarze w stylu "Dudka! Od 4 lat marzy o bramce!" haha, moze Mu kupimy?

"piekny obrazek, to nasza najlepsza wizytowka przed Euro-kibice!". Wow, to dlatego non stop zamykaja stadiony? :whistling:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Kazdy ma swe zdanie, to normalne ...no chyba, ze ktos meczu nie widział a sie wypowiada na temat gry , to akurat jest dziwne

 

Nie czaje jednak czego niektórzy sie spodziewają po kadrze której kuźnią jest Ekstraklasa a ta z kolei ostatniego reprezentanta w takiej LM miała wraz z Legią bodajże 13 lat temu jesli sie nie mylę. Trzynaście lat, ponad dekade. A kraje jak powiedzmy Czesi , Ukriaina, Rosja czy nawet Białorus ma w tych elitarnych rozrywkach jakichś reprezentantów.

 

 

 

Nie wiem co oczekują co poniektórzy od narodowej jedynastki w której nie ma gwiazd, nasi najlepsi piłkarze pokroju Kuby są mimo wszystko słabo rozpoznawalni w Europie a ceny transferowe za Polaków

 

No i czy trzeba przypominac o aferze korupcyjnej? Ponoc sprawa jest wyczyszczona (jesli mowa o ekstraklasie czy 1 lidze) ale mój znajomy sedziuje okregówke i twierdzi, ze tam mecze, którzy sedziowie za skrzynkę wódki gwizdają cuda , sa normą.

 

 

Wic moze troche realizmu? Jak zaczniemy wygrywac w perspektywie 5 lat (regularnie) z sredniakami pokroj uAustri przykładowo to bedzie sukces.

 

Nie sztuka zwolnic Smudę jesli nie wyjdziemy na Euro z grupy. Bo możemy sobie zatrudnic Murinho (w marzeniach;-) ale bez wykonawców nawet i on mógłby sobie kreslic swe genialne plany taktyczne. Zresztą by oci.piał bankowo gdyby miał współpracowac z Benischem i Jodlowcem czy Dudką. :potter:

Odnośnik do komentarza

nie mam siły na ten temat juz, wiec ci odpowiem: pomidor :potter:

 

 

Canabis: Lewandowski zrobił spory progres od czasu Bundesligi, do tego on dużo lepiej się sprawdza jako typowy ss czyli cos a la pozycja Scholsa , koles grający tuż za napastnikami...czesto wystawiany był jednak jako typowy napadzior, troche gorzej mu tak szło.

 

No i miał jakis niefart ze skutecznością

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...