Skocz do zawartości

Final Fantasy X HD


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawi czy będzie puchar za uniknięcie 300 piorunów z rzędu - to była masakra :confused:

 A nie 200 ? Bo wczoraj zrobiłem właśnie grubo ponad 200 a ostatnia nagroda była za dwie setki. Mnie się udało gdzieś za piątym podejściem w jednej sesji. Nie było to jakieś bardzo trudne, nudne na pewno.

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

 

ciekawi czy będzie puchar za uniknięcie 300 piorunów z rzędu - to była masakra :confused:

 A nie 200 ? Bo wczoraj zrobiłem właśnie grubo ponad 200 a ostatnia nagroda była za dwie setki. Mnie się udało gdzieś za piątym podejściem w jednej sesji. Nie było to jakieś bardzo trudne, nudne na pewno.

 

Możliwe, że 200. Trudne nie ale bolesne dla oczu i sprawdzające cierpliwość? Raczej :)

Odnośnik do komentarza

A pamiętacie ze gra miala niezlego buga w blitzbalu?. Wystarczylo strzelic bramke a pozniej uciekało sie za własnego bramkarza i mozna bylo tam zostac do konca meczu.

 

Nie korzystałem z tego, ale jeśli jest coś takiego to na pewno pomocne początkującym. Będzie chyba tylko przepadać dobra nagroda za króla strzelców w lidze lub turnieju.

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

Jeśli mnie pamięć nie myli to po zwerbowaniu brata Rikku do drużyny nie przegrałem żadnego meczu... Skubaniec był niesamowicie szybki, więc na początku meczu podawałem piłkę do niego, odciągałem praktycznie całą drużynę przeciwnika od ich bramki i grałem długą piłkę na Tidusa/Wakkę. Zwykle był to 100% gol. Druga sprawa, że takie rozgrywanie spotkań po około 20 meczach stało się pieruńsko nudne. Pamiętam, że jeszcze zakontraktowanie bramkarza z drużyny Al Bhed znaczącą ułatwiało rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza

Może  nie powinienem tu nic pisać bo mnie to nie dotyczy gdyż gry nie kupie ale obejrzycie sobie na YouTube filmik użytkownika osiris143 z ffx  odcinek 71 od nawet 4.08 to pioruny będą spacerkiem z pieskiem. Normalnie zabawa rytmiczna:)

PS>Nie wiem jak wkleić filmik dlatego pisze w ten sposób jeszcze raczkuje z forami internetowymi bo nie logowałem się na wielu. Także sorry za fatygę a i może to niektórym pomoże.

Odnośnik do komentarza

nadinterpretacja tłumaczenia...informacje o wersji na vitę mają pojawić się później co nie oznacza jednoznacznie, że sama premiera będzie też w innym terminie. Tym bardziej ewentualne przesunięcie byłoby dziwne bo w Japonii vitowy Final debiutuje razem z PS3 jednocześnie już 26 grudnia.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skąd tu taki wszechobecny hejt poprzednich częśći z ps2? Dla mnie każda może poza x-2 to była kupa dobrej zabawy a przygodę rowniez zaczynalem od starszych tytulow z ps one. Wiadomo że kazda czesc jest inna ale wedlug mnie kazda ma w sobie cos fajnego. Ja dopiero teraz zaczne XIII i z przyjemnoscia wroce do odnowionej X ktora byla dla mnie rownie dobra co poprzednie czesci z ps1.

Odnośnik do komentarza

Skąd tu taki wszechobecny hejt poprzednich częśći z ps2? Dla mnie każda może poza x-2 to była kupa dobrej zabawy a przygodę rowniez zaczynalem od starszych tytulow z ps one. Wiadomo że kazda czesc jest inna ale wedlug mnie kazda ma w sobie cos fajnego. Ja dopiero teraz zaczne XIII i z przyjemnoscia wroce do odnowionej X ktora byla dla mnie rownie dobra co poprzednie czesci z ps1.

pograj w te FF XIII i wróc tu ze swoim entuzjazmem po 20h na liczniku ;)

Odnośnik do komentarza

No tak ale XII tez nie byla taka tragiczna a tutaj sporo negow czytalem o niej.

 

Co do XIII z tego co ogladalem to mi sie podoba a dalej to ocenie jak juz faktycznie zagram, na razie zakupilem jako 1 gre do ps3 Ni no kuni i licze na duzo dobrej zabawy z ta gra

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...