Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to w takim razie jak ustawisz obronę na Euro?Z drugiej strony za jego ostatnie buraczane faule w lidze belgijskiej należało mu się choć w sumie zawsze lubiłem go i uważałem, za w miarę dobrego grajka.

 

Problem apropo Wasyla i tego incydentu i tym podobnych jest taki - piłkarz nie podpisuje ślubów abstynencji itp w kontraktach. W czasie wolnym wg mnie może robić co chce - iść na dziwki, pić do oporu itp. Jeśli na trening,mecz,obóz itp czyli w czasie gdy jest w prac stawia się w 100% sprawny fizycznie to jest wg mnie wszystko ok. Oczywiście może to nie etyczne bo piłkarz to mimo wszystko osoba publiczna i wzór dla młodych ale mimo to nie potępiam takich zachowań. Jeśli Wasyl wobec tego miał świąteczną przerwę to mógł się nawalić z kim chce wg mnie. To tak jakby nas karano,że w piątek po pracy walnę sobie kilka browarów lub nawale się na dysce i imprezie jak mam całe następne dwa dni wolne.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Orson

No to Smuda ogłasza skład:

 

 

Bramka: Szczęsny , Fabiański , Tytoń

 

Obrońcy: Boenisch, Glik, Kamiński (Marcin z Lecha...wtf? ) , Jodłowiec (po chu.j :confused:) , Perkis , Piszczek, Wasilewski (jednak) , Wawrzyniak (po ch.uj part 2) , Wojtkowiak

 

 

Pomoc: Błaszczykowski , Dudka, Grosicki, Matuszczyk, Mierzejewski, Murawski , Obraniak, Polański (nie Roman a Ojgen ) , Rybus, Rafał Wolski (z Legi, po co i kto to)

 

Napad: Paweł Brożek,Miachał Kucharczyk (z Legii - smuda cie poje.bało? ) , Lewandowski, Artur Sobiech

 

 

 

Obrona lipa ale nie to było wiadomo. fatalnie z atakiem- jaki Sobiech, jaki Kucharczyk? Imo bardzo dziwnie to wygląda

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Co najmniej ćwierć kadry to pupilki Smudy, które albo grać w piłkę za bardzo nie potrafią, albo grać w nią nie mają okazji, bo wygrzewają ławy rezerwowych (aż szkoda, że media złośliwie i histerycznie zablokowały Franzowi powołanie Mierzejewskiego z Podbeskidzia ;) ) . Szczególnie atak pocieszny- Lewandowski łapie kontuzję i zostaje nam czterech napadziorów, którzy w sumie przez cały sezon ustrzelili może z 5 goli <_<

 

A piosenka bardzo fajna :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...