Skocz do zawartości

Borderlands 2


Kazuun

Rekomendowane odpowiedzi

Wyskoczył mi przed tym jakiś komunikat steam, że coś nie współgra czy pobrać dane z kompa. Dałem tak bo przecież wszystko wczoraj pięknie zasejwował do folderu. Zresztą nawet się nie przypatrywałem za bardzo i szybko OK by już grać. Uruchamiam i jestem daleko w (pipi)e.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Ktoś chce się dołączyć do timu, żeby przejść borderlands 2 od poczatku do końca od 1 lvl?

Jestem tylko ja i kolega i gramy po raz pierwszy, więc gra będzie w miare spokojna.

 

To jak?

 

Sorry, jednak gramy sami : p

A tak jakoś pomyślelismy ze moze nie byc zle we 2

Edytowane przez QstomPL
Odnośnik do komentarza

Zresztą nawet się nie przypatrywałem za bardzo i szybko OK by już grać. Uruchamiam i jestem daleko w (pipi)e.

Jeżeli tak, to.... kolega Hela mówiąc:

Może pomieszałeś coś ze steam cloudem?

...miał rację i to Twoja wina, że Ci się czytać nie chciało na nie Gearbox'a. Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Wyskoczył mi przed tym jakiś komunikat steam, że coś nie współgra czy pobrać dane z kompa. Dałem tak bo przecież wszystko wczoraj pięknie zasejwował do folderu. Zresztą nawet się nie przypatrywałem za bardzo i szybko OK by już grać. Uruchamiam i jestem daleko w (pipi)e.

To wysypał ci się steam, nie BL2. Miałeś na serwerze świeży save i nadpisałeś go starym z folderu.

 

 

Wymienie Infinity Gun (1500dmg) na pomarańczowego moda dla Sireny.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Trudno, nie wiedziałem. Celowo i świadomie wybrałem opcję pobrania z folderu. Sądziłem ,że prędzej w folderze będzie świeży sejw a nie na steamie który często ma jakieś problemy.

 

Jeśli taka drobna pomyłka ma skutkować od razu takimi nieodwracalnymi konsekwencjami to ja dziękuję.

 

 

 

"...miał rację i to Twoja wina, że Ci się czytać nie chciało na nie Gearbox'a."

 

 

Jak wyżej. Aha i nadal uważam ,że możliwy jedyny sejw nadpisujący od razu wszystko połączony z tak często crashującym się narzędziem jakim jest steam to błąd Gearbox'a. Zresztą wystarczy poczytać na ich oficjalnym forum jak dużo osób ma z tym problemy i traci postępy w grze.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Mogłoby to okienko informować z której godziny jest save z clouda, a z której ten na dysku i problemu by nie było.

Ten z PC będzie ZAWSZE miał świeższą datę. Niby jakim cudem save na Steam mógłby być nowszy jeżeli grało się bez neta np? Logika nakazuje skłąniac się ku save'owi z HDD.

 

PC to "oryginał" - Steam to "kopia".

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Znaczy się mamy poczytać ile osób klika cokolwiek na pałę bez czytania jednego zdania w okienku "errora"?

 

 

Zaczynasz być powoli irytujący z tym swoim wszystkowiedzącym podejściem. Gdyby jeszcze każdy dostawał jakieś komunikaty. Zresztą nawet gdy pojawi się komunikat to spora loteria jak w moim przypadku.

 

 

Mogłoby to okienko informować z której godziny jest save z clouda, a z której ten na dysku i problemu by nie było.

Ten z PC będzie ZAWSZE miał świeższą datę. Niby jakim cudem save na Steam mógłby być nowszy jeżeli grało się bez neta np? Logika nakazuje skłąniac się ku save'owi z HDD.

 

PC to "oryginał" - Steam to "kopia".

 

 

Przecież wybrałem z HDD , co i tak poskutkowało sporym cofnięciem. Hela wspomniała ,że należało wybrać ze steama , ty z PC co już okazało się błędne w moim przypadku. Jak widać loteria i to nieodwracalna. Zresztą to nie pierwszy przykład,że połączenie steam + długa gra fabularna + 1 automatyczny, nadpisujący wszystko save to kiepskie połączenie.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

To nie jest wszystkowiedzące podejście, tylko czysta logika.

 

Nie wmówisz mi, że opcja działa randomowo bo byłbyś chyba pierwsza osobą która tak ma na świecie. Jeżeli używa się jednego i tego samge PC to save z PC nie ma prawa być starszy niż save z cloud'a. Ani w normalnym przypadku ani w przypadku braku neta/wysypania się Steam.

 

Ludzie od dawna korzystają z "exploitowania" tej opcji w przypadku jak chcą mieć dwa sety save'ów. Np jeżeli w daną grę gra dwóch braci. Albo mąż i żona. Przyszedł nagle Sebastian i z miejsca opcja zaczęła nagle działać randomowo, taaa. A nie przekonasz mnie mówiąc, że wybrałeś 'dobrze' gdy chwilę temu pisałeś "nie wiem co wybrałem, klikałem na pałę bo chciałem grać jak najszybciej". Ta historia się po prostu nie trzyma kupy i chcesz winę za "lenistwo" zwalić na Steam i Gearbox.

 

System posiadania tylko i wyłącznie jednego auto-save'a nie jest dobry, to prawda. Ale to nie zmienia faktu, że ta sytuacja to była Twoja wina w tym przypadku. Nie ich.

 

 

 

 

EOT.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Wszystkowiedzące podejście tyczyło się tego twojego zdania :

 

"Znaczy się mamy poczytać ile osób klika cokolwiek na pałę bez czytania jednego zdania w okienku "errora"?

 

 

Wiele osób nie ma w ogóle komunikatu, dużo jest takich tematów na oficjalnym forum. Można tam poczytać. Ok, chyba ,że wszyscy zmyślają.

 

 

Nie doczytałem ponieważ nie licząc opcji , steam i dysk, było coś jeszcze. Czyżbym się pomylił w wyborze ? Nie sądzę , jednak nie będę również przy tym jakoś mocno obstawał. Nie jestem nieomylny. Inna sprawa ,że po prostu mają to rozwiązać w inny sposób a nie jeden zły wybór i tracisz sejwa. W ogóle co to za jajca ,że przed grą się pojawia jakiś komunikat i wybierzesz źle to tracisz postępy. I nie jest to jakiś rzadki, odosobniony przypadek a szukając po sieci, częsty.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Neee, na PC taniej, lepiej wygląda, płynniej chodzi i więcej znajomych na steamie z którymi będzie można pograć. Że, czasem zdarzy się jakiś problem ? A gdzie ich nie ma :)

 

PS: O sterowaniu myszką w FPS'ach nie piszę ponieważ to kwestia gustu ; d ; d

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Hmmm, myślałem, że itemy z dropa sa randomowe. A jedynie nagrody z questów są predefiniowane (i to też nie do końca, bo grając w co-opie można dostać różne itemy które dzielą jedynie swoja klasę/typ.

 

A dwa: a co jak Ci te dwa itemy nie wypadną? Będziesz przechodził grę dwukrotnie tyle razy aż CI się poszczęści? ;) Bo przeciez nie da się powtórzyć chyba story więcej niż 2x per char.

Odnośnik do komentarza

A dwa: a co jak Ci te dwa itemy nie wypadną? Będziesz przechodził grę dwukrotnie tyle razy aż CI się poszczęści? ;) Bo przeciez nie da się powtórzyć chyba story więcej niż 2x per char.

Bossów możesz powtarzać w kółko przecież. Idziesz do ostatniej lokacji, lejesz go, nie wypada co miało wypaść, wychodzisz z gry albo cofasz się do poprzedniej lokacji i powtarzasz w kółko. I tak ze wszystkimi przedmiotami, które z konkretnych przeciwników wypadają. Np. Terra za każdym razem zostawia za sobą pomarańczowy mod dla losowej klasy.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

All around the Sta-actus plant, the stalker chased the bandit.

The stalker thought t'was all in fun - POP !! Goes the bandit.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=lBLWDvlvn8Q&feature=related

 

 

 

Chyba jedna z najlepszych postaci jakie widziałem ostatnio w grach ;)

Edytowane przez Kazuun
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.