Skocz do zawartości

The Avengers


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jako, że niecały miesiąc do premiery to odświeżam sobie dotychczasowe produkcje marvela:

 

iron man - chu.joza, 5/10.

captain america: the first avenger - ja pier.dole co za gó.wno, 4/10.

 

 

Jesli wyceniasz IM1 na 5/10 to odpusc sobie cala reszte. To jest najlepszy film z serii Marvela.

Odnośnik do komentarza

Po takim twierdzeniu cieżko Cie nie wyśmiać.

 

Iron Man jest dobrym filmem rozrywkowym o kilka klas wyżej od trasformesrsów i w tej katogerii dałbym conajmniej 8/10. A najlepszy film o marvelach to bez atpienia xmen pierwsza klasa

Odnośnik do komentarza

jako, że niecały miesiąc do premiery to odświeżam sobie dotychczasowe produkcje marvela:

 

iron man - chu.joza, 5/10.

captain america: the first avenger - ja pier.dole co za gó.wno, 4/10.

 

 

Jesli wyceniasz IM1 na 5/10 to odpusc sobie cala reszte. To jest najlepszy film z serii Marvela.

 

Nie ma to jak doradzać tk w kwestii komiksów :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

@up

Score jest naprawde dobry ! Pierwszy który mi się podobał w całości w tym roku, chociaż po pierwszym przesłuchaniu miałem mieszane uczucia. Kawałki "Stark goes green" czy "Assemble" naprawdę dobre, chociaż sam motyw Avengersów bez rewelacji. Do przesłuchania poniżej

 

http://www.youtube.com/watch?v=GoytE5rxAu8

Odnośnik do komentarza

incredible hulk - 6/10, najlepszy z marvelowych filmów

 

Dla mnie kolejność jest taka:

 

Thor

Iron Man

Incredible Hulk

Iron Man 2

Captain America

 

Przy czym pierwsze 3 zdecydowanie najlepsze, a Iron Man 2 nie taki zły, jak twierdzą niektórzy.

 

Przy okazji chciałbym zauważyć, że The Avengers zbiera bardzo pozytywne recenzje: http://www.rottentomatoes.com/m/marvels_the_avengers/

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

rozpier,dol, najlepszy film od marvela, czysty komiksowy fun, jazda bez trzymanki, na(pipi)ianie każdy z każdym, hulk kompletnie kradnie show, interakcja między postaciami poprowadzona znakomicie, wszyscy dostają swoje pięć minut. na początku byłem trochę zdegustowany bo dialogi w pierwszych scenach mocno koślawe, ale z każdą minutą było coraz lepiej. michael bay może się schować ze swoją nieczytelną sr.aką, wheadon pierwszy większy film i od razu pokazał jak reżyseruje się akcję na taką skalę.

 

naciągane 7/10, ale myślę, że po wizycie w kinie spokojnie będę mógł dać w pełni zasłużone.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...