Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Atakuje na medal za PDW i zauważyłem, że tylko ribbony wpadają mi za używanie AS VAL. Jest jeszcze inna giwera, która spełnia te wymagania?

P90 też.

Dodali patch i przed chwila bez najmniejszego problemu.. wylaczylem gre. Jeszcze wczoraj bylo to nie do pomyslenia. Zasada "jeszcze jeden mecz" dzialala. Niby motywowala mnie kolejna ranga. W koncu chcialem miec te 45 i gdy zostalo mi cos kolo 2k do niego jakos tak bez problemu wylaczylem konsole.

 

Ktos z DICE chyba za duzo razy po (pipi)e dostal od technika. W czolgu na otwartej przestrzeni laduja we mnie z powietrza az milo. Ja ich stracic praktycznie juz nie moge bo nie mam czym. Prawie ciagle biegalem z noktowizja w jakiejs broni to teraz mgla i ciezko przestawic sie na cos innego. Moje miny swieca jakby byly napromieniowane wiec czolg i bez termowizji sobie poradzi. Tak sobie gralem przez te kilkadziesiat godzin wedlug pewnych schematow a teraz to nie bardzo wiem co mam robic ;p. Sprawdzam jaka by tu inna bron wybrac, pyk i po mnie. No to przelaczam sie na inna. To samo.

 

W sumie fajnie ze spieprzyli. Bedzie wiecej czasu na cos innego a BF3 pewnie tez bedzie ale bez tego nakrecenia. Ciszyc sie czy plakac? Chyba cieszyc bo jednego narkotyku w zyciu mniej ;p

Najgorzej że na HC tak samo jest.Jest tylko 1 plus tego patcha,claymory zostają an długo.

Dice w koncu stonowalo cheaterska noktowizje, w ty wszysycy placza, bo wroga nie mozna zobaczyc. No litosci! Najlepiej wy&^bac te (pipi).

To była jedyna obrona przed ludźmi krzakami,nikt ci nie bronił też używania tego.

Odnośnik do komentarza

Kolega powyzej ma racje. Niech naprawia sterowanie i stonuja te slonce z latarki. :)

 

To była jedyna obrona przed ludźmi krzakami,nikt ci nie bronił też używania tego.

 

Taki doswiadczony battlefield'owiec jak ty Ltwin powinien wiedziec, ze kolesie w krzaczorach malo punktuja (przynjamniej na normalu :)). Owszem irytujace jest jak ubije cie z 2-3 razy, ale tacy graczy to pikus. Grafa jest oczoje.bna w Bf3; przez te swiatlo, AA i i zbedne graficzne fajerwerki ciezko dostrzec wroga (na PC nie ma z tym problemu) na dalsze odleglosci. Z pomoca przychodzil noob'owski IRNV. Obnazal przed toba pole walki, i "podwietlal" wrogow. Normalnie super! Jakbym byl lead designer'em multi BF3, i ktos rzucil by pomysl z noktowizorem, to z miejsca dostal by wypowiedzenie z roboty. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Kolega powyzej ma racje. Niech naprawia sterowanie i stonuja te slonce z latarki. :)

 

To była jedyna obrona przed ludźmi krzakami,nikt ci nie bronił też używania tego.

 

Taki doswiadczony battlefield'owiec jak ty Ltwin powinien wiedziec, ze kolesie w krzaczorach malo punktuja (przynjamniej na normalu :)). Owszem irytujace jest jak ubije cie z 2-3 razy, ale tacy graczy to pikus. Grafa jest oczoje.bna w Bf3; przez te swiatlo, AA i i zbedne graficzne fajerwerki ciezko dostrzec wroga (na PC nie ma z tym problemu) na dalsze odleglosci. Z pomoca przychodzil noob'owski IRNV. Obnazal przed toba pole walki, i "podwietlal" wrogow. Normalnie super! Jakbym byl lead designer'em multi BF3, i ktos rzucil by pomysl z noktowizorem, to z miejsca dostal by wypowiedzenie z roboty. :)

na takim Caspianie to akurat ludzie krzaki potrafia napsuc krwii czy tez pokampieni w wagonach na metrze :D

teraz rundy zamiast 14 trwaja 20 minut bo wszyscy powoli chodza szukajac wroga

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj zagrałem po tym paczu i miałem powtórkę z premiery bez kitu w bc2 miałem wszystkie platyny ze wszystkiego giwerami mierzyłem praktycznie wyłącznie przez szczerbinkę wygrałem się przez te 1200h . gdy odpaliłem bf3 to długo nie wiedziałem co się dzieje zacząłem jeżdzić więcej pojazdami przez słabą widoczność pola walki jaki i przeciwników spowodowaną różnymi przeszkadzajkami (szczególnie te za(pipi)ane ikony flag)no to grałem na tym noktowizorze teraz to on działa chyba tylko na teheranie w nocy bo nawet w metrze w ciemnicy na torach chodzi jak ślepy h.uj niech coś zrobią z widocznością to się przyzwyczaję a tak to kij im w oko;)

Odnośnik do komentarza

Pobawilem sie dzis ustawieniami konsoli (PS3) i wiem ze pewnie kazdy z Was to juz wie ale rzeczywiscie zmniejszajac rozdzielczosc nie ma tego imput laga.

 

Jak zmniejszylem na 570p (nie pamietam ile dokladnie to jest) to mam dokladnie takie sterowanie jak w Bad Company 2 (czyli dla mnie idealne - celownik chodzi sztywno).

Gra oczywiscie wyglada jak kupa, ale za to jest komfort w sterowaniu.

 

Im wieksza rozdzielczosc tym gorzej.

 

Przy 720p juz go czuc, a jak ustawilem w konsoli- 1080p to kur............ jakbym gral w Killzone 2

 

Nie po to kupilem kilka dni temu TV full HD zeby teraz grac na rozdzielczosci jakiegos CRTka i na pewno nie bede juz zmniejszal tych ustawien.

 

Pier...ole, nie gram poki nie naprawia to jakims patchem. Jestem zly jak cholera (bo myslalem ze moze to ten patch rozwiazuje).

Edytowane przez mierniczek
Odnośnik do komentarza

Kolega powyzej ma racje. Niech naprawia sterowanie i stonuja te slonce z latarki. :)

 

To była jedyna obrona przed ludźmi krzakami,nikt ci nie bronił też używania tego.

 

Taki doswiadczony battlefield'owiec jak ty Ltwin powinien wiedziec, ze kolesie w krzaczorach malo punktuja (przynjamniej na normalu :)). Owszem irytujace jest jak ubije cie z 2-3 razy, ale tacy graczy to pikus. Grafa jest oczoje.bna w Bf3; przez te swiatlo, AA i i zbedne graficzne fajerwerki ciezko dostrzec wroga (na PC nie ma z tym problemu) na dalsze odleglosci. Z pomoca przychodzil noob'owski IRNV. Obnazal przed toba pole walki, i "podwietlal" wrogow. Normalnie super! Jakbym byl lead designer'em multi BF3, i ktos rzucil by pomysl z noktowizorem, to z miejsca dostal by wypowiedzenie z roboty. :)

No to sam sobie odpowiedziałeś,skoro jest tak chu.jowa widoczność to trzeba sobie pomagać,to nie genialne BC2 że widać ruch w krzakach z daleka.

Odnośnik do komentarza

irnv był bardzo imba. Jak to dorwałem to zacząłem kosić na potęgę, aż mi się znudziło.

Nie rozumiem za to osłabienia stingerów... już miałem sytuacje, że dobrego pilota nie mogłem strącić, bo albo flary, albo unikał, albo zdążył się naprawić na normalu.

Za to HC mogliby naprawić, mapkę jeszcze strawię, ale to, że miałem czasem killcama, albo że teraz można spotować miny na mapce, to wielki błąd.

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

To jeszcze nic,wczoraj typ kampił na kanałach w podboju na respie Rosjan,na lądowisko Z11 w Little Birdzie i słałem mu co chwila igły a jego człowiek zdążył go naprawiać,to skandal,chłop miał ratio 18:1(3 baretki za walki powietrzne) a w walce ze mną 7:1,tylko raz udało mi się go zestrzelić i to dlatego że latał na flagami i ktoś inny go namierzył.Gnój zrzucił się na nasz heli i potem latali w 3 heli na mapie,później tego samego próbował na Chark ale tam centurionem go pokarałem i ja go zgnoiłem 4:0(jeszcze dog taga stracił),co nie zmienia faktu ze to padaka.

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze rzeczy: sterowanie i latarka nie zostały poprawione. Szkoda słów.

ja nie wiem co wy z tym sterowaniem, w pierwszej chwili wydawalo mi sie dziwne (inne) ale teraz sie calkowicie rpzywzyczailem

 

 

Nie po to kupilem kilka dni temu TV full HD zeby teraz grac na rozdzielczosci jakiegos CRTka

bf3 i tak nie wykorzystuje full hd (tak samo jak wiekszosc gier)

 

ciezko dostrzec wroga (na PC nie ma z tym problemu) na dalsze odleglosci.

 

ja to sobie pomagam selectem, jak ide gdzies w kierunku krzaków i podejzewam ze ktoś tam moze byc to naciskam select, jak sie pojawi trójkąt to wiem gdzie strzelać

jakoś nie lubilem nigdy IRNV, uzywalem go kilka razy ale mialem wrazenei ze wcale mi nie pomaga i nie pasuje do mojego stylu gry

Odnośnik do komentarza

po paru meczach w TDM zauważyłem tylko, że moje ulubione claymory zostają na miejscu po śmierci mej :) Jest jakiś plus!!! Co do nokto/termo/cudowizji... Niby faktycznie działa gorzej ale nie zrobiło mi to zasadniczo żadnej różnicy... nadal spokojnie latam z nim w jasny dzień i nadal bez trudu dostrzegam przeciwników w ciemnych oknach kamiennic - tam mam przynajmniej w PKP supporta i Aek-u assaulta...

Odnośnik do komentarza

Po tym patchu zgadzam się z przedmówcami, że czołgiem się prawie grać nie da. Nie dość, że te heli i jety rozwalają na jeden przelot to jeszcze ubić tego praktycznie nie idzie. Aha teraz często zdarza się że strzelisz w tył przeciwnego czołgu i nie ma unieruchomienia :confused: Kule znikają a miały nie znikać, to samo tyczy się RPG i granatów.

 

Mam nadzieję, że niedługo wypuszczą następnego patcha co naprawi kilka rzeczy.

Edytowane przez Loko_PL
Odnośnik do komentarza

W końcu!

 

[obrazek]

 

tu wiecej tego typu statystyk

http://symthic.com/?s=bf3

 

edit eh ubiegli mnie :P

 

 

 

EDIT

jak sie wejdzie w MY SOLIDER to mozna sobie customizwoac sprzet, wiadomo. ale mozna też przeglądać rzeczy ktore jeszcze sie nie odblokowały (podczas customizacji w meczu ich nie widać, ale w menu my solider widac) - i mozna już poogladac bronie z BTK!! już są w grze, tylko ze mają kłódkę :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W końcu!

 

[obrazek]

 

tu wiecej tego typu statystyk

http://symthic.com/?s=bf3

 

edit eh ubiegli mnie :P

 

 

 

EDIT

jak sie wejdzie w MY SOLIDER to mozna sobie customizwoac sprzet, wiadomo. ale mozna też przeglądać rzeczy ktore jeszcze sie nie odblokowały (podczas customizacji w meczu ich nie widać, ale w menu my solider widac) - i mozna już poogladac bronie z BTK!! już są w grze, tylko ze mają kłódkę :P

wrzucałem te strone jakies 10 dni temu ;]

 

i znowu nam w patchu przemycili dodatek - rok temu vietnam w patchu obowiązkowo, a teraz BTK.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...