Skocz do zawartości

The Avengers


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Gdańsku, przynajmniej w Multikinie grają 4 wersje- dubbingowaną 3D i 2D i z napisami 3D i 2D.

To 3D jest tak mocno do dupy? Bo zarezerwowałem seans w tej technice, ale skoro tak psioczycie...

 

Jeszcze 3 dni i zobaczymy, jak to jest, gdy Hulk niszczy ;x

Edytowane przez Manga Ryu
Odnośnik do komentarza

Też widziałem go wczoraj w tym IMAXie, na takie filmy już do zwykłych kin nie zamierzam chodzić, przepaść w jakości względem zwykłego kina zauważalna nawet dla takiego laika jak ja. Jedynie nie da się tam czytać napisów nawet będąc w ostatnim rzędzie (jeśli komuś one potrzebne do szczęścia rzecz jasna).

 

Sam film to zbieranina głupich żartów przypakowana efektami komputerowymi na miarę barów Hulka. Jak na produkcję o nawalających się co chwilę superbohaterach rewelacja. Teraz tylko czekać na sequel z tym pięknisiem pokazanym po creditsach..

Odnośnik do komentarza

3D faktycznie całkiem niezłe. Jednak mam dziwny łeb i okulary strasznie mnie uwierają, tak jakby mi się w uszy wżynały. Po 2h jestem zmęczony trzymaniem łapy przy twarzy, coby podtrzymywać okulary.

 

Film ogólnie świetny, chociaż moim zdaniem miał dwie czy trzy dłużyzny, które można było wywalić. No, ale Hulk faktycznie wymiata. I Kapitan Ameryka z jego problemami z odnalezieniem się w XXI wieku.

Odnośnik do komentarza

@Zarathustra

 

No ale Pajgi ma racje. W tym filmie brakuje trochę bardziej inteligentnej fabuły, bo tę w filmie można spłycić do "Wielki zły bożek wzywa armie wielkich złych kosmitów a przeciwko nim wyrusza grupa wielkich dobrych superbohaterów + Scarlett Johansson i Jeremy Rener."

 

Chociaż "głębia" jak w Avatarze ? Chyba w takim wypadku "głębia" Avengers mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Ja tam miałem napierdziawę po ryjach, latający lotniskowiec, rasistowski żart, mechaniczne węże z kosmosu, niepewnego seksualnie Lokiego, Hulka rozrywającego wszystko i wszystkich, tyłek/cyce/usta Scarlett.

 

Wybaczę te braki głębi w fabule, mogą je nadrobić w dwójce.

 

No ale na co ty sie nastawiałeś ? miało być widowiskowo, i było, i to bardzo, fajnie zrobiony balans postaci, gdzie takie lajki jak Capitan America wykazały sie przy takich koksach jak Thor czy Hulk, do tego każda z postaci miała swoje 5 minut. Fabuła naiwna i nieporywająca, ale nie na tym sie skupiać powinniśmy. Rozrywka, z niestety średnim humorem, ale dobra zabawa.

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...