Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pierwsze starcie z nim miałem solo na UVHM na 72 lvl i pokonałem go za pierwszym razem. Ostatnio w coop na TVHM mieliśmy z Voytciem 41/42 lvl i też padł chyba przy pierwszej próbie (nie pamiętam większych problemów) ;)

Grasz Mayą, więc Ruin z Reaperem to podstawa, do tego dodaj Flickera i dobieraj odpowiednie elementarne bronie.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Masz pewnie coś ok 45 lvl to ja bym polecił takie drzewko http://www.bl2skills.com/siren.html#550000000040000000005505500501 Przydało by się mieć Rubi albo Grog Nozzle do leczenia. No i zawsze możesz spróbować użyć The Bee.

 

Jako ciekawostka:)

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Suspension i Sweet Release jest zbędne w tej walce, lepiej te dwa punkty daj w Mind's Eye. Blight Phoenix też do zmiany, ten dmg jest znikomy, a i tak tylko po killu, a Bazyliszki lepiej zostawić do ewentualnego FFYL (spokojnie da radę bez Immolate). Do leczenia Ruby/Grog.

Skoro problem masz tylko z wersją Demonic to coś takiego powinieneś użyć. Skombinuj jakiegoś COMa, żeby podbił Accelerate i coś jeszcze, złota szkrzynia może wyrzucić klasę z trzema skillami, np. jakiś Cat Class.

 

Jeżeli nie masz sprzętu na swój poziom to zdobądź coś, będzie o wiele łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Czy sejwy będą działać to nie wiem (stoodio chyba to sprawdzał kiedyś i chyba działało), ale możesz zainstalować dodatki z drugiej płyty i grać normalnie na tej wersji z PSS (a całe GOTY opchnąć dalej).

 

Klucze, 2x 5szt

 

 

Release Date: Apr 27

Expire Date: Limited Quantities

PC: CJCTJ-JSCF6-K36KT-T3JB3-FS69H

PS3: KJ5J3-W55JZ-6Z6C3-ZJ5JT-96TJS

XBOX: 5TK33-HWC6X-BC5KR-WR3TT-JW3HS

 

Release Date: Apr 28

Expire Date: May 6

PC: 535TJ-3JC6X-KJXCJ-BTBBT-K5WFR

PS3: KTWBJ-CFB39-6S6CT-Z3C3T-6SJZT

XBOX: K3WTB-Z6J6X-3KW5X-KXJBT-B5TS3

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też aktualnie pogrywam Axtonem (48lvl) i potwierdzę to co kiedyś pisałem. Komandos jest bardzo przyjemną postacią, łatwą do okiełznania, a jego działko jest mega pomocne (atomowy wybuch rządzi :D).

Do Zero trzeba mieć odpowiednie podejście, mi nie podpasił, ale po sieci sporo osób nim lata.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...