Jump to content

Borderlands 2


Kazuun

Recommended Posts

Gra oficjalnie została zapowiedziana 3 sierpnia. Take Twochce wydać grę w roku fiskalnym 2013, a planowany launch ma się odbyć w drugim kwartale 2012 (szepty chodzą, że kwiecień).

 

 

Mały opis gry:

"Set five years after the events of Borderlands, Handsome Jack, the game's main antagonist, has taken over the Hyperion corporation, has declared himself Dictator of Pandora, and stolen all of the credit for finding the Vault, going so far to claim responsibility for killing the Destroyer. Jack has also blotted out much of the light on the planet by having a giant orbiting H-shaped base set in front of Pandora's stationary moon. The new team in Borderlands 2 is tasked with killing Jack and returning peace to Pandora. The original characters will make appearances in the sequel as NPCs."

 

 

 

 

Tutaj pierwszy filmik jaki znalazłem:

 

http://www.youtube.com/watch?v=jQF7GQjTjsM&feature=player_embedded

 

Humor się nie zmienił, co tylko może świadczyć o tym jak awesome będzie ta gra :)

Link to comment
  • 5 months later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Ja nie moglem sie doczekac kuriera w piatek wiec zaczalem sobie dzis grac, jest swietnie, gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana, z physxem, reszta bajerow na full oraz rozdzialka 1080p trzyma stale 60fps na moim GTXie 460. Gearbox w przypadku tej czesci sie spisal totez warto wynagrodzic ich trud, tak powinny wygladac sequele, kazdy apsekt poprawiony.

Link to comment

No w sumie doszedłem do wniosku że o ile starsze tytuły może i się opłaca tam brać to preordera już raczej tam nie zrobię. A co do marginalnej różnicy to brałem od nich tez Fife 13 Ultimate Team i różnica do retail price na dwóch wynosi 24euro wiec wcale nie tak marginalnie. Kupiłem dzisiaj pada microsoftu za 20euro wiec można powiedzieć że mam go gratis.

Edited by BartIrlandia
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.