Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Wczoraj zaczalem swoja przygode z BF3 i z BF ogółem (wczesniej w multi gralem tylko KZ2, KZ3 i ostatnio CoD: Black Ops) i powiem jedno: zszokowala mnie ilosc kamperow w tej grze! Tyle sie czytalo, jak to DICE nie utrudnilo im zycia, a mam wrazenie, ze tylko dzisiaj w ciagu 3h kamperzy ubili mnie wiecej razy, niz w BO przez tydzien... Za duże sa te mapy moim zdaniem- to stwarza zbyt wiele mozliwosci kampowania.

Troche niejasny jest tez dla mnie system odblokowywania sprzetu oraz statystyk, ale mimo wszystko musze przyznac, ze ciezko sie oderwac od tej gry :)

Zobaczymy- poki co 3h na liczniku i problem z nieznajomoscia map, ale jesli dalej bedzie takie nagminne kampowanie, to chyba wroce do KZ3 i CoD niestety...

 

Człowieku to ty chyba grałeś mało w Kz3 bo tam jest jedna ogromna campa. Nie mówię że w BF3 nie ma ale jak na razie po ponad 40h gry stwierdzam że nie jest źle.

 

Co do termowizji w czołgach to jest ona genialna. Wczoraj chyba na Kharg Island dostałem 12 ribbonów za rozbrojenie ładunków. Miny leżały wszędzie, a punkciki łatwo wpadały.

Odnośnik do komentarza

drużynowe perki działają jak mają działać, czyli jak ktoś z teamu będzie miał dodatkową amunicję a Ty weżniesz szybsze bieganie (ofc drużynowe) to wszyscy z twojego teamu razem z Tobą będą mieli dodatkową amunicję i szybkie bieganie.

to czemu na oficjalnym forum jest wspomniane, że tylko 1 perk jest aktywny w danej chwili? hmmm muszę to sprawdzić łosobiście

Odnośnik do komentarza

byłem w teamie z kolesiem co miał dodatkowe ładunki wybuchowe a ja miałem amunicję i wszystko działało miałem 6 min i 217 amunicji. podczas ładowania się mapy jest też napisane że " 'ogarnięci' gracze będą używać różnych drużynowych perków dla..." (niedosłownie gdyż nie pamiętam słowo w słowo co było napisane.

Odnośnik do komentarza

Aaa! Dzisiaj myślałem, że mnie szlag trafi w tej misji Co-Op gdzie trza pilotować śmigłowiec. Chyba ze 20 razy próbowałem, by wreszcie za ostatnim razem nauczyć się panować nad tym śmigłowcem, oczywiście mój strzelec zniszczył mniej celów ode mnie i pplot-y musiałem niszczyć z drugiego końca mapy. Na szczęście udało się przejść tą misję na normalnym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Aaa! Dzisiaj myślałem, że mnie szlag trafi w tej misji Co-Op gdzie trza pilotować śmigłowiec. Chyba ze 20 razy próbowałem, by wreszcie za ostatnim razem nauczyć się panować nad tym śmigłowcem, oczywiście mój strzelec zniszczył mniej celów ode mnie i pplot-y musiałem niszczyć z drugiego końca mapy. Na szczęście udało się przejść tą misję na normalnym poziomie.

 

Strzelec może się przełączać na naprowadzane pociski i z nich jest wygodniej likwidować pploty ;)

Odnośnik do komentarza

Parę minusów: Gra zaczyna respawnować ludzi w twarz przeciwnika. Dzisiaj zabito mnie tak z 6 razy. Odradzam się bach i już seria w plecy. Sam się przekonałem 6rakietnic w czołg musi zejść przynajmniej. Technik nie ma żadnej porządnej pukawki, wszystkie na małe dystanse są.

 

Dużo zależy od tego czy strzelasz w tył, przód i bok. Jeżeli strzelasz w przód to nie ma się co dziwić bo tam masz najgrubszy pancerz. Co do pukawek od engineera to weź sobie SCARA i zabijasz bardzo łatwo na daleko jak i blisko.

Odnośnik do komentarza

Znow gra zrobila mi "niemila" niespodzianke.

 

Od jakiegos czasu biegam po mapach jako inzynier z G38C w lapkach.

G38C oczywiscie z tlumikiem.

Bylem swiecie przekonany ze dzieki tlumikowi nie widac mnie na minimapce jak strzelam.

 

Dzis na ktoryms forum wyczytalem ze wiekszosc broni jest zbugowana i mimo tego ze uzywamy tego dodatku i tak nas na minimapce widac.

Wyglada na to ze sobie tylko utrudnilem, bo tlumik zmniejsza mi obrazenia na wieksze odleglosci.

 

Ehh to juz lepiej wziasc ciezka lufe czy laser (nie mowiac o mega przegietej latarce) niz cos co nie dziala, a jeszcze utrudnia

 

Ponizej link do listy broni, ktore sa zbugowane

 

https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ag42gMGK9WrwdHRfa0JhdW9TR1E0bjBueWVSQjc0V0E&f=true&noheader=true&gid=15

Odnośnik do komentarza
Bylem swiecie przekonany ze dzieki tlumikowi nie widac mnie na minimapce jak strzelam.

ja to w ogole myslalem że tłumik nie pokazuje na minimapie ale .. w COD!

przecież to w cod gracza widać gdy strzela i tłumik zapobiega. w BF3 gracza widac jak go ktoś zaznaczy, wiec co tu ma do rzeczy tłumik? czy ktoś obeznany moze to wytlumaczyc?

 

 

z tego co ja slyszalem to tylumik jest po to żeby nie zwracac na siebie uwagi odgłosami i ogniem z lufy ale "na żywo" na ekranie, a nie na minimapce (gra ma super dzwięk i czesto mozna kogos zwabić do siebie strzelając, albo też ogniem z lufy ktory dobrze widać nawet gdy sam gracz jest skitrany)

 

Mieliście taki przypadek że człowiek z ziemi was w samolocie laserem oślepił?Lecę sobie i nagle czerwonym promieniem po oczach.

40 level a takie glupie pytania, wyjdz z tej kamperki w bazie w roga bo nie wiesz co sie dzieje w grze

ten laser co ci oslepia samolot to na 99% SOFLAM ktory to właśnie daje laserowe namierzanie różnym broniom i potrafi walic wielkim laserem rpzez cała mape

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

moze namierzał kogos innego z boku a stał daleko i widziaęłś laser, nie trzeba stać centralnie na środku zeby widzieć ta wiązkę, jesli soflam stoi na drugim koncu mapy to wiązke (lepiej lub gorzej) widać nawet jak sie stoi dosyć z boku miejsca gdzie on celeuje

 

albo to poprorostu był laser z broni, co za problem?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ostatnie kilka dni spędziłem na szlifowaniu umiejętności latania i próbach zdobycia baretki za 6 killi z powietrza. Statystyki lecą w dół, ale chociaż jakieś postępy robię. Wczoraj latając myśliwcem podczas jednej rundy na wyspie chark udało mi się zniszczyć 2 czołgi, zestrzelić 2 razy samolot i jeden helikopter. Skończyłem rundę z bilansem 5 killi i ponad 2k punktów dla myśliwców :)

Odnośnik do komentarza

albo to poprorostu był laser z broni, co za problem?

 

Żaden problem,chciałem się dowiedzieć czy ktoś też tak miał.

Mieliście taki przypadek że człowiek z ziemi was w samolocie laserem oślepił?Lecę sobie i nagle czerwonym promieniem po oczach.

 

To znaczy ż e leciałem wprost na niego,a nie gdzieś po boku mnie namierzał.]

 

Jak ktoś ma wyższe ratio niż ty,to znaczy ze kampi?Ja gram od 3 dni squad dm,raczej ciężko tam kampić.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
To znaczy ż e leciałem wprost na niego,a nie gdzieś po boku mnie namierzał.]

ty mogłeś leciec wprost na niego ale on nie musiał celować wprost w ciebie tylko gdzieś obok, a jeśli był daleko to i tak byś widział laser - to mialem na mysli

 

 

Jak ktoś ma wyższe ratio niż ty,to znaczy ze kampi?

ja nie wiem jakie masz ratio, wielokrotnie slyszalem zarowno od ciebie jak i od innych że kampisz w bazie wroga i zbierasz kosy, a to nie jest coś co sie powinno robić w BF3

 

i to co pisze nie ma zwiazku z kompleksami bo bym musial chyba na głowe upaść żeby miec kompleksy z twojego powodu xD pisze takie szorstkie rzeczy bo od dawna już wygadujesz glupoty na wszelkie tematy, sory taka prawda, zapytaj kogokolwiek z tego tematu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie nawet jak mam przeciwnika o 2 metry od siebie i w dodatko stoi do mnie tylem to w wiekszosci przypadkow i tak do niego strzelam :)

Jakos tak palec sam wciska mi R1 :P

 

Z drugiej strony przekonalem sie juz niejednokrotnie ze taka pogon z nozem moze sie dla nozownika zle skonczyc.

Juz kilka (lub kilkanascie) razy ustrzelilem "goniacego mnie z kozikiem" typa, bo jakis szosty zmysl kazal mi sie akurat odwrocic ... a wtedy palec na R1 i dogtag nie oddany.

 

No ale kazdy gra jak lubi :) To wlasnie jest fajne w tej grze.

 

Z innej beczki

Wczoraj pogralem chwile zestawem DAO-12 z amunicja odlamkowa (premia do przygwozdzenia) plus "perk" na przygwozdzenie.

Gralem tym na mapie Metro w trybie Podboj i ... porazka.

Wszystko co jest ciut dalej jest nie do zabicia. Zwykly srut spisuje sie o niebio lepiej i czym predzej do niego wrocilem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...