Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Warzywniak i Jodłowiec w obronie są mega pocieszni :yahoo: Polansky glownie gral do najblizszego kolegi, ale mial ze 2 dobre dlugie podania i odebral troche pilek, czyli standardowy polski defensywny pomocnik co nie potrafi rozgrywac. Szczesny pokazal, ze raczej na pewno zostanie w bramce Arsenalu na dluzej, ale oczywiscie Smuda cos tam pi3rd0li, ze wcale nie wiadomo, czy bedzie bramkarzem nr1 kadry.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Obcokrajowcy ci się nie podobają, to masz prawdziwego Polaka katolika: Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Franciszek Smuda powołał Patryka Małeckiego (Wisła Kraków) na towarzyskie mecze z Meksykiem (2 września w Warszawie) i Niemcami (6 września w Gdańsku).

 

Ciekawe, czy Patryk dostanie parę minut w końcówce któregoś z meczów, czy tylko zaliczy kształcący pod każdym piłkarskim względem obóz pod okiem Dyzmy... btw, Mila oczywiście bez powołania (w przeciwieństwie do np. tragicznego ostatnimi czasy Rybusa), ehh Smuda :confused:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przewidywany skład Polski:

 

Tytoń - Wasilewski, Głowacki, Jodłowiec, Wawrzyniak - Matuszczyk, Dudka - Błaszczykowski, Mierzejewski, Obraniak - Brożek.

 

 

Czy za całej kadencji Smuda wystawił choć dwa razy tę samą linię obronną?

 

 

 

Chociaż nie, czekaj, ta obrona faktycznie (poza Wasilewskim) grała z Gruzją. Aha, czyli tak wygląda teraz polska podstawowa jedenastka (minus trzej zdecydowanie najlepsi obecnie polscy piłkarze, no ale rozumiem, że jako pewniaki mogą odpocząć). Nie jest tak źle, jak myślałem. Chyba mimo wszystko nie mam odwagi oglądać tego meczu.

Odnośnik do komentarza

czułem, że tak powiesz.przed meczem: przegrają 4-0. 3-0 to najniższy wymiar karya tu remis i narzekania bo przecież my wirtuozi jesteśmy

 

 

Ja narzekam? Napisałem tylko że mecz nie był dobry. Skoro dla Ciebie remis 1-1 po (pipi)owej grze oznacza dobre spotkanie, to jest tak jak wspomniałem - nosisz różowe okulary.

Odnośnik do komentarza

Może gdybym był turkiem z domieszką krwi kubańskiej który miał dziadka polaka, to potrafił bym się identyfikować z tą reprezentacją. Ale od kilku lat jakoś nie mogę się przemóc żeby zajarać się meczem repy. Nawet na samym stadionie, jak wygrywaliśmy 3-1 to wydawało mi się to wszystko jakimś cyrkiem , choć wtedy grali chyba sami Polacy.

 

Co nie zmienia faktu, że chcę żeby wygrywali.

Odnośnik do komentarza

Powiem tylko tyle,krytykantów jest wielu.Trzeba być z chłopakami nawet jak jest źle,może w końcu coś drgnie,a po wczorajszym meczu są ku temu przesłanki.Czekamy na szwabów.

Mecz o pietruchę zagrany pod publiczkę to samo będzie z niemcami .

Poczekajmy na :prawdziwe" mecze o punkty na euro skończy się zapewne jak zawsze ... 1 mecz aby dobrze zacząć , 2 mecz gramy o wszystko 3 mecz gramy o honor ...

NIe życzę źle tej reprezentacji chciał bym aby wygrywali i pokazali się jak najlepiej na europejskiej arenie ....ale nie ma na to większych szans .

Nie będziemy mieć dobrej /przyzwoitej reprezentacji bez przyzwoitej ligi ,a jaką mamy ligę to każdy wie . Nie możemy opierać całej repry na 6 polakach grających na zachodzie + reszta z polskimi korzeniami .. a gdzie gracze z polskiej ligi ...... daleko w lesie . Małecki dostał powołanie do repry i od razu pokazuje jaki z niego prostak wyrwał się na salony . Na treningu perfidnie fauluje Obraniaka i jeszcze robi wielkie zdziwienie co się stało ....

Możemy sobie dobierać kolejnych graczy z polskimi korzeniami ale to za wiele nie zmieni w naszej grze w całej tej sytuacji widzę jeden + ... przynajmniej da się zarobić na naszej reprezentacji u bukmacherów :D

 

NO ale orły walczcie ile się da i na ile ambicji wystarczy :)

Odnośnik do komentarza

 

Wiemy, że reprezentacja Polski jeszcze nigdy nie wygrała z Niemcami. Mamy świadomość, że jeśli nam się uda to przejdziemy do historii. Kibice mogą być pewni, że w takim spotkaniu nie będziemy odstawiać nogi, o zaangażowanie mogą być stuprocentowo pewni. Wyjdziemy na nich z pianą! 6:2 z Austrią? A znacie dobrych austriackich piłkarzy? - mówi pomocnik reprezentacji Polski i FC Koeln, Sławomir Peszko.

 

 

a w Europie zna ktoś jakiś dobrych polskich piłkarzy? :D

 

Pomijając bramkarzy.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...