Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W porównaniu z tym co ten zespół grał pół roku temu, to jest niebo a ziemia.

 

Brawa dla Fornalika!

 

 

E tam. Z Rosją było podobnie, mieliśmy przewagę, jeszcze lepsze okazje i ich nie wykorzystaliśmy i był remis po stałym fragmencie. A Rosja to jest poziom Anglii albo wyżej. Różnica w grze może taka, że brak Błaszczykowskiego, a jest Krychowiak, ale bez przesady. To nie zasługa Fornalika, że jak cała Francja się jara jakimś zawodnikiem, to ten go nagle odkrywa. Ktoś myśli, że gdyby Reims nie awansowało do Ligue 1, to Krychowiak grając tak samo by został powołany przez kogokolwiek?

 

 

Ogólnie potwierdza się to, co pisałem, są w tej grupie cztery zespoły na podobnym poziomie. Ale już drugi raz w takim gronie remisujemy, więc szanse na awans niestety lecą w dół. Czyli tak samo, jak na Euro - było blisko, ale bez bonusa.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

@ogór: podczas Euro wyglądało to tak że przez pierwsze 15min piłka praktycznie nie wychodziła z pola karnego przeciwników, a później był chaos. Teraz zamiast 15 minut "furii" w ataku, jest 90 minut gry na równym (dobrym) poziomie z przebłyskami fajnych/ciekawych zagrań.

 

To co Grosicki robił z Colem to było coś pięknego :D

Odnośnik do komentarza

Nie. Z Rosją cisnęli bardziej w drugiej połowie. W zasadzie to nawałnica z Rosją zaczęła się wtedy, kiedy teraz się skończyła, czyli ok. 60 minuty.

 

 

Powiedzmy, że 60 minut było dobre, ale to jest ten jeden mecz, akurat był sparing wcześniej, więc był ponad tydzień odpoczynku, byliśmy wypoczęci. Rzadka okazja. Jak w każdym meczu będzie 60 minut dobre, to zaliczymy to Fornalikowi.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Lewandowski bez jaj był najgorszym graczem Polski. To znaczy dobrze ściągał i cisnął, dobrze biegał, ale kurde, no jedną z tych okazji wypadało wykończyć.

 

A co się dziwisz murawa była kiepska, więc się bał o kontuzję bo dla Niego liczy się klub a nie Reprezentacja. Widać było to po pierwszej połowie gdzie jak księżniczka liczył na to że piłka sama przytoczy się do niego. Mecz był do wygrania :) ale dobre i to

Odnośnik do komentarza

Lewandowski gra inaczej w klubie i kadrze, nie widzę sensu ciągłych porównań (Kowalczyka pierwsze zdanie komentarza o całym meczu: oczywiście takie, że Lewandowski nie zasługuje na grę w potężnym Manchesterze United). Tej skomasowanej obrony nie przechodzili Balotelli czy Benzema, porównaj sobie te występy, to zobaczysz jakość Lewandowskiego. Robił więcej, uciekał lepiej. Tylko Zlatan sobie z nią radził, ale on jest wielki, w fizycznym i technicznym sensie. W Manchesterze też nie ma piłkarzy takich jak Zlatan.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

dziwny był ten mecz....Polska tak dobra czy Anglia tak słaba...serio jak pisze Ogqozo - z Mołdawią męczyliśmy się bardziej

 

Kij ma dwa konce. Gra sie tak jak przeciwnik pozwala. Spory niedosyt po tym remisie, choc przed meczem z takiego wyniku bylbym zadowolony, Szkoda, ze Angole mieli pol sytuacji i zdobyli gola, Brawa dla naszych za walke i naprawde dobra gre z pomyslem. Bylismy zdecydowanie lepsi, co przed meczem wydawalo sie praktycznie niemozliwe.

Odnośnik do komentarza

na spokojnie z odtworzenia musiałem oglądać mecz, na żywo tylko w radiu ( kompletnie oderwany komentarz od rzeczywistości ). Zero progresu od Euro, ale i regresu też niema, widać, że zmiennicy już tak bardzo nie zaniżają gry naszej kadry. Mecz niemal identyczny jak boje z Grecją i Rosją, znów można było wygrać, ale po prostych błędach w defensywie znów jest remis. Problemem będzie wyjazdowy mecz z Ukrainą i z Czarnogórą u siebie, bo to już nie ta klasa rywala. Na plus, Grosicki, Wawrzyniak, Krychowiak, Piszczek, Obraniak ( mam nadzieje, że skończy się nagonka na niego, bo to jeden z najlepszych naszych piłkarzy, jedyny który potrafi posłać stojącą piłke tam gdzie chce ), na minus Lewandowski ( ciągłe pretensje do kolegów, gubienie piłki, potykanie się o własne nogi ). Duży problem to brak napastnika i niewidać szans by taki się pojawił.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fajnie, tylko żeby nie było jak ze Smudą którego chciał cały naród a skończyło jak się skończyło.

 

Smudy to ja od początku nie chciałem i byłem na nie . Wiedziałem ,że to jest stary zadufany w sobie pryk a nie trener na reprezentacje kraju.

 

Jezeli chodzi o kandydatów na prezesa PZPN to byłem za Bońkiem .Człowiek obyty w środowisku piłkarskim ,ma charyzme nie jest stałym "polaczkiem" więc w jakims stopniu jest zdynstansowany od i do tego całego łajna ,które w tym kraju funkcionuje .Ma zapał chce zrobić zmiany ,ale ciekawi mnie ilu mu będzie chciało pod nogi kłody wrzucać:Da zapewne będzie ich wielu . :D

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...