Skocz do zawartości

DotA 2


Kazuun

Rekomendowane odpowiedzi

Yhym.... czyli kolejny człowiek prezentujący pogląd w stylu "LoL jest do dupy - DOTA 2 rox" / "DOTA 2 ssie - LoL jest znacznie lepszy".

 

 

Jeżeli reszta Twoich postów jest równie wartościowa to już mnie Twój ban nie dziwi, bo głupotę trzeba tępić.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czuję nerdowski bul dópy jakiegoś nołnejma. I sapanie żem głupi zamiast kontrargumentów. Zważ, że bana zawczasu dostał nawet Stona, więc możesz się wypchać, Szanowny Panie.

 

A jeżeli chcesz więcej to:

 

http://imageshack.us/a/img842/9602/a96w.png

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Już od dawna pisałem że nie da się grać w fpsy na padzie, wszyscy to wiedza a dalej wypuszczaja strzelanki na konsole, glupie (pipi)e. Ludzie je kupują bo nie potrafią docenić złożoności sterowania na myszce+klawiaturze, ficzurów pcta, grafiki, dzwięku, multi i grają na kanapie w te po(pipi)ki bez smaku bo tak lubią/wolą? Blasphemy.

 

Anyway, gram na przemian w dote2 i lola, żadnej bym teraz nie zostawił bo to całkiem inne gry z kompletnie różną mechaniką, równie dobrze można porównywać tf2 i battlefielda.

Tabelka z góry jest nigga plz tier, wiem ze zbolałe anusy fanow doty i fanow lola wypluly by tam pod kazda z gierek miliard argumentow a reszte pokasowały bo wiadomo że ich gierka jest "lepsza" bo ma to, nie ma tego, to sie robi inaczej (czyli wiadomo ze lepiej, obviously). Nie wiem jak można "obiektywnie" ocenić czy gra jest lepsza/gorsza na podstawie ficzurów które mogą być dla jednego dobre a drugiemu obrzydzają grę, to idiotyzm  :sorcerer:. 20 punkt troche głupi, mimo wszystko lol jest oparty na refleksie, nie ma input laga i gry supportami od 1 minuty są nie mniej ciekawe niż każdą inna postacią, jeżeli ktoś ma supportem nudne gry to pewnie nie umie grać albo nie wyszedł poza low lvl meczyki kiedy każdy sięboi ruszyć.

Takie tabelki można by robić z train simem i arcade ścigałkami typu NFSa, sim niby rozbudowany, ma mnóstwo ficzurów i dodatków a jednak NFS bawi dużo bardziej i ma 10x więcej graczy. 

 

 

W ogóle zawiodłem się, to podforum PC MASTER RACE a nie topic "od czego boli nas dvpa" ani religia w hyde parku, myślałem że indywidualne preferencje co do gejmpleju i gierek chociaż tu są szanowane bez wymyślania że "chvj, moja gierka jest lepsza niż twoja", ale widać kĄsolowy rak nie szanuje świętości i przeżera się z reszty forum do świątyni elitarnej rozrywki....

 

 

 

Also, gram ostatnio meepem i dirgem

Edytowane przez scuff
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Anyway, gram na przemian w dote2 i lola, żadnej bym teraz nie zostawił bo to całkiem inne gry z kompletnie różną mechaniką, równie dobrze można porównywać tf2 i battlefielda.

Tabelka z góry jest nigga plz tier, wiem ze zbolałe anusy fanow doty i fanow lola wypluly by tam pod kazda z gierek miliard argumentow a reszte pokasowały bo wiadomo że ich gierka jest "lepsza" bo ma to, nie ma tego, to sie robi inaczej (czyli wiadomo ze lepiej, obviously). Nie wiem jak można "obiektywnie" ocenić czy gra jest lepsza/gorsza na podstawie ficzurów które mogą być dla jednego dobre a drugiemu obrzydzają grę, to idiotyzm  :sorcerer:

 

W ogóle zawiodłem się, to podforum PC MASTER RACE a nie topic "od czego boli nas dvpa" ani religia w hyde parku, myślałem że indywidualne preferencje co do gejmpleju i gierek chociaż tu są szanowane bez wymyślania że "chvj, moja gierka jest lepsza niż twoja", ale widać kĄsolowy rak nie szanuje świętości i przeżera się z reszty forum do świątyni elitarnej rozrywki....

Dobry scuffik, mądry scuffik - wie co się w graniu liczy. Lubię tego scuffika ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Słuchanie się co wygaduje Pyrion Flax to prosty sposób na spi.erdolenie gry.

 

Znalazłem złote ustawienia do wyszukiwania potyczek:

 

- serwery: US East i Europe West (w miarę daleko od rusków, i wciąż w przyzwoitym zasięgu pingu)

 

- język English (wiadomix)

 

- klikasz FIND MATCH SOLO a nie FIND MATCH (stwierdziłem, że gdy są w grze jakieś party po 2-3 osoby to są to przeważnie totalne randomy, które dodatkowo upierają się żeby gadać po meksykańsku czy tam izraelsku)

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...