Skocz do zawartości

Final Fantasy X HD


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba odpowiedzialna za konfigurowanie Wieży w Thunder Plains niech po prostu zdechnie ... co za chory (pipi) to wymyślił ?

Jest bardzo proste jezeli masz kogos z papierem i dlugopisem.

Jak leci kombinacja to ja podajesz by ci ja zanotowal by pozniej od konca ja przeczytal co ty wklepujesz.

Cala filozofia XD

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Geez w wersji International ciężej bije się Tremę w ff10-2, ale w końcu draba pokonałem... teraz muszę new game+ zrobić bo zje.... na samym początku jeden event, o czym przekonałem się dopiero po 60h grania :D argh.... a chciałem 100% zrobić w jednym przejściu :D

 

PS: kalibracja wieżyczek możliwa jest w rozdziale 2 i 3, Ribbon jest z wieży 10, jeśli skalibrujesz ją perfekcyjnie, wg mnie nie opłaca się z tym męczyć, w rozdziale 5 jest więcej sposobów na dostanie ribbona, mniej frustrujących.

 

PS2: Ukyo haha nub nie umie grać w sphere break :D

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Geez w wersji International ciężej bije się Tremę w ff10-2, ale w końcu draba pokonałem... teraz muszę new game+ zrobić bo zje.... na samym początku jeden event, o czym przekonałem się dopiero po 60h grania :D argh.... a chciałem 100% zrobić w jednym przejściu :D

 

PS: kalibracja wieżyczek możliwa jest w rozdziale 2 i 3, Ribbon jest z wieży 10, jeśli skalibrujesz ją perfekcyjnie, wg mnie nie opłaca się z tym męczyć, w rozdziale 5 jest więcej sposobów na dostanie ribbona, mniej frustrujących.

 

PS2: Ukyo haha nub nie umie grać w sphere break :D

Nie da sie za jednym przejsciem zrobic 100%.

Max za pierwszym przejsciem mozna wycisnac 99% pozniej na ng+ trzeba opowiedziec sie za innym ugrupowaniem tzn jak sie opowiedziales za Al Bhed to jak na ng+ opowiesz sie za New Yevon to ci wyskoczy ten ostatni 1%

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

 

Na PS2 się dało

jeśli wybraliśmy stronę AL Bhed i nie przerywaliśmy staremu w mitrze...

 

według krypty, sphere mamy dać tym drugim żeby mieć 100%... kurde stoje przed tym wyborem i nie chce nic skopać a chce mieć 100% za pierwszym podejściem

 

Na PS2 dla 100% trzeba było wybrać

Youth League

 

Odnośnik do komentarza

Ale powaznie niech ktos mi wyjasnie o co chodzi w tej durej gdze z monetkami bo niby rozumiem o co chodzi ale i tak przegrywam z kazdym nawet na dwoch gwiazdkach wtf ?

ja właśnie wygrałem turniej w 3-cim chapterze i załapałem o co chodzi, musisz walić jak największe wielokrotności żeby przed ostatnia turą mieć tyle quota ile ci pisze czyli przy ludkach na dwóch gwiazdkach miałem 20 a z shinrą na 4 gwiazdki to jest 50.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale powaznie niech ktos mi wyjasnie o co chodzi w tej durej gdze z monetkami bo niby rozumiem o co chodzi ale i tak przegrywam z kazdym nawet na dwoch gwiazdkach wtf ?

Tutaj podaje link do Sphere Break Calculator:))

Z tym kalkulatorem nikt juz nie powinnien miec problemow z pobiciem Shinry

 

http://www.ds.arch.tue.nl/joran/Default.menu?menu=ff

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...