Skocz do zawartości

Resident Evil 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, te ptakopodobne dziwolągi to największa tragedia w serii od czasu zainfekowanych słoni i innych tygrysów z RE: Outbreak. Ale to przynajmniej łatwo można było wytłumaczyć fabularnie. A widma? Nowy typ wirusa, który czyni ludzi przeźroczystymi i pozwala im wtapiać się w ściany? xD Ja wiem, że RE i tak ma bardzo naciąganą fabułę, ale wtedy oznaczałoby to, że do tej serii można wpakować już kompletnie wszystko, łącznie ze Smerfami i Gumisiami.

Odnośnik do komentarza

@up: Dokładnie, też nad tym się zastanawiałem i doszedłem do podobnego wniosku. Mi tam z kolei najbardziej wadziły te chore jaszczurki.

 

Kampania Ady. Długa jest? właśnie zaczynam, a mam już troszkę przesyt grą, lecz chciałbym odsprzedać już koledze.

 

Jak Wam się podobał ostatni boss u Leona? W N+ gadali coś o godzinnej walce z bossem, czy to ta? bo chyba trwała najdłużej (chociaż kilka razy krócej niż godz.) i widząc kolejne stadia mutacji

Simmonsa

łapałem się już z zażenowania za głowę.

Odnośnik do komentarza

Ten boss jest za mocny. Strzela się i strzela, a on nie chce paść. W dodatku mam wrażenie, że jak wraca do pierwotnej postaci to broń palna nie robi mu żadnej krzywdy (poza chwilowym ogłuszeniem) i trzeba od razu wbijać combo z kolanem i serią strzałów po mordzie.

 

Kampania Ady przynajmniej mi zajęła trochę ponad 4h i jak dla mnie obok tej Leona jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza

Była niedawno afera z dodatkami na płycie, no więc będą one za darmo.

 

Żółto-niebiescy podali, iż w najbliższym czasie na Xbox LIVE i PSN pojawią się dwa darmowe rozszerzenia do szóstego Residenta. Pierwsze z nich wrzuca do gry nowy poziom trudności No Hope, który pokaże nam co to znaczy frustracja, drugie zaś pozwoli na rozegranie scenariusza Ady Wong w kooperacji, co wiąże się z wprowadzeniem nowego bohatera.

 

http://www.ppe.pl/news-18459-DLC_do_Resident_Evil_6_za_darmo_.html

Odnośnik do komentarza

No to sie przynajmniej Capcom zrekompensowal - chyba, ze takie bylo zalozenienie tego DLC i mialo byc za free.

Z drugiej strony gdyby mialo byc za darmo to pewnie oglaszaliby to jeszcze przed premiera robiac reklame, wiec moze ich przycisnelo niezadowolenie graczy po poprzednich numerach z RE 5 i Street Fighter X Tekken.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Tia, a niektórym i tak w d*pach źle i narzekają, wystarczy wejść na PPE, żeby poczytać żenujące komentarze co poniektórych. Nie ważne, że za darmo, każda okazja, żeby zgnoić Capcom jest dobra. Śmiech na sali.

 

A walka z Simmonsem mi osobiście bardzo się podobała. Rewelacyjne starcie w pociągu, przywodzące nieco na myśl finał pierwszego filmowego Residenta (sam design bossa przypomina zmutowanego Lickera od Andersona), jeszcze lepsze na łączeniu wieżowców, zaraz po wspinaczce na linie (w tym momencie RE6 osiągnęło wyżyny graficzne, zdecydowanie najładniejszy kawałek w grze), a walka z T-Rexem.... zbyt długie, ale też spoko, dosyć wymagające i bardzo efektowne. Jedynie finalna forma Dereka kompletnie mi się nie podobała, przynajmniej jeżeli chodzi o design, bo walka była spoko - IMO lepsza niż hand-to-hand Jake'a z Ustanakiem czy to co miał do zaoferowania ostatni boss u Chrisa.

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj wreszcie dorwałem swój egzemplarz. Zacząłem kampanię Leona i jednocześnie wróciłem się do czasów RE2/RE3. Tradycyjna formuła w nowoczesnym wydaniu, jest po prostu świetnie. Wraca Raccoon, epidemia, klimatyczne lokacje, jestem w drugim rozdziale a jeszcze jest przecież Chrs i Jake (ponoć Ustanak wymiata). To może być jedna z najlepszych odsłon. Jakże się myliłem oceniając całość po jednym demie.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem Leona. I moim zdaniem jest spoko , chociaz zamiast 5 chapterow powinny byc 4.Dwa ostatnie maja tyle akcji ze powinny byc scalone.

W statsach po 4 mialem tylko 15 killi.

 

Teraz zaczynam 3 ch Chrisa i cholera zaczyna mnie martwic.

 

Zawsze konserwuje ostro ammo , ale tutaj ciagle mi go brakuje.

 

Pytanie do tych co skonczyli calosc, w tej grze wogole nie ma Lickerow?

Edytowane przez darkknight
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...