Skocz do zawartości

Final Fantasy X HD


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

famitsu podrzuca ponoc bardzo wiarygodna plotke, ze po sukcesie redycji ruszyly wlasnieprace nad FFX-3 - co wg mnie bylo tylko kwestia czasu majac na uwadze, ze reedycja przynosi ze soba

audio log, ktorym pada stwierdzenie "new sins was born" oraz arty przedstawiajace tidusa i yune o wiele starszych niz sa w wlasciwej grze

 

 

ten sam numer podrzuca tez plote ze ryszyly prace nad kolejna wersja dissidii

Odniosę się, bo przyczyniłem się do powstania tej informacji. :P

 

Okazało się, że nie ma żadnej plotki, że FFX-3 powstaje. Famitsu wrzuciło do i-netu info jasno sugerujące coś takiego, ale w papierowym wydaniu uwaliło wszelkie spekulacje. Szczerze powiedziawszy zagrywka na bardzo niskim poziomie i próba przyciągnięcia czytelników. Oczywiście to nie znaczy, że nic w przyszłości się nie urodzi, ale dzisiejszy incydent nie daje podstaw, by tak sądzić.

Odnośnik do komentarza

A idzice w dupe z tymi piorunami padam średnio na 20 bo już mnie oczy szczypią, ale tak to jest jak się pracuje 8h przed kompem i jeszcze 2-3h przy konsoli dziennie...

 

Próbuję robić te uniki od razu przy wejściu do macalania forest (najbardziej północny obszar TP) - tam jest takie miejsce gdzie co średnio 5 sekund 2 pioruny pod rząd nawalają, bardzo szybko po sobie, jednak jak się wejdzie w rytm to powinno się udać. Jednak muszę sobie to zostawić na weekend, od razu z rana - kiedy oczy nie są zmęczone i zapewne zatrudnię narzeczoną do liczenia :D

 

Dziwne bo na PS2 udało mi się to zrobić za 2gim podejściem... a teraz to masakra, astygmatyzm i te sprawy ;)

Odnośnik do komentarza

Motylki zaliczyłem w 10 minut bezstresowo. Blitzball nawet nie jest taki zły ale żeby zdobyć wszystkie Overdrive i Sigil trzeba zagrać 4 sezony ligowe a to jest 40 meczy po około 12 minut każdy za długo to trwa. Dojście do ostatniego Bossa to około 40h jak się gry nie zna a Blitzball to jakieś 8/10h za długo na tak prosta gierkę

Odnośnik do komentarza

Sigil/Crest do Onion Knight czyli ostaniej broni Lulu w sumie do niczego to potrzebne bo Trophy za wszystkie Celestiale wpada jak tylko sie je zdobędzie nie trzeba ich wymaksowac. Posiadanie wszystkich pewnie przyspieszy maxowanie Sphare Gridow które też są potrzebne do platyny

Odnośnik do komentarza

mi sie wydawalo zawsze ze to random, poza tym jak ci blitzball bokiem wychodzi to co ci szkodzi strzelic jedna bramke, potem przechwycic pilke i podplynac do wlasnego bramkarza i tak doczekac konca meczu bo przecisnik nigdy pod ciebie nie podplynie. ja tam robilem na ps2 i w miedzy czasie ogarnialem np pranie w domu czy robienia obiadu :D

Odnośnik do komentarza

Jak masz save bezpośrednio po zakończeniu 10 meczu ostatniego sezonu i nie dałeś opcji żeby kontynuować granie w blitz'a to wystarczy restartować, ja tak robiłem z attack reels bo jak się pojawiło za 1szym razem to pominąłem turniej.

 

BTW za(pipi)iste info, że nie trzeba maksować tych celestiali - chociaż i tak będę pewnie próbował te pioruny zrobić. Tak dla własnej satysfakcji,

Odnośnik do komentarza

Boze resetuje juz chyba 30 raz i w kolko jakies smieci jak Mega Potion X-Potion Elixir czy jakies Sfery :confused:

U mnie AR też nie chciały się pojawić, resetowałem jakieś 15 razy, dopiero jak zagrałem cały turniej z badziewną nagrodą to w następnym się pojawiły, ale w opisach wszyscy piszą, że wystarczy resetować i powinno się pojawić niby...

 

Yojimbo trzeba pyknąć 5 razy :), ale można na nim farmić zbroje z ribbonem 4 slotowe o ile dobrze pamiętam - po prostu za 5 razem go nie ubijać tylko wyjść.

 

,,, 130 piorun mnie dorwał ;(

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Super nawet nie chce mowic ile godzin zycia zmarnowalem przez to ze nie chcialo mi sie zagladac do Faq-a ... Wakka nie ma tylko 3 Overdrive ma tez 4 ktory nazywa sie Auroch Reels ktorego nie mam i ktory mozna wygrac tylko w turnieju czyli musze zagrac kolejny gowniany sezon poczekac na kolejny turniej resetowac milion razy zeby wylosowac Reelsy dokonczyc sezon i resetowac milion razy zeby wpadl Sigil <dobijciemnie> Pogram sobie chyba w Hotline Miami zeby sie zrelaksowac

Odnośnik do komentarza

Też miałem plan, żeby wstawić fotkę jak mi się uda z piorunami, ale jak mnie je*nął sto trzydziesty to na dziś się poddałem ;[

 

To jak już Penance bijesz to jesteś strasznie do przodu, ja to jestem za słaby nawet na Omega Dungeon :) Jak to jest z tym maksowaniem postaci bo nie pamiętam... żeby każda postać miała wszędzie 255, no może oprócz lucka (powiedzmy 130...) to muszę każde +1 i +2 zastąpić "+4", czy na standardowym sphere grid jest tyle dziur, że wystarczy, że w puste powkładam +4... styknie? Czy trzeba kombinować?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...