Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wrzucę cytatu, bo naprawdę nie pamiętam, kiedy i gdzie to było. Ale samo sugerowanie, że ja mogłem nie znać reguły spalonego kiedykolwiek na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat, jest wystarczająco wreszczącą głupotą. Dziesiątki razy tłumaczyłem ją ludziom zdezorientowanym przy takich "nietypowych" sytuacjach jak bramkarz jest przed zawodnikiem na spalonym albo nie ma dwóch graczy przed zawodnikiem/na równi, ale nie jest on bliżej niż piłka. To jakby twierdzić, że nie umiem włączyć komputera.

 

 

Bartg, ciągle czekam na przykłady polskich dziennikarzy, skoro generalnie wszyscy tacy są to rzuć chociaż pięciu i może choć trochę się wreszcie dowiem o świecie. Czy musisz czekać, aż Krzysiu zrobi listę, bo sam tak naprawdę nie masz pojęcia, skąd się biorą twoje wymysły?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

trochę nie rozumiem nagonki na Boenischa, bo oprócz niego był jeszcze jeden zawodnik w pobliżu strzelca, zresztą znajdujący się bliżej i mógł poprzeszkadzać w oddaniu strzału, poza tym Boenisch wypracował gola na 1:0 wykładając Zielińskiemu piłkę na tacy, jak dla mnie występ nieodstający poziomem od reszty kopaczy

 

natomiast żywię nadzieję, że temat snajpera Brożka w kadrze został tym meczem definitywnie zamknięty, wyglądało to momentami jak dziesięciu na dwunastu

Odnośnik do komentarza

Na  Boenischa ,  czy też  Obraniaka  jest ,była nagonka juz od dawna (szczególnie "polsatowcy") wiec tylko taki  ekspert czeka (mącąc  w głowach widzów)  na jego fail  w trakcie meczu i w studio . Jak nie bedzie grał to wtedy ci "eksperci" uspokoją się i  skupią  na całej obronie i dopiero zaczna wytykac babole innym.Przegramy z Ukrainą i Anglią i wtedy eksperci będą wymyslać nowego trenera   parasol ochronny Waldkowi się skonczy ,dla mnie o wiele za późno.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Wszyscy zachwycają się Zielińskim i słusznie,ale ja bardziej zwracałem uwagę w obu meczach na Błaszczykowskiego.Mówcie co chcecie,ale dla mnie jest obecnie jednym z najlepszych w Polsce,jak nie najlepszym piłkarzem.To co on wyprawiał to się w głowie nie mieści,a najbardziej mi imponowało to,jak on latał z ataku do obrony,był wszędzie na boisku,walczył,dla mnie on jest liderem tej repry i dobrze,że ma opaskę kapitana.On był częściej w obronie w obu meczach niż benisz,a prócz tego ciągle był groźny w ataku.

Odnośnik do komentarza

Boenisch grał dobrze na Euro, po całym zamieszaniu z kontraktem i kontuzją oraz powrocie do kadry niestety zdecydowanie zawodzi. Dlaczego nadal gra - odpowiedź prosta, bo gra w silnym klubie. Co więcej, gra w nim nieźle, na pewno nie należąc do słabych punktów Leverkusen (w ostatnim meczu Farfan go zniszczył, ale często jest też jednym z czołowych zawodników meczu).

 

Można zapytać, kto zamiast niego. Fornalik generalnie ma to do siebie, że boczni obrońcy strasznie słabo u niego wypadają w obronie, co może sugerować, że każdy byłby tak samo słaby albo słabszy, bo to kwestia taktyki. Nie da się na pewno powiedzieć, że Wawrzyniak był solidny za tej kadencji. To jest zaś druga opcja. No i... hm, tyle? To chyba powszechnie uznana opinia, że Wawrzyniak jest czołowym lewym obrońcą w polskiej lidze, a jednocześnie w kadrze wypada beznadziejnie. Nie ma dobrych lewych obrońców!

 

Oczywiście mógłbym napisać, że można sprawdzać innych. Taki Adam Pazio jest technicznie daleko od Boenischa, ale wypada w obronie solidnie. No mogę tak napisać, ale to gdybanie, bo w kadrze Fornalika nie zagra, przynajmniej dopóki jakiś klub Serie A go nie weźmie na ławkę. Seweryn Ganczarczyk to melodia przeszłości, zresztą raczej nie ten poziom i nie wiek na naukę. Lisowski kręcił się wokół kadry jakieś pięć lat temu, nie wyszło. Drugiej szansy nie dostał, bo przecież Wawrzyniak spisuje się rewelacyjnie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Tylko, że w Leverkusen ktoś asekuruje zawsze ofensywne wycieczki Benisza, a u nas z tym jak wiadomo zawsze średnio, do tego jednak w prawie każdym meczu Bundesligi są zastrzeżenia do jego gry w obronie. Ale fakt i tak gra dużo lepiej i do przodu i do tyłu niż w kadrze - nie chce się ? Ojczyzna jednak nie taka ważna ? Nie wiem, ale to niestety częsty syndrom w kadrze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.90minut.pl/news/221/news2210258-eMS-Zagraniczne-powolania-na-mecze-z-Ukraina-i-Anglia.html

 

Hahahah nie mam pytań, Wojtkowiak, Mariusz Lewandowski, Marcin Wasilewski, Sławomir Peszko :potter: Jak którykolwiek zagra to będzie dopiero wesoło, niech jeszcze Żewłakowa z emerytury ściągnie.

Odnośnik do komentarza

Trochę nie rozumiem dlaczego powołanie dla M. Lewandowskiego jest krytykowane?

 

Ktoś na onecie mądrze napisał:

 

"Mariusz Lewandowski- kapitan FK Sewastopol. Jego zespół po 10 kolejkach zajmuje 9 miejsce w ukraińskiej ekstraklasie, do której nasza nawet się nie umywa. Sewastopol traci 4 punkty do miejsca piątego (aktualnie miejsce to zajmuje Dynamo Kijów) gwarantującego udział w eliminacjach do Ligi Europy. Lewandowski zagrał we wszystkich meczach swojego zespołu w tym sezonie zawsze wychodząc w podstawowym składzie. W ukraińskich mediach sportowych zbiera bardzo dobre oceny. Jest defensywnym pomocnikiem dobrze grającym głową, obdarzonym potężnym uderzeniem z prawej nogi, silnym, agresywnym, ale też potrafiącym posłać dokładną prostopadłą piłkę. Do tego ma doświadczenie na arenach międzynarodowych. Grał w LM. zdobył puchar UEFA z Szachtarem. Zna ukraiński futbol od podszewki... No to kogo miał Fornalik powołać? Grzejących ławę Borysiuka czy Matuszczyka?"

Odnośnik do komentarza

Tego nikt nie krytykuje, że sportowo na pewno zasłużył bardziej niż Borysiuki czy Matuszczyki, Tylko, że gra w tym Sewastopolu już 3 sezon, raczej na tym samym poziomie cały czas, takie typowe powołanie na zasadzie nie mam pomysłu, to dam tego bo zna Ukraiński futbol. I co nagle po 1 treningu z ludźmi, których w większości będzie widział 1 raz w życiu zostanie wystawiony, jako cżłowiek ktory ma zatrzymać Ukraine ? To tak jakby na Wembley wystawic nagle Radka Majewskiego, bo gra regularnie w Championship :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...