Skocz do zawartości

Final Fantasy X HD


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, jakby poprawili troche gre w blitzball (farmienie broni dla Wakki, nie pamietam co tam dokladnie bylo skopane, ale mialo zwiazek z losowaniem zawodnikow albo nagrod za zwyciestwa), i mogli by wywalic te bzdury typu unikanie pioruna xxx razy zeby zdobyc bron dla Lulu.

 

Poza tym, zapowiada sie spoko.

 

Lepiej przygotuj się na takie trofea...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Po tylu latach to każdemu mogło się przytyć. Tidusa też to nie uniknęło. BTW! - Jak wypowiadać imię głównego bohatera? :)

 

Tytus? Tajdus? Titus? :D  Pamiętam, że podobny problem mieli moi znajomi z wymową imion głównych bohaterów VII i VIII. Dyskutujmy...

 

Tajdys.

Odnośnik do komentarza

Auron to może najlepsza postać w tych nowych Fajnalach.

Na bezrybiu i rak ryba. Konkurencję ma taką co żadną.

 

Tidus dalej wygląda jak ciapa. Jedyna zauważalna różnica, to że nowe modele wyglądają znacznie sztuczniej niż poprzednie, niczym jakieś kukły, czy też dmuchane lalki. Może właśnie przez te oczy, które zdają się kompletnie martwe.

 

Tak czy inaczej - meh.

Odnośnik do komentarza

Nie tyle zasady, bo to oczywistość a podbicie blitzbalowych leveli członków drużyny. Na początku mecze to koszmar, a zwycięstwa to jedynie szczęście. Teraz to już nawet ciężko mi przegrać a nawet nie biorę do drużyny nowych graczy, jadę na automatiku oraz cały czas jednym ustawieniu kompanów. Uczenie się nowych zdolności również pomaga. 

 

Podsumowując, jak na początku wyzywałem co to za g.ówno, tak teraz ujdzie. Daleko jednak do szału. Jest długo, powtarzalnie, schematycznie, drewniano i zbyt losowo porównuje parametry. Przeciętna mini-gierka.

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

Ja się zwerbuje kilku przegiętych zawodników i przybije Tidusa to Blitz nie stanowi żadnego problemu. Co nie zmienia faktu, że aby zdobyć limit i broń dla Wakki, trzeba było farmić kilkanaście godzin. Jeżeli chodzi o trofki to mnie bardziej ciekawi czy będzie puchar za uniknięcie 300 piorunów z rzędu - to była masakra :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...