Skocz do zawartości

Final Fantasy X HD


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wlasnie chce wreszcie skonczyc ffx-2, za czasow ps2 nie dokonczylem bo laser w konsoli odmowil posluszenstwa i choc fabula byla tragiczna to system walki byl cakiem fajny. Z checia przytule obie ale pierwszenstwo ma oczywiscie pełna dziesiątka

 

Mam to samo jak chodzi o ffx-2 nie ukonczylem a ssytem mi pasowal, fajnie sie masterowalo dane klasy i fajnie sie nimi zaglowalo zeby ustalic sobie jakas dobra ekipe i taktyke. brakuje tego w nowych zcesciach

Odnośnik do komentarza

 

Jak to wygląda w kwestii zamówień FFX+X2HD? Gdzie najbardziej się opłaca zamówić? Wiadomo, czy do pudełka z grą będzie dodany kod na wersję PSV, tak jak to miało  miejsce np. w Sly Złodzieje w Czasie?

 

Wiadomo ze nie bedzie, trzeba kupic osobno wszystko. Dostajesz na vite pudelkowa wersje Finala X + kod do pobrania X-2. Na ps3 obie wersje sa na plycie, oraz mamy opcje cross save miedzy platformami.

 

 

Dziękuję za wyjaśnienie. Czy możecie polecić źródła, gdzie najbardziej opłaca się kupić FFX+X-2HD? :)

Odnośnik do komentarza

Więc czas się przygotować - ktoś z Was grał na PS2 z pakowaniem teamu na Penance'a? Chodzi mi przede wszystkim o strategię z 9999HP, bez break HP limit - podobno tak jest lepiej. Ja grałem z breakiem i miałem mnóstwo HP, ale jakoś w walce z Penancem nie szalałem... za mało luck'a i quick hity nie wchodziły tak jak powinny. A im więcej HP tym szybciej schodzi...

Odnośnik do komentarza

Więc czas się przygotować - ktoś z Was grał na PS2 z pakowaniem teamu na Penance'a? Chodzi mi przede wszystkim o strategię z 9999HP, bez break HP limit - podobno tak jest lepiej. Ja grałem z breakiem i miałem mnóstwo HP, ale jakoś w walce z Penancem nie szalałem... za mało luck'a i quick hity nie wchodziły tak jak powinny. A im więcej HP tym szybciej schodzi...

 

ja grałem z 9999 bo nie chciało mi się pakować w życie a pozatym nie miałem miejsca w zbrojach na break hp limit bo oprócz defense na 255 dawałem jeszcze def + 20%,ribbon i coś tam jeszcze, a wogóle to najlepiej korzystać z overdriva rikku "hyper mighty g" czy jakoś tak które daje fajne ochronki. a która część walki bardziej was wkurzała ? pierwsza w której robił obliberation czy druga w której walił immolation ?

 

edit. a lucka miałem tylko 140 i zawsze trafiałem :)

Edytowane przez kaz1115
Odnośnik do komentarza

 

Więc czas się przygotować - ktoś z Was grał na PS2 z pakowaniem teamu na Penance'a? Chodzi mi przede wszystkim o strategię z 9999HP, bez break HP limit - podobno tak jest lepiej. Ja grałem z breakiem i miałem mnóstwo HP, ale jakoś w walce z Penancem nie szalałem... za mało luck'a i quick hity nie wchodziły tak jak powinny. A im więcej HP tym szybciej schodzi...

 

ja grałem z 9999 bo nie chciało mi się pakować w życie a pozatym nie miałem miejsca w zbrojach na break hp limit bo oprócz defense na 255 dawałem jeszcze def + 20%,ribbon i coś tam jeszcze, a wogóle to najlepiej korzystać z overdriva rikku "hyper mighty g" czy jakoś tak które daje fajne ochronki. a która część walki bardziej was wkurzała ? pierwsza w której robił obliberation czy druga w której walił immolation ?

 

edit. a lucka miałem tylko 140 i zawsze trafiałem :)

 

 

 

No ja własnie miałem jakoś 80-90 i często nietrafiałem, za często... żeby go ubić. Ale nadrobię to niedługo ;).

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

 

 

Więc czas się przygotować - ktoś z Was grał na PS2 z pakowaniem teamu na Penance'a? Chodzi mi przede wszystkim o strategię z 9999HP, bez break HP limit - podobno tak jest lepiej. Ja grałem z breakiem i miałem mnóstwo HP, ale jakoś w walce z Penancem nie szalałem... za mało luck'a i quick hity nie wchodziły tak jak powinny. A im więcej HP tym szybciej schodzi...

 

ja grałem z 9999 bo nie chciało mi się pakować w życie a pozatym nie miałem miejsca w zbrojach na break hp limit bo oprócz defense na 255 dawałem jeszcze def + 20%,ribbon i coś tam jeszcze, a wogóle to najlepiej korzystać z overdriva rikku "hyper mighty g" czy jakoś tak które daje fajne ochronki. a która część walki bardziej was wkurzała ? pierwsza w której robił obliberation czy druga w której walił immolation ?

 

edit. a lucka miałem tylko 140 i zawsze trafiałem :)

 

 

 

No ja własnie miałem jakoś 80-90 i często nietrafiałem, za często... żeby go ubić. Ale nadrobię to niedługo ;).

 

no ja mając taki luck jak ty to nawet dark yojimbo nie bardzo trafiałem dlatego musiałem podpakować ten parametr

Odnośnik do komentarza

ameryka gra od dzisiaj - wrazenia pozytywne ale nikt nie potrafi zrozumiec i przebolec co zrobili z modelem tidusa - wyglada jak udup i do tego jego twarz zostala calkowicie pozbawiona emocji, reszta modeli na plus, zremasterowany soundrack na plus, szybkie loadingi na plus

 

bgjm.jpg

Odnośnik do komentarza

Faktycznie przed chwila czytale recke na ign i gra dostala 93. Zapowiada sie wysmienicie (mam nadzieje ze po dla mnie bardzo slabym kingdom hearts tej gry w wersji hd nie spieprza co raczej jest juz pewne po reckach i ocenach).

Odnośnik do komentarza

prócz tego dziwnego modelu tidusa pozbawionego uczuć i emocji z jakimiś dziwnymi oczami to sa same pozytywne opinie(choc ponoc sa tez fragmenty gdzie ten model prezentuje sie wybornie).

 

Co do wersji - ponoc ps3 ma lepsze tekstury na lokacjach, ludzie pisza ze wersja na vite to w sumie praktycznie jakby wersja z ps2 z tymi zmianami na postaciach, a jedynie w wersji na ps3 widac te podbicie na teksturach

Odnośnik do komentarza

Ja i tak wybralem vite, fajnie miec cos takiego na przenosnej konsolce wedlug mnie i generalnie nie jestem hejtem wydawania starych dobrych gier w hd ale tylko wtedy gdy dostajemy rowniez jakies nowe. Nadal licze na to ze vita sie rozbuja w tym roku i tak juz nie jest tak zle z zapowiedziami.

Odnośnik do komentarza

nie no, dziesiatka byla jedna z najpiekjniejszych gier na ps2, teraz identyczna jakosc bedziesz miec na 5 calach swietnego oleda - do tego z funcja spauzowania i rozpoczecia gry w dowolnym momencie(uwielbiam to w psp i vicie)

 

ja dalej licze na type-0 na vite, coraz glosniejsze sa tez ploty ze jesli x/x-2 sie sprzeda to w 2015 dostaniemy reedycje ffxii

Odnośnik do komentarza

No czytalem wlasnie 2 zbiezne wersje jedna mowila o reedycji ffXII ale square ponoc zdementowalo mowiac ze nie ma takiej opcji i takich planow na ten moment wiec nie obstawialbym 2015 chyba jednak. Cieakwe czy vita by dostala taka reedycje znowu i ps3 czy ps4 wtedy. Generalnie lepiej by byklo dla nich jakby sie skupili na reedycjach bo nowe gry im wychodza jak wychodza poza wyjatkami kilkoma.

Odnośnik do komentarza

square jest cwane, zawsze zaprzecza a potem jest jak jest - nawet te dodatkowe  30minut audio loga w edycji hd otwiera furtke do X-3 - pewnie specjalnie i z premedytacja tak zrobili by miec fundamenty jesli kiedys zachce im sie robic kolejnego spin-offa

 

wg mnie ffxii hd kiedys tam jest pewne

Odnośnik do komentarza

pisali kiedys czemu nie biora sie za remake siódemki - z pierwotniej wersji nic nie nadaje sie do podbicia w hd - ani lokacje, ani engine 3d odpowiedzialny za walki. Czyli remake siódemki oznaczałby praktycznie pisanie gry od początku - przy tej wielkości świata gry zajęło im by to dłuuuugie lata (takiego ffxiii, który był korytarzem robili długo, ffxv ktory ma byc mniej liniowy plodza juz przez dwie generacje) stad tez zerowe praktycznie szanse ze sie za to wezma. Co innego FFXII - wystarczy podbic calosc do hd i gra gotowa - naklad prac znikomy

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

IMO ściema. Mają koncepty, gotowe miejscówki, postacie, scenariusz, wszystko. Zostaje "tylko" praca grafików i dźwiękowców. Po prostu brak im mocy przerobowych, albo stosunek praca-ewentualny zarobek wskazuje na to, że sie nie opłaca. Albo obydwie te rzeczy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...