Skocz do zawartości

Final Fantasy X HD


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale XII tez nie byla taka tragiczna a tutaj sporo negow czytalem o niej.

 

Co do XIII z tego co ogladalem to mi sie podoba a dalej to ocenie jak juz faktycznie zagram, na razie zakupilem jako 1 gre do ps3 Ni no kuni i licze na duzo dobrej zabawy z ta gra

XII była bardzo dobrą grą, po prostu nie czułeś, że to fajnal, ale nie samym fajnalem człowiek żyje! Co do XIII - naprawdę, w tej generacji grałem we wszelkiej maści jrpgi na xboxie, wii i ps3: Xenoblade Chronicles, Last Story, Tales of XIlia, Tales of Graces, Tales of Vesperia, Star Ocean: The Last Hope, Lost Odyssey, Blue Dragon, Resonance of Fate, Eternal Sonata, Ni no Kuni, no i też FFXIII - fajnal był najgorszym z tych, z którymi miałem do czynienia. ZWŁASZCZA fabularnie. Ale to oczywiście subiektywne, więc oceń sam ;)

 

 

A według mnie najgorsze są motyle w Macalanii dla saturn sigil dla Kimahriego

Zgadzam się. Chocobosy są dla mnie osobiście proste, nawet jak wracam do nich po latach. Pioruny wymagają przede wszystkim cierpliwości (tylko raz mi się chciało przez to przebrnąć, ale może powtórzę przy okazji HD). Natomiast motyli mi się nigdy nie udało przejść, tych najtrudniejszych.

Edytowane przez Yuhas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No tak ale XII tez nie byla taka tragiczna a tutaj sporo negow czytalem o niej.

 

Co do XIII z tego co ogladalem to mi sie podoba a dalej to ocenie jak juz faktycznie zagram, na razie zakupilem jako 1 gre do ps3 Ni no kuni i licze na duzo dobrej zabawy z ta gra

XII była bardzo dobrą grą, po prostu nie czułeś, że to fajnal, ale nie samym fajnalem człowiek żyje! Co do XIII - naprawdę, w tej generacji grałem we wszelkiej maści jrpgi na xboxie, wii i ps3: Xenoblade Chronicles, Last Story, Tales of XIlia, Tales of Graces, Tales of Vesperia, Star Ocean: The Last Hope, Lost Odyssey, Blue Dragon, Resonance of Fate, Eternal Sonata, Ni no Kuni, no i też FFXIII - fajnal był najgorszym z tych, z którymi miałem do czynienia. ZWŁASZCZA fabularnie. Ale to oczywiście subiektywne, więc oceń sam ;)

 

 

A według mnie najgorsze są motyle w Macalanii dla saturn sigil dla Kimahriego

Zgadzam się. Chocobosy są dla mnie osobiście proste, nawet jak wracam do nich po latach. Pioruny wymagają przede wszystkim cierpliwości (tylko raz mi się chciało przez to przebrnąć, ale może powtórzę przy okazji HD). Natomiast motyli mi się nigdy nie udało przejść, tych najtrudniejszych.

 

 

no mi na jakieś 4 przejścia gry tylko raz fartem udało sie jej przejść i będe próbował po raz drugi je przejść przy okazji remastera którego swoją drogą doczekać się niemoge

Edytowane przez kaz1115
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak w ogóle, to Nojima (scenarzysta kilku części FF) chce aby powstał FF X-3.

 

D:

Nie chce tylko bierze to pod uwagę.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania:

 

If there’s enough demand, then we may possibly see new developments

Choć sam nie wiem co by tam mieli wcisnąć za fabułkę do tej części. Oni niech się lepiej zabiorą za robienie tego FFXIIIversus Forever, a nie jakieś głupoty. Bo jeszcze im i tej generacji zabraknie na wyplucie tego "coś" na rynek.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał X-3 i ponownie odwiedzić Spirę. Wiem, że pewnie wszyscy są temu przeciwni mając w pamięci X-2, no jeśli mam wybierać pomiędzy XIII-4 a X-3, to wybór jest jasny dla mnie. Najlepiej by było aby skupili się tylko na KH 3 i XV, no ale hajs się musi zgadzać i trzeba coś doić. A ja, mimo wszystko, X-2 dobrze wspominam, bo choć fabuła meh, to sam gameplay był mega przyjemny.

Odnośnik do komentarza

Niezależnie od wypowiedzi Nojimy powstanie FFX-3 jest prawdopodobne. Dołączana do edycji HD radio drama sugeruje taką możliwość:

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=94908601&postcount=311

 

Co więcej, polecam też przewinąć film z NeoGAFa do końca. Na moje oko wygląda to tak jakby Square Enix tymi dwiema ilustracjami coś sugerowało.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

ewidentne oczko dla fanow odnosnie x-3. Zreszta juz kilkukrotnie mowili ze ich remastery sa wazne dla strategii ich firmy - sukses pierwszego remastera kingdom hearts, sprawil ze szybciutko zapowiedzieli kolejny. Sukces, a taki na 100% bedzie remasterow X na pewno wg mnie przyniesie za soba remaster XII i kto wie czy w dalszej perspektywie tez X-3

Odnośnik do komentarza

fajnal dziesiąty = bleeeee ;)

 

pierwszy fajnal dotykajacy niebezpiecznie kiczu i pierwszy z miałką do cna fabułą (no dobra - 2gi po amnezji zbiorowej z 8ki :P )... Kupić/ kupię  bo nie ma w tym kraju jrpgów dla człowieka z moim gustem (poza paroma perełkami typu talesy/nier/nnk/ateliery), więc i tego przygarne ale po jednokrotnym przejściu na premierę ff10-2 powiediałem siobie że tego tytułu gwałcącego umysł już nie ruszę - i tak też zrobię ;) 

Odnośnik do komentarza

nie no suavek i ja kiedyś tam pisalismy całe litanie na temat 10ki :P więc pokrótce jest to ideał fajnalowy dla ludzi którzy zaczynali przygodę z serią od niej właśnie... ja miałem okazję zaczynać od 6ki na snesie (aka 3) a potem 7 więc przyzwyczaony zostałem do innego standardu prowadzenia fabuły)

 

 

co mi się za to podoba w X bardzo?? blitz ball - przecież ja w tej "grze w grze" miałem około 70 godzin na liczniku (w samej fabule jak kończyłem z 50 :P ) więc uważam ta minigrę za lepszą aniżeli sam fajnal :D 

Odnośnik do komentarza

Final Fantasy X -Will- and FFX-2.5 plot discussion thread 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=741166 - polecam lekturę, ja padłem z wrażenia.

 

Urywek na zachętę:

 

There's a lot of comments about how much they feel bad for Tidus, and that Yuna acts really cold towards him. There's a few saying they hate Yuna in the novel. There's apparently a lot of sexual stuff in it. There's a scan of one page in which Tidus tells Yuna if they get into battle he might lose his fighting spirit because he's distracted by how sexy she is. And apparently Tidus gets his head blown off by a bomb and dies (and only 2 days after getting resurrected), but he comes back to life again because he's made of Pyreflies, and Yuna has control over him.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Szczerze z tego co czytałem o XIII to bardziej sie jaram ta odnowiona X niz innymi czesciami. Co prawda mam zamiar rowniez je ograc ale tyle jest dobrych jrpg na ps3 ze moga spokojnie poczekac co kiedys by bylo niedopomyslenia zeby jakiejs czesci darowac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...