Skocz do zawartości

Borderlands 2


Kazuun

Rekomendowane odpowiedzi

Dublowanie przedmiotów również tragiczne. Ciągle widzę jak sobie kopiują legendarne bronie.

 

Mam na wymianę za jakąś legendarną broń mody legendarne za Terramorphous the Invincible dla Assassina i Gunzerkera. Może to śmieszne i mało warte ale wolę tak po "chłopsku" załatwiać takie sprawy : )

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Tak, ogólnie to słabsze najczęściej, co mają po kilka tysięcy damage. Taki rarytas jak powyżej to albo musisz mieć duże szczęście i wypadnie od razu albo będziesz farmił dłuższy czas na danym oponencie. Możesz te legendarne już teraz zdobywać. Jednak ze względu na level ich statystyki będą odpowiednio niższe, tak czy siak bardzo przydatne na etap gry.

 

Już się uspokajam z tymi fotkami, ale szczęśliwie znowu przed chwilą wypadło to co chciałem ( Blue w CC, tłukłem go od wczoraj również ; d ) :

 

borderlands220121203235.jpg

 

 

Ma jednak nieprzyjemną właściwość spowalniania ruchów i odejmowania HP. Jednak chyba nie ma tarczy o większej pojemności ? Tak czy siak raczej pozostanę przy Bee ; d Może czasem sobie pożongluje ; ) Dobra koniec na dzisiaj : )

 

Edit : Podoba mi się ,że nawet w tych legendarnych jest pewna różnorodność statystyk i nawet te same z lvl 50 mogą być i lepsze i gorsze lub po prostu trochę inaczej obdzielone w parametrach przez co wybór zależy od naszych preferencji i sposobu gry.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Chcę  ponownie nabyć Borderlands 2 (teraz na PC :P )  warto brac teraz    czy czekać na GOTY które ma wyjść   niebawem (kiedy?)  Obecnie na GMG jest promocja   na grę    ale DLC są  z osobna  a  chyba SP bardziej się opłaca . SP  zawiera  tylko fabularne 4 dlc ?

 

Mechromencer  i Psycho  to DLC z postaciami do gry  ?

 

 

Co z  Valut Hunter  Upgrade Pack 1 /2 warto to brać  co to daje ?

Odnośnik do komentarza

No więc taaaaaaak. Jako, że mam przegrane ponad 170h w Bordera 2, założę nieskromnie, że moja opinia jest warta więcej niż '(pipi)' ale mniej niż 'w pełni wartościowa' :)

 

 

Season Pass daje dostęp do 5 DLC łącznie: 4 DLC fabularne. Scarlet (całkiem fajne DLC, ładne miejscówki, fajny end boss), Torque (bardzo fajne DLC z super postacią Mr Torque'a), Hammercock (dupy nie urywa DLC. Najgorsze ze wszystkich) i Tiny Tina (pierwsza połowa DLC jest K.A.P.I.T.A.L.N.A., potem niestety trochę traci klimat, DLC dla nerdów i miłośników grania). Ostatnim DLC jest to upgrade o +11 leveli czyli cap zwiększa się z lvl 50 do lvl 61. Ultimate Vault Hunter Pack czy jakoś odblokowuje możliwość 3 playthrough gry.

Jest tylko jeden problem z owym ostatnim playthrough. W przeciwieństwie do dwóch pierwszych dmg jaki mają moby jest po prostu PO(pipi)IONY TOTALNIE. Bardzo bardzo często masz wrażenie, że Gearbox nie zrobił żadnych testów odnośnie tego poziomu trudności i najzwyczajniej w świecie zwiększyli dmg i HP mobów na zasadzie "nie wiemy jak to wyjdzie ale niech mają." To sprawia, ze w wielu momentach się po prostu odechciewa grać bo na ekranie się odwala taki bullshit, że szok.

Przyzwyczajaj się do myśli, że będziesz oneshotowany, będziesz się respił, dobiegał do moba, i znów zgon. Cała ekonomia gry też się zaczyna ostro sypać, bo nie ma sensu zbierać kasy bo i tak zgon odbiera Ci ją procentowo. Ammo robi się w uj drogie i za uzupełnienie rakietnicy płacisz po około milion kasy. Po jakimś czasie sobie uświadomisz, że znacznie bardziej opłacalną metodą jest regularnie ginąć tylko po to, bo respawn zwraca Ci cześć ammo do każdej broni (poza rakietami). A jeżeli nagradza Cię za zgony a nie za ich brak, to tu jest niestety coś kurde nie tak.

 

 

Mechromancer oraz Krieg są jako osobne DLC i nie są wliczane w Season Pass. Będą dołączeni do GOTY z tego co wiem. Więc odpowiedź w sumie jest prosta. Jak ktoś nie ma i chce kupić Bordera 2 teraz to czekać na GOTY zdecydowanie.

 

 

Podsumowanie.

Pierwsze dwa playthrough są za(pipi)iste. Ocena 9/10. Trzecie playthrough jest do dupy i nie daje żadnej zabawy. 4/10. Jest jeszcze jedno DLC, dające czwarte playthrough ale tego nie zamierzam kupować, bo zakładam, że będzie jeszcze gorzej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Troszkę przesadzasz Kazuun. Ja Ultimate Vault Hunter'a cisnąłem kombinacją Slag'owe SMG + Torgue Rifle z 10.3 Fire Rate i powoli parłem do przodu. Oczywiście zgony a'la one shot są, ale poziom jest moim zdaniem dość solidnie wyważony. Polecam DLC Torgue'a zrobić do bitki w barze (nawet na normalu) by uzbierać 613 tokenów, a później na UVHM kilka razy podejść Torgue Vending Machine w poszukiwaniu magicznego pistolecika Double Penetrating Unkept Harold.  

DLC Tiny Tiny daje nam jeszcze dwie niezmiernie przydatne rzeczy: Magic Missile (slag'owe granaty naprowadzające, które są SAMOODNAWIALNE) oraz giwerkę zwaną Grog Nozzle. Ta ostatnia odnawia 67% życia jeśli nią trafisz, ale w zasadzie wystarczy rzucić Magic Missile, a zadziała tak samo jakbyś wystrzelił z pistoletu :) . Dla Gunzerker'a nie ma lepszego zestawu niż Grog + DPUH. Ciężko zginąć, a DPUH zadaje o-błę-dny damage. GroG Nozzle nie używa się dla tej ostatniej cechy, ale posiada dwa niesłychanie przydatne atuty - slag'uje i odnawia życie. Piękna sprawa.

Jeśli nie posiadasz tarczy The Bee + Flying Sandhawk od Scarlett za którąś tam misję to koniecznie należy pofarmić jedno i drugie. Piękna i mocarna kombinacja. A to jedna z kilku przydatnych.

Jeśli śledzisz profil Randy'ego Pitchford'a na Twitter'ze albo Borderlands 2 shift codes na Facebooku uzbierasz tyle kluczy, że nawet legendarnych broni nie będziesz potrzebował (choć wspomniany DPUH jest wręcz koniecznością). Ja próbowałem wyszukiwać kogoś do gry i kiedy tylko byliśmy w Sanctuary otwierałem skrzynię i zawsze coś ciekawego się znalazło. Im więcej graczy tym lepszy loot.

Level cap do 72 również nie jest taki zły. Bronią na 62 lvl doszedłem prawie pod sam koniec gry okazjonalnie otwierając skrzynię w Sanctuary w poszukiwaniu modów i reliktów. Jeśli zdarzyła się fajniejsza giwerka to fajnie, ale nie one są najważniejsze na tym playthrough.

Jestem świeżo po ukończeniu gry na 100% na lvl 72 i przymierzam się do podbicia Digistruct Peak aż do over power 8. Tam dopiero jest ciężko. Jednak wspomniane bronie oraz odpowiednia taktyka zaprowadzą mnie do samego końca.

Jeśli ma się problemy z UVHM to jedyną sensowną postacią wydaje się być Maya. Jeśli wybierze się odpowiednie skill'e po prostu niszczy otoczenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

na muve.pl  ze zniżką -40% .... ale sklep leci w pręta bo ceny sugerowanej nie dali do gierki :) wiadomo czemu .

Za duże zainteresowanie był .....  zapewne w piątek wyskoczą z zaporową ceną sugerowaną w granicach 170zl  co by za bardzo nie stracić na interesie .

 

A jak ktoś chce  na "teraz" gierkę  to najtaniej jest w Wirtusie za 99zl

http://sklep.wirtus.pl/produkt/824640.

 

Ja  muve.pl nie da  normalnej ceny sugerowanej to przyjdzie mi znowu czekać  na jakąś poromocję na GOTY .

szkoda tylko ze się pośpieszyłem i zamówiłem kod zniżkowy :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...