Skocz do zawartości

The Avengers


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

parę plotek:

 

http://forums.superherohype.com/showpost.php?p=22201883&postcount=966

 

obecność red skulla jest całkiem prawdopodobna zważywszy na to, że wymieniany jest w opisach merchu szykowanego w związku z premierą filmu. informacje o thanosie i infinity gauntlet też pojawiały się od jakiegoś czasu, ale jakoś nie chce mi się wierzyć. co najwyżej jakaś wzmianka po napisach.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Najlepiej dla tego filmu będzie jeżeli zrobią z niego typowe popcornowe kino. Próby zrobienia z niego "czegoś więcej" niż typowy super-hero movie mogą spłynąć na panewce.

 

A co niby mają z tego zrobić, drugich Watchmenów? Żaden z filmów składających się na ten projekt nigdy nie ukrywał, czym jest i całe szczęście. Ja tam się jaram. Są świetne efekty, rozmach, wybuchy, humor, dystans do tematu, komiksowy feeling, charyzmatyczna obsada i za(pipi)ista laska. Czego chcieć więcej?

 

Popcornowe kino też można spieprzyć, czego najlepszym dowodem są dwie ostatnie części Transformers, czy wyskakujące co jakiś czas potworności w stylu Trzej Muszkieterowie 3D. W tym wypadku myślę, że możemy być dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość _Milan_

Te Twoje ironiczne wypowiedzi czasami są już za bardzo snobistyczne, teraz totalnie nie wiem czy przytakujesz mi czy koledze wyżej.

Film jest skierowany do tej samej publiki co np. iron man, nie ma tu wiecej gołych d,up, nie ma wiecej krwi, nie ma tez gumisiów, nie ma mniej wybuchów i walk.

Wiec na ludzki rozumzgadzasz się ze mną.

a spierda,laj.

Odnośnik do komentarza

Jest to normalna wypowiedź o tym, że chłopcy w wieku 9-12 lat to nie jest taki znowu szeroki target. Gdzie tu ironia albo snobizm to nie wiem.

 

To film o tym, że się spotykają różne postaci z komiksów Marvela - myślę, że było do przewidzenia, iż target jest taki sam, jak zawsze. Tym razem jest więcej kupionych licencji, więc może więcej osób wybierze bilet do kina zamiast nowego resoraka, ale to było wiadomo przed trailerem.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...