Skocz do zawartości

Final Fantasy X HD


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Boze jednak sie zdecydowalem i kupilem dzisiaj mojego fajnala w HD. W dodatku kumpel w pracy pocieszyl mnie, ze moja szwabska wersja nie ma angielskich napisow( co na szczescie okazalo sie nieprawda) a szwabskiego( mimo, ze lubie jak cholera) w fajnalu bym nie zniosl. I wlasnie zaczynam swoj jedniodniowy weekend :) I zaczynam go mocno z FF X, kilkoma piwami i sushi.

Tak w ogole to wina waszego biadolenia w temacie.... zagladalerm, czytalem i peklem pelen nostalgii, przeciez ta gre po prostu trzeba miec

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Kaz co miałeś w armorze podczas Penance'a i czy miałeś jakieś inne armory na Dark Aeony czy wszystko na 1 sprzęcie?

Bo właśnie jestem przed robieniem armorów i nie wiem czy robić 2 komplety dla każdego czy nie.

 

Edit:

 

Właśnie obejrzałem filmik do końca i już wiem co miałeś do walki z P., więc to zapewne wystarczy na DA, czy też ribbon jest niezbędny bo nie pamiętam czy one tam dużo negatywnych statusów zapodają :) ?

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

na dark aeony miałem inne zbroje, na valefora,ifrita,shive,ixiona miałem tylko auto-phoenix od bahamuta po magus sister miałem dodatkowo tylko ribbon nic więcej nie potrzebowałem

 

edit: ribbon jest na Darki potrzebny bo od bahamuta zaczynają walić po statach i bez ribbona daleko nie zajedziesz np. bahamut co piąty twój atak kontruje impulsem który wrzuca petrify a magus sister czy anima nadużywają mega-gravitona który wrzuca chyba wszystko co możliwe

Edytowane przez kaz1115
Odnośnik do komentarza

Za czasow PS2 mialem wszystko lacznie ze wszystkimi statusami na 255 a i takze przeszedlem cala gre bez urzywania Sfer Gridu boze to byly czasy XD

Teraz juz tyle czasu nie ma ale na platyne w tym tytule jade.

Melancholia

 

W ramach sekretu ktory znalazlem sam dawno temu ogrywajac ten tytul na wszystkie strony:

Duzo osob nie wie ze ostatni limit break do Valefora mozna dostac doslownie na poczatku gry.

Gdy opuszczasz Besaid Village i masz isc na statek do Kilika wroc sie do Besaid. Pogadaj ze sklepikarka ona ci powie ze ostatnio jej pies cos wykopal. Obadaj wioske za psiakiem gdy go znajdziesz zagadaj do niego a dostaniesz limit break do Valefora Energy Blast ktory jest bardzo potezny jak na poczatek gry.

Normalnie ten limit break dostaje sie na koncu po utluczeniu Dark Valefora.

 

Odnośnik do komentarza

Bylem pierwszy wiec twoj post nikogo Kaz xD Tzn gratuluje ale pioruny mialem pierwszy <ok>

<janiedostalemplusa>

Musialem odpoczac od Omega Ruins Blitz Balla itd gram w FFX-2 ... BOZE grajac z opisem juz przegapilem spanie w jakiejs norze plus Crimson Sphere 9 prawdopodobnie tez juz nie bede mial klasy Trainer

Po(pipi)ana gra ( z swietnym systemem walki xD )

Odnośnik do komentarza

Za czasow PS2 mialem wszystko lacznie ze wszystkimi statusami na 255 a i takze przeszedlem cala gre bez urzywania Sfer Gridu boze to byly czasy XD

Teraz juz tyle czasu nie ma ale na platyne w tym tytule jade.

Melancholia

 

W ramach sekretu ktory znalazlem sam dawno temu ogrywajac ten tytul na wszystkie strony:

Duzo osob nie wie ze ostatni limit break do Valefora mozna dostac doslownie na poczatku gry.

Gdy opuszczasz Besaid Village i masz isc na statek do Kilika wroc sie do Besaid. Pogadaj ze sklepikarka ona ci powie ze ostatnio jej pies cos wykopal. Obadaj wioske za psiakiem gdy go znajdziesz zagadaj do niego a dostaniesz limit break do Valefora Energy Blast ktory jest bardzo potezny jak na poczatek gry.

Normalnie ten limit break dostaje sie na koncu po utluczeniu Dark Valefora.

To akurat wiedziałem, natomiast wczoraj trochę grzebałem na gamefaqs i pierwszy raz czytałem, że:

 

 

W Omega Ruins jak się otworzy 12 skrzynek w dobrej kolejności (tj. bez natrafienia na potwora w skrzynce) to w ostatniej znajdziemy 99x teleport sphereów.

 

 

Co do tych piorunów to ja próbowałem na samej północy TP, ale tam nawalają 2 pioruny pod rząd. Muszę sprawdzić gdzie Wy to "kantowaliście" ;]

Odnośnik do komentarza

To akurat wiedziałem, natomiast wczoraj trochę grzebałem na gamefaqs i pierwszy raz czytałem, że:

 

 

W Omega Ruins jak się otworzy 12 skrzynek w dobrej kolejności (tj. bez natrafienia na potwora w skrzynce) to w ostatniej znajdziemy 99x teleport sphereów.

 

 

Co do tych piorunów to ja próbowałem na samej północy TP, ale tam nawalają 2 pioruny pod rząd. Muszę sprawdzić gdzie Wy to "kantowaliście" ;]

Raz za czasów PS2 udało mi się to wykonać, ale jeżeli algorytmy losujące potworka bądź nagrodę nie uległy zmianie to psycha może pęknąć w tej lokacji... I te sfery nazywały się bodaj Warp Sphere - świetnie ułatwia maksowanie grida, bo bez problemu można sobie skoczyć w dowolny punkt na siatce bez nabijania SL. Jak ktoś ma samozaparcie, żeby to zrobić to polecam, bo nagroda jest sowita ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...