Skocz do zawartości

Final Fantasy X HD


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

remastery XII czy za x lat XIII, XIII-2 i XIII-3 są realne bo to tylko podbijanie rozdzielczości. Czesci z psx tak sie nie da zrobić, szczególnie siódemki z jej silnikiem 3d w walkach i kręglami zamiast rąk. Tu by musieli od podstaw wszystko robić - za dużo roboty, za długo, za drogo, przy ich tempie prac jakby dziś zaczęli to wyszloby to w 2030roku. Nawet obecne remastery dziesiątki i kingom heartów to w 100% outsorcing i chyba w przypadku ffvii to tez jedyna szansa by kiedykolwiek to wyszło

Odnośnik do komentarza

Myślę, że najprędzej można spodziewać się wersji z niewielkimi zmianami na Androida i iOS. Zrobili już wszystkie części do VI włącznie.

 

Tymbardziej ze zapowiedzieli ze maja w planach na androidy i ios zrobic czesci od 1-7 wiec jest to bardzo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

Ultima już dzisiaj wysyła pre-ordery ja już dostałem numer przewozowy

 

To samo potwierdzam, piekna sprawa jak dobrze pojdzie juz  jutro max pojutrze bedziemy mieli jak nie bedzie jakis jaj z ich przewoznikiem bo zdarzylo mi sie ze gnojki nie dostarczali paczek a pozniej wyjasniali ze niby zostawiali awiza, ktorych oczywiscie nie bylo no ale kurier kurierowi nierowny.

Odnośnik do komentarza

ciekaw jestem czy bedzie mi sie chcialo znowu calakowac ta gre tak jak kiedys - w tamtych czasach platyna by wpadla i jedyne co mi sie nie chcialo to zabijac dark aeony i penance bez zanmato. I wkurza mnie to ze nie mozna ich kupic osobno - i tak pierw zabralbym sie za dziesiatke wiec pewnie x-2 odpale najszybciej za pol roku :/

Odnośnik do komentarza

heh mam nadmiar gier do ukońćzenia ale nie mogłem się powstrzymać i zakupiłem ff X. Po wielogodzinnym namyśle zakupiłem wersje na ps3. Przyczyna jest prozaiczna po prostu grając w persone na vicie po 2h ręce mnie bolały :D Nie umiem na handheldzie grać długo tak samo na 3ds max 1-2 h na raz.

 

Zakładam że dziś sklep wyśle to i jutro zobaczę jak się prezentuje gra i porównam z wersją ps2 którą nadal mam :D (kompatybilność wsteczna mojej ps3 fat princess)

Odnośnik do komentarza

a słyszał ktoś z was o filmiku eternal calm łączącym ffX z ffX-2 ? bo ja nie i zdziwiłem się że jest coś takiego i za obejrzenie wpada srebrne trofeum

 

A ja dopiero dowiedziałem się o kodzie po tym jak go kupiłem na ps store :S No nic, będzie na sell :D

 

Sam pewnie paczkę dostanę dopiero w przyszłym tygodniu, bo limitkę znalazłem tylko w UK ^^;;

sakiu w ultimie mają cały czas limitki,a tak przy okazji jestem po świątyni besaid w drodze do kilika i powiem jedno: takie kotlety bym chciał codziennie,serio square się postarało

Odnośnik do komentarza

Tez mam za soba juz jakies 2 godzinki na ps vicie i zgodze sie z przedmowca oby wiecej takich kotletow. Po gownianym kingdom hearts hd square ta gra pokazalo ze jednak mozna im ufac jak chodzi o stare serie. Milego grania panowie ja spadam do tidusa i ekipy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...