Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

dziś mialem pierwszego podwójnego killa jednym pociskiem ze snajperki, co dziwne w dodatku nie był do headshot tylko trzał w klate (w każdym razie nie w głowe) , i prawdopodobnie 2 razy trafiłem2 gości jednym pociskiem

 

nie wiem co oni tam robili , moze sie ruchali w dupe :P ale stali jeden za drugim i najpierw dostali raz (nie wiedzialem wtedy że obaj) i pokazał sie marker, a potem drugi raz i znowu marker i obaj zdechli

 

dziwna sprawa, wolał bym HS , ale i tak spoko :D

Odnośnik do komentarza

Ja mam dalej uczucie zmarnowanego potencjału w tej grze.. Nie moge przysiedzieć w niej dłużej niż 2h bo sie zwyczajnie w(pipi)iam -

- strzały z m870 w klate z odległości pół metra nie zabijają,

- czołg którym jade i mam 100% armora potrafi zginąć od jednego pocisku,

- samolot mi wybucha w powietrzu samoczynnie, latara znowu,

- nie naprawili wskrzeszania - czesto jak umarłes i przeglądasz leaderboard i zostaniesz wskrzeszony to nie zdejmuje listy z ekranu.

- jedna z bardziej porytych rzeczy - brak celowników w SC... shotguny 'tracą' celownik, randomowo znika jak biegasz albo sie respawnujesz-trzeba swapować bron to wraca...

- licznik w TDM potrafi sie wysypac i na poczatku rundy pokazywac 25....potem sie przekręci i leci od 100 znów a konczy mecz na 25 o_O

- duze mapy sa za duze mapy na rushu i conquest - 24 graczy w caspian border to jakis smiech na sali jest

- Snajperka nie zabija z bliskich odległości - lol.

- TUGS nie pokazuje zawsze przeciwników i nie daje punktów za asyste?

 

Całość sprawia wrażenie niedopracowanej bety - a ostatnia polityka EA "wydać niezależnie od stanu developmentu, patchowac później" tylko sprzyja takim ścierwiastym zabiegom. Wstyd Dice/EA.

 

Całość ratowałaby komunikacja głosowa, ale niestety tego nie robi bo też jest zepsuta. No panie, jak tu grać.

 

W ogóle dziwi mnie jak można po ograniuc BC2 łyknąć z połykiem tak niedopracowaną gre jaką jest BF3. BC2 miało swoje problemy z miejsca było megamiodnym produktem, który zachwycał.

 

I żeby ktoś nie odebrał tego jakoś źle - żale się bo po wszystkich obietnicach Dice jestem zawiedziony i zirytowany gameplayem jaki został nam dostarczony - wywołuje on u mnie zbyt wiele frustracji przez te wszystkie niedopracowania (techniczne jak i designerskie). Możliwe, że mam za duże wymagania - ale wątpie w to bo ja chciałem tylko BC2 na sterydach.

A dostałem tylko jego młodszego i ułomnego umysłowo młodszego brata.

Odnośnik do komentarza

Ja mam dalej uczucie zmarnowanego potencjału w tej grze.. Nie moge przysiedzieć w niej dłużej niż 2h bo sie zwyczajnie w(pipi)iam -

- strzały z m870 w klate z odległości pół metra nie zabijają,

- czołg którym jade i mam 100% armora potrafi zginąć od jednego pocisku,

- samolot mi wybucha w powietrzu samoczynnie, latara znowu,

- duze mapy sa za duze mapy na rushu i conquest - 24 graczy w caspian border to jakis smiech na sali jest

 

twoje dwa pierwsze problemy chyba z kosmosu. Jednym pociskiem nijak nie da się rozwalić czołgu, prawdopodobnie wjechałeś na miny lub (co też możliwe) ktoś strzelił RPG a miny kogoś z twojej drużyny były pod tobą. Innej możliwości nie ma.

Gram prawie 80 godzin, w tym 15 na jetach, ani razu sam z siebie mi się nie rozpadł hmm...

Caspian na CQ jest za duży ale na rusha? cmoon play the objective to nie będzie się wydawał za duży ;)

TUGS pokazuje tylko biegających.

 

Btw wczoraj w turnieju grały 2 drużyny [POL] :

 

Odnośnik do komentarza

zartem jest opis .44 magnum ( luneta )

cytuje " Pocisk urywa głowę"

no wiec z 30 metrów postrzelilem goscia w korpus ( 3 razy ) skoro urywa głowe to w klate powinno go po 3 strzlach powalic tymczasem gosc mial nadal +50% zycia...

wiec tu przydalby sie jakis boost. Bo skoro jest to najwolniejszy pistolet to powinien byc 2x silniejszy od reszty

Odnośnik do komentarza

twoje dwa pierwsze problemy chyba z kosmosu. Jednym pociskiem nijak nie da się rozwalić czołgu, prawdopodobnie wjechałeś na miny lub (co też możliwe) ktoś strzelił RPG a miny kogoś z twojej drużyny były pod tobą. Innej możliwości nie ma.

Gram prawie 80 godzin, w tym 15 na jetach, ani razu sam z siebie mi się nie rozpadł hmm...

Caspian na CQ jest za duży ale na rusha? cmoon play the objective to nie będzie się wydawał za duży ;)

TUGS pokazuje tylko biegających.

 

Btw wczoraj w turnieju grały 2 drużyny [POL] :

 

 

Jak w to grać w który moment filmiku nie włączyłem to same biegi przełajowe ni chu chu ta gra do mnie nie przemawia za mało tu się dzieje jak na pogrzebie stypa.

Odnośnik do komentarza

Ukarzyciel to po wskrzeszeniu wciskaj select jak masz listę,czasami pomaga.870 faktycznie słaby,dlatego tylko usasa wymasterowałem.Coś mi się wydaje że nie mam jako jedyny ochrony po respie,co się odrodzę to zgon.Ta wiązka laserowa jest genialna,ale tylko na normalu,jak możesz namierzyć gdzie jest samolot,na hc się nie sprawdza.Dzisiaj miałem ogarniętego pilota w Viperze i to byłą czysta przyjemność,aż chce się grać,a nie ze start i po chwili zgon.Loko tak patrzę an twoje statsy i ty chyba tylko w czołgu siedzisz :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

zartem jest opis .44 magnum ( luneta )

cytuje " Pocisk urywa głowę"

no wiec z 30 metrów postrzelilem goscia w korpus ( 3 razy ) skoro urywa głowe to w klate powinno go po 3 strzlach powalic tymczasem gosc mial nadal +50% zycia...

wiec tu przydalby sie jakis boost. Bo skoro jest to najwolniejszy pistolet to powinien byc 2x silniejszy od reszty

według tej rozpiski jest mneijwiecej 2 razy silniejszy

http://symthic.dy.fi/?s=bf3

 

jesli gosc serio mial 50% zycia to musiales strzelać z ponad 50 metrów bo wtedy 3 strzały zabiorą 50% (wg rozpiski)

albo trafiałeś w nogi

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Loko tak patrzę an twoje statsy i ty chyba tylko w czołgu siedzisz :P

 

No sporo gram czołgiem (będzie gdzieś z 1/3 wszystkich killi) ale nie ma się co dziwić bo to jest genialna maszyna.

 

Co do magnuma z lunetą to jest on słabszy od tego bez. Nie wiem czemu ale z trzeba oddać trzy strzały a bez tylko dwa.

Edytowane przez Loko_PL
Odnośnik do komentarza

ja najwiecej uzywalem m249 (bardzo szybki i stosunkowo niewielki odrzut, a dokladnie odrzut nie skacze tylko równomiernie ciągnie w góre więc da sie to korygować gałką)

a potem m240, troche wiolniejszy i wiekszy odrzut ale silniejsze pociski

 

jak dla mnie te 2 bronie są najfajniejsze, i często bylem pod wrazeniem jak szybko zabijają, na zasadzie "wow już?!" , ledwo co wyskoczylem na kogos i juz nie żył

 

polecam do nich celownik holo, rączke (chyba że lubisz sie kłaść wtedy nóżki, ale ja zawsze biegam), i wiekszy magazynek (dzieki niemu mozna kosic rowno i masowo nie martwiąc sie o nic

 

 

czesto widze ludzi na duzym lvl z podstawowymi broniami ale nie wiem czemu ich uzywaja, moze z powodu mniejszego odrzutu? ale dla mnie ogrom magazynków (zwlaszcza powiekszonych) + ogromna syzbkosc zabijania powoduja ze m249 albo 240 to bronie ktorymi najszybciej zabijam ze wszystkich klas

Odnośnik do komentarza

Dzieki za info , jeszcze jedna sprawa.Gwiazdki dla broni dostaje sie za kazde 100kills , a za co dostaje sie gwiazdki funkcji? i czy tez daja 2k punktow.?

 

Jeśli chodzi o dodatki do broni to za nie gwiazdek się nie dostaję jak i punkty. No chyba że chodzi Ci o funkcje np. inżyniera to za to są gwiazdki i za to jest 10 tyś punktów ;)

Odnośnik do komentarza

Pytanie do znawcow.Jaka bron polecacie gdy uzywa sie supporta. Zauwazylem ze z regoly roznia sie szybkostrzelnoscia. Pytam o wsparcie bo tym panem najszybciej lapie punkty , glownie dzieki latwym beretkom za dostarczanie amunicji.

usas :P

G3 tez jest spoko, tylko troche powolne ale ma kopa

zartem jest opis .44 magnum ( luneta )

cytuje " Pocisk urywa głowę"

no wiec z 30 metrów postrzelilem goscia w korpus ( 3 razy ) skoro urywa głowe to w klate powinno go po 3 strzlach powalic tymczasem gosc mial nadal +50% zycia...

wiec tu przydalby sie jakis boost. Bo skoro jest to najwolniejszy pistolet to powinien byc 2x silniejszy od reszty

według tej rozpiski jest mneijwiecej 2 razy silniejszy

http://symthic.dy.fi/?s=bf3

 

jesli gosc serio mial 50% zycia to musiales strzelać z ponad 50 metrów bo wtedy 3 strzały zabiorą 50% (wg rozpiski)

albo trafiałeś w nogi

No z tej konstrukcji przy Biurach na Khark do goscia stojacego przy fladze ( strzaly nie byly w nogi tylko w klate)

Odnośnik do komentarza

tia? a nawet nie pamietam kiedy. Pewnie przyzwyczajenie z randomami ze zwiewać trzeba. Bez komunikacji to dupa a nie gra jak muszę zgadywać co zamierzasz

Wystarczyło chwile poczekać a byś wiedział co zamierzam.

 

Dzisiaj odkryłem laser do namierzania w heli bojowych i mecz życia-11 killi,szkoda że się nie udało 12,tickety się wrogowi skończyły.Dla mnie najlepsza broń dla szturmowca to M240B,M249 jakoś mi nie leży.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...