Skocz do zawartości

Final Fantasy X HD


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podbijam temat.

 

Zdobyłem dwa trofea z Chocobo (dopiero dotarłem do Calm Lands). Czy w związku z tym, jak będę chciał wrócić do Calm Lands by zdobyć Celestial Weapon dla Tidusa, to muszę pobić rekord 0:00:00? Czy wystarczy samo wygranie wyścigu z trenerką?

Do Celestiala potrzebujesz Sigila, a ten konkretny dostajesz właśnie za czas 00:00:00 w wyścigu z trenerką. Za samo jej pokonanie dostaniesz bodaj jakąś mało znaczącą pierdołę.

 

 

Czyli jak zdobyłem Sigil (wykręciłem czas 0:00:00) to już mogę spokojnie później wrócić do Calm Lands i zostanę wpuszczony do świątyni?

Odnośnik do komentarza

Podbijam temat.

 

Zdobyłem dwa trofea z Chocobo (dopiero dotarłem do Calm Lands). Czy w związku z tym, jak będę chciał wrócić do Calm Lands by zdobyć Celestial Weapon dla Tidusa, to muszę pobić rekord 0:00:00? Czy wystarczy samo wygranie wyścigu z trenerką?

Jeśli masz już 0:00 to póżniej wystarczy że z nią wygrasz i typ odejdzie i będziesz mógł wziąść caladbolga 

Odnośnik do komentarza

 

Podbijam temat.

 

Zdobyłem dwa trofea z Chocobo (dopiero dotarłem do Calm Lands). Czy w związku z tym, jak będę chciał wrócić do Calm Lands by zdobyć Celestial Weapon dla Tidusa, to muszę pobić rekord 0:00:00? Czy wystarczy samo wygranie wyścigu z trenerką?

Jeśli masz już 0:00 to póżniej wystarczy że z nią wygrasz i typ odejdzie i będziesz mógł wziąść caladbolga 

 

 

Dzięki!

 

Pytanie odnośnie Fortune Sphere - jak łatwo i szybko je zdobyć (wraz z Luck Sphere) ? Czy, aby wymaksować Sphere Grid to wystarczy tylko te obowiązkowe pola z "Luck" odblokować, a resztę "empty nodes" wypełniać wszystkim innym, niż Luck Sphere? Czy muszę empty nodes wypełniać by uzyskać trofeum za wymaksowanie Sphere Grid?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jak grałem na ps2 bez opisu to poleciałem tylko z fabułą, teraz bym chciał ubić wszystko co się da. Jest w grze jakiś punkt bez powrotu gdzie nie bede mogl sie cofnac zeby to zrobic? Grałem tak dawno ze nie pamietam nawet tego.

Inside sin-2 save point, to ostatnie miejsce z którego możesz się cofnąć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wyjdzie też na PS4:

 

http://www.ign.com/articles/2014/12/11/final-fantasy-x-x-2-hd-remaster-coming-to-ps4

BY LUKE KARMALI

Update: Square Enix has confirmed Final Fantasy X / X-2 HD Remaster will be available on PS4 in Spring 2015.

 
The announcement was made during the PlayStation China press conference taking place in Shanghai today. The remaster of Final Fantasy VII is expected around the same time.
 
Original story follows.
 
Original story: Final Fantasy X / X-2 HD Remaster will hit PS4 next year, according to a premature listing by Square Enix.
 
The French version of the company's official store posted the item and, though it was swiftly removed, it was still spotted by Gematsu and is available on Google cache. Seeing as the box art is also knocking about, it's looking like this is seriously legit.
Edytowane przez Hela
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co lepsze, to faktycznie działa i jest chyba najbardziej bezstresowym sposobem na zrobienie piorunków. 5, 10 minut i wpada, tylko pamiętaj, żeby w głowie sobie liczyć ilu już unknąłeś i na wszelki wielki dodać te 10 uników ekstra w razie jakbyś się pomylił w liczeniu.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Co lepsze, to faktycznie działa i jest chyba najbardziej bezstresowym sposobem na zrobienie piorunków. 5, 10 minut i wpada, tylko pamiętaj, żeby w głowie sobie liczyć ilu już unknąłeś i na wszelki wielki dodać te 10 uników ekstra w razie jakbyś się pomylił w liczeniu.

 

Dokładnie, i powiem że ogólnie platyna w ffX jest prosta i bezstresowa gorzej się męczyłem ostatnio kończąc platyne w final fantasy X-2 atomówki edition :P

Odnośnik do komentarza

Na platynę w dziesiątce trzeba poświęcić czas, dużo czasu ;) Na razie odłożyłem grę na półkę przy queście z Monster Arena. Już od czasów PS2 nie lubię tego dziadostwa, chodzi człowiek, zbiera, zbiera, i tak awruk do usranej śmierci. Monotonia wkrada się za szybko :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...