Skocz do zawartości

Resident Evil 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

.

 

Na plus optymalizacja, na mocnym PC z roku 2021 trzyma te 120 fpsów w 1440p ultrawide (flawless widescreen, oficjalnego wsparcia brak) i do tego jest bardzo cicho, czyli grafa pewnie na 50% :D. 

 

Bo wizualnie wygląda to tak naprawdę gorzej niż RE5. Modele postaci są ok, ale ogólnie jest ciemno jak w dupie i nie ma na czym oka zawiesić.  Jeśli chcesz szybko zdobyć punkty na nowe skille, to zrób kampanię Jake'a do rozdziału 4-3. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

 

Bo wizualnie wygląda to tak naprawdę gorzej niż RE5. Modele postaci są ok, ale ogólnie jest ciemno jak w dupie i nie ma na czym oka zawiesić.  Jeśli chcesz szybko zdobyć punkty na nowe skille, to zrób kampanię Jake'a do rozdziału 4-3. 

Właśnie się zastanawiałem, co tak ciemno :/. Jedyne co mi się bardziej podoba od RE4 i RE5 to strzelanie, tzn. można się poruszać strzelając :D. Wszystko inne to jest krok wstecz w stosunku do 4 i 5, prawda. W 5 to najlepsze było to dlc w posiadłości, po dziś dzień pamiętam, że byłem zaskoczony jakością :D. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czoperrr napisał:

To jest gra z PS3 to jak ma działać na kompie z 2021 :reggie:

A wiesz, odpaliłem też innego "starocia" Gears of War Ultimate Edition. Procek i grafika 100%, spadki do 50 fps :D. Chodzi gorzej niż Gears 4 i 5. Pamiętam też Arkham Asylum niedawno grałem, scinało w "cząsteczkowych" momentach do 15 klatek (to chyba przez legacy Physix od NVidii). Także betonowe max fps cieszy, nawet w starociach z Halloweenowej szafy :D. 

2 minuty temu, łom napisał:

Otoczenie widać że było robione pod CoDowców. Strzelanie i walka są bardzo rozbudowane w RE6 tylko trzeba na spokojnie popróbować wszelkie kombinacje a nie grać jak w starsze RE czy jakiś cover shooter. Wolę RE6 od RE5, szczególnie w singlu gdzie Sheeva tylko irytowała.

To prawda, tutaj nie irytuje temat "companiona", a gram sam, mam wrażenie, że sama się teleportuje i bardzo dobrze. Gram na normalu, jest bajecznie łatwo (na razie) :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
43 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Gram w to w 2022 z okazji Halloween, broniłem się 10 lat, ostatni mainline Resident do ogrania i po moim ostatnim researchu NAJLEPIEJ SPRZEDAJACEGO SIE RESIDENTA W HISTORII (xDDD, nie wiem jak to się stało i kiedy 14 mln sztuk). 

 

Kampania Leona jak narazie (1-2) nawet mocno średnia. Nie ma takiej tragedii, jakiej się spodziewałem :D, nawet chce mi się grać dalej. Takie mocne 6/10, dawno nie grałem w grę ocenianą jako "crap" i jest to miłe zaskoczenie, fajnie się strzela do zombiaków, ale nie wiem kto wpadł na pomysł, żeby zrobić takiego Residenta, mogli to nazwać inaczej, zrobić spinoff, whatever. Jutro zagram w Shadows of Rose, to na bieżąco będę miał porównanie w jak dobrą stronę poszli w ostatnich latach twórcy z Capcoma :D.

 

Na plus optymalizacja, na mocnym PC z roku 2021 trzyma te 120 fpsów w 1440p ultrawide (flawless widescreen, oficjalnego wsparcia brak) i do tego jest bardzo cicho, czyli grafa pewnie na 50% :D. 

 

:sir:Najlepsza kampania Leona w tej grze jest dla ciebie średnia ? To poczekaj aż zaczniesz grać Jake'a albo Chrisa :kekw:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.10.2022 o 15:33, darkos napisał:

 

:sir:Najlepsza kampania Leona w tej grze jest dla ciebie średnia ? To poczekaj aż zaczniesz grać Jake'a albo Chrisa :kekw:

Nie wiem czy zacznę Chrisa kiedykolwiek, muszę sie zastanowić :D. Na razie robię przerwę. Leon ukończony i creditsy poleciały (z tego co wiem to nie ma nawet żadnej dodatkowej misji po przejściu wszystkimi postaciami, więc średnio mi się chce, mogli to inaczej rozegrać) i nie był taki zły, miałem niskie oczekiwania. 6,5/10, jako strzelanka akcji z elementami horroru i motywem zombie. :D. Zdecydowanie najgorszy Resident Evil w jaki grałem, a grałem we wszystkie z numerkami (prócz 0) i kilka spinoffów ... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...