Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Mendrek latarka to największe whores :P Usas wcale nie jest taki mocny,ten MK jest jeszcze gorszy.Wie ktoś jak naprawić zliczanie A-10 Thunderbolt?Tylko mi nie liczy, z tego co po graczach widzę.Wkurza mnie nowa rzecz,czołg idzie szybciej rozwalić samolotami jak A-10 niż heli,a przecież to czołg ma grubszy pancerz.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

. Aha, i po USAS-12 whores, i F2000 whores, teraz nastał czas FAMAS whores. Ech, szkoda słów na opisywanie jak DICE nie umie zbalansować rozgrywki :confused:

Ja się zgodzę co do Famas'a przegięte , czesto jest tak ,że nie widzę przeciwnika tylko słyszę świst pocisku i myślę sobie chyba dostałem od snajpera.A potem widzę headshot z Famas i to się zdarza nagminnie te HS , za dużo ,więcej niż z innych broni .Cos w tym musi być.No i reszta broni jest strasznie źle zbalansowana.Jest kilka mega hiper uber alles ,a reszta bardzo średnia.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Dziwię się DICE, że nadal nic nie robią w kwestii polepszenia warunków gry, a lepiej żeby się pospieszyli bo w grze coraz częściej można znaleźć puste serwery. Mogliby się uczyć na przykładzie GG, które strzeliło sobie samo w kolano wypuszczając wolno ważne patche i udostępniając customy na sam koniec. Niedługo miną dwa miesiące od wydania gry a nadal voice chat działa tragicznie, jest wiele dziwnych bugów, które nie powinny się zdarzać. Widząc to co do tej pory DICE robi śmiem twierdzić, że oni olewają to co się dzieje.

 

Aha i nie czepiajcie się tak Szpica bo on nie wymyśla tych historii (a przynajmniej większość jest możliwa) ponieważ sam dzisiaj miałem typa w czołgu którego zdetonowałem przy użyciu sześciu C4, a czołg dalej jeździł lub gościa na Metrze wysadziłem czterema C4, a on 100% HP.

 

PS

Dziwne też jest to jak niektóre osoby bronią BF3, że się różni bardzo od CoDa. Usuńcie pojazdy i zmniejszcie trochę mapy a ukaże wam się CoD. Niestety ale mamy falę zatracania się serii, które z niewiadomych przyczyn chcą się bardzo upodobnić do wyżej wymienionej gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj czołg dostał ode mnie 4 lufy z T-90,w tym 1 rakietę naprowadzaną i nawet nie miał unieruchomienia,nie wiem co się dzieje z tą grą.Tak samo ląduje Frogiem by go naprawić,wsiadam chcę odlecieć i wybucham,mój ulubiony napis "Pech".A ten bug z A-10 to przegięcie,zalicza mi z niego punkty i kille do klasy jaką aktualnie gram,nie wiem jak to zmienić.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dziwne też jest to jak niektóre osoby bronią BF3, że się różni bardzo od CoDa. Usuńcie pojazdy i zmniejszcie trochę mapy a ukaże wam się CoD.

usuń pojazdy, zmniejsz bardzo mapy, zabierz zniszczenia, zmien rozgrywke na plastikową i rzeczywiscie bedzie podobne do CODa, na szczescie nie jest

Nie trzeba nic zmieniać wystarczy odpalić team deatmatch na canale, i już mamy coda lub nawet gorzej...strzelby, miny i ogólny chaos.

Na innych mapach w tym trybie jest podobnie i wcale te gry od siebie tak bardzo się nie różnią.

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza
Dzisiaj czołg dostał ode mnie 4 lufy z T-90,w tym 1 rakietę naprowadzaną i nawet nie miał unieruchomienia,nie wiem co się dzieje z tą grą.Tak samo ląduje Frogiem by go naprawić,wsiadam chcę odlecieć i wybucham,mój ulubiony napis "Pech".A ten bug z A-10 to przegięcie,zalicza mi z niego punkty i kille do klasy jaką aktualnie gram,nie wiem jak to zmienić.

 

@Litwin, ale to nie jest takie dziwne. Prosty przykład: siedzę w czołgu, ziomek kładzie się inżynierem na ziemi, najeżdżam na niego czołgiem i jest n i e z n i s z c z a l n y. możesz ładować sobie rakietkami, ale czołgu mi nie ruszysz, a inżyniera nie widać

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Litwin, co do latarek to się zgodzę, ale ja już nie mam takich problemów ze zdejmowaniem tych co mnie oślepiają z bliska, podobnie zresztą mam z wieloma graczami których oślepiam a i tak robią mi headshoty. No i na niektórych mapach nie opłaca się mieć, bo z dystansu nas widać, a z bliska rzadziej kogoś spotykamy (jak na Ognistej Burzy czy Kaspijskiej Granicy). A co do Twoich wątpliwości czemu samoloty zdejmują czołgi szybciej, to akurat wspomniany A-10 ma też inną nazwę, bo zwany też jest jako A-10 Tank Killer ;p To samolot szturmowy przeznaczony do niszczenia czołgów i przystosowany nawet do zniwelowania obrażeń odniesionych od ostrzału pociskami ppanc (lata nisko), umie lądować z uszkodzonymi skrzydłami czy ogonem, a najważniejsze elementy chroni tytanowy pancerz ;p Dobrze, że w BF 3 nie jest tak skuteczny jak w rzeczywistości, bo by czołgi nie pojeździły zbyt długo ;p Można powiedzieć że to taki latający czołg ;)

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Fairchild_A-10_Thunderbolt_II

 

Ej, to jak to jest z tym dodatkiem w przypadku podstawki ze składki, działa czy nie? ;)

Odnośnik do komentarza

Litwin, co do latarek to się zgodzę, ale ja już nie mam takich problemów ze zdejmowaniem tych co mnie oślepiają z bliska, podobnie zresztą mam z wieloma graczami których oślepiam a i tak robią mi headshoty. No i na niektórych mapach nie opłaca się mieć, bo z dystansu nas widać, a z bliska rzadziej kogoś spotykamy (jak na Ognistej Burzy czy Kaspijskiej Granicy). A co do Twoich wątpliwości czemu samoloty zdejmują czołgi szybciej, to akurat wspomniany A-10 ma też inną nazwę, bo zwany też jest jako A-10 Tank Killer ;p To samolot szturmowy przeznaczony do niszczenia czołgów i przystosowany nawet do zniwelowania obrażeń odniesionych od ostrzału pociskami ppanc (lata nisko), umie lądować z uszkodzonymi skrzydłami czy ogonem, a najważniejsze elementy chroni tytanowy pancerz ;p Dobrze, że w BF 3 nie jest tak skuteczny jak w rzeczywistości, bo by czołgi nie pojeździły zbyt długo ;p Można powiedzieć że to taki latający czołg ;)

http://pl.m.wikipedi..._Thunderbolt_II

 

Ej, to jak to jest z tym dodatkiem w przypadku podstawki ze składki, działa czy nie? ;)

 

Działa BtK na 2 kontach.Wiem ze A-10 to przecinak,ale jakim cudem heli wytrzymują więc niż czołg?No i śmieszna sytuacja,zszedłem zbyt nisko do koszenia i typ trafił mnie z czołgu,tylko co jest dziwne maszyna spadała prawie nie uszkodzona a ja nie żyłem :P

 

Dzisiaj czołg dostał ode mnie 4 lufy z T-90,w tym 1 rakietę naprowadzaną i nawet nie miał unieruchomienia,nie wiem co się dzieje z tą grą.Tak samo ląduje Frogiem by go naprawić,wsiadam chcę odlecieć i wybucham,mój ulubiony napis "Pech".A ten bug z A-10 to przegięcie,zalicza mi z niego punkty i kille do klasy jaką aktualnie gram,nie wiem jak to zmienić.

 

@Litwin, ale to nie jest takie dziwne. Prosty przykład: siedzę w czołgu, ziomek kładzie się inżynierem na ziemi, najeżdżam na niego czołgiem i jest n i e z n i s z c z a l n y. możesz ładować sobie rakietkami, ale czołgu mi nie ruszysz, a inżyniera nie widać

Ale nie podczas jazdy na HC.Byliśmy w ruchu i nikt pod nim nie leżał ani za nim.

Odnośnik do komentarza

Zdjecie na pewno fake, ale cos czuje ze dono mode zawita w BF3.

 

 

Super ze naprawiaja bronie, ale gracze na PS3 oczekuja fundamentlanych napraw, szczegolnie VOIP oraz aiming lag.

 

http://blogs.battlef...eapons-fix.aspx

Just a quick note that we are aware that the QBU-88 Sniper rifle and MG36-LMG in Back to Karkand on PS3 are not acting as they should (they work fine on the base game maps). We have identified the problem and are working on a fix. We will keep you posted on our progress!

 

Spycharka on live. :)

 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

gracze na PS3 oczekuja fundamentlanych napraw, szczegolnie VOIP oraz aiming lag.

Z VOIP sie zgodze, ale ja nie wiem, co Wy tak z tym aiming lagiem? Może ja zupełnym lajkonikiem w tych sprawach jestem, ale ja tam nic nie dostrzegam... Zreszta prawie w kazdym meczu sa goscie majacy na koncie 25-35 fragów, wiec albo to faktycznie nie wszystkim doskwiera, albo tez niektorzy jak to zostanie naprawione to zaczna po 50-60 killi na mecz wyciskać ;)

 

PS: Ja tam się za żadnego fachowca-skillowca nie uważam, ale czasem to naprawde na noobow mozna trafic... Wczoraj mialem mecz Ruskimi na Demawendzie, wsiadłem do Z11 jako pasażer, wiec stwierdzilem, ze ponaprawiam troche. Za chwile sie oczywiscie trafil little bird: rakiety + naprawa i rozwalilismy go, po czym podlecielismy nad baze amerykanow. Little bird sie zrespawnowal, ale nikt sie nie kwapil, zeby do niego wsiadac, wiec gosc podrzucil mnie tam i sobie go "pożyczyłem" ;) Myslalem, ze chwile polatam i zaraz dostane ze stingera w odwecie- okazalo sie, ze dolatałem nim do końca meczu :D Absolutnie NIKT z nich sie nie pofatygowal, zeby mnie zestrzelic, wiec skonczylem mecz z dwoma przejęciami flagi pod ich nosem i w sumie chyba z ponad 1300 pkt dla skauta na koncie :]

Odnośnik do komentarza

gracze na PS3 oczekuja fundamentlanych napraw, szczegolnie VOIP oraz aiming lag.

Z VOIP sie zgodze, ale ja nie wiem, co Wy tak z tym aiming lagiem? Może ja zupełnym lajkonikiem w tych sprawach jestem, ale ja tam nic nie dostrzegam... Zreszta prawie w kazdym meczu sa goscie majacy na koncie 25-35 fragów, wiec albo to faktycznie nie wszystkim doskwiera, albo tez niektorzy jak to zostanie naprawione to zaczna po 50-60 killi na mecz wyciskać ;)

Jak naprawia lag'a, to k/d wiekoszsci ludkow pozostanie takie same. Po prostu wkurza, jak celownik laduje tam gdzie nie trzeba ( wy sie przyzwyczaililscie, zaakceptowaliscie to jako norme). A przy wiekszym dmg, niz w bfbc2 jest to naprawde irytujace. Gram obecnie na x360. I gdy od czasu do czasu pykam na PS3, to czuc roznice. Wiem, ze pisane o tym jest nudne, ale to dla mnie gamebreaker, nie przeskocze tego.

Odnośnik do komentarza

Ja takze "nie wiedzialem" ze w BF3 jest jakis lag.

Poprostu doszedlem do tego ze ta gra juz tak ma i przyzwyczailem sie do takiego sterowania.

 

Nie przeszkadzalo mi to ... do momentu.

 

Do momentu az odpalilem najnowszego Call of Duty i pozniej po kilku dniach ostrego lupania w CoDa nie wrocilem do BF3.

Na Odyna - po super twardym sterowaniu w CoDzie dostalem cos gdzie celownik lata jak zablakany klos w gaciach.

 

Po co ja odpalalem tego CoDa? hehehe

Wczesniej sterowanie w BF3 jakos mi nie przeszkadzalo, a teraz co to odpale to sie wkur.... :)

Odnośnik do komentarza

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654347809620379/

 

Latające CoDzieciaki po znerfieniu Stingera/Striely, teraz chcą osłabić combo SOFLAM + Javelin w stosunku do latających pojazdów. Mam nadzieję że tym razem ich płacze nie zostaną wysłuchane i DICE powie: "spie.rdalać do MW wy szwabskie małe gnomy!" Albo przynajmniej nie tak dosadnie.

 

Ej, jest jakiś glitch na Autostradzie do Teheranu który pozwala snajperowi wejście na budynek niedaleko strefy "A", gdzie nie ma normalnie żadnych schodów czy drabiny. Zresztą w pomieszczeniu w którym się chowa też nie ma nic (poza teksturami czterech ścian) więc z pewnością nie jest to planowane przez programistów. Często słychać przy tym budynku pikanie respawn'a (wiadomo). To jest na piętrze.

Odnośnik do komentarza

http://battlelog.bat...54347809620379/

 

Latające CoDzieciaki po znerfieniu Stingera/Striely, teraz chcą osłabić combo SOFLAM + Javelin w stosunku do latających pojazdów. Mam nadzieję że tym razem ich płacze nie zostaną wysłuchane i DICE powie: "spie.rdalać do MW wy szwabskie małe gnomy!" Albo przynajmniej nie tak dosadnie.

 

Ej, jest jakiś glitch na Autostradzie do Teheranu który pozwala snajperowi wejście na budynek niedaleko strefy "A", gdzie nie ma normalnie żadnych schodów czy drabiny. Zresztą w pomieszczeniu w którym się chowa też nie ma nic (poza teksturami czterech ścian) więc z pewnością nie jest to planowane przez programistów. Często słychać przy tym budynku pikanie respawn'a (wiadomo). To jest na piętrze.

pewnie to samo co w Karkalandzie, ze jak sie stawia spawn w wnekach, garazach itp to moze odrodzic na dachu.

co do znerfienia Javelina to smiech, rakieta w rzeczywistosci rozwala czolg 1 pociskiem a tutaj pewnie chca znerfienia by trzeba bylo wszystkie 4 wystrzelic w 1 czolg

Odnośnik do komentarza

Co do Javelina + Soflam to chyba jakiś żart. Mało kto Soflam rozkłada, a i tak ciężko jest trafić w heli tym połączeniem nie mówiąc już o samolotach.

Wczoraj grałem na kanałach jako USA i jakiś gościu przyleciał heli nad lądowisko i nic nie dało się mu zrobić bo trzeba trafić jedynie czterema Iglami. Mogliby dać pacha na to aby pojazdy latające nie mogły wlatywać w tą przestrzeń albo niech umożliwią to także dla piechoty, bo co latające są na jakiejś specjalnej łasce?!!!

 

Jeszcze takie jedno słowo odnośnie rozgrywki na CQ.

Moim zdaniem jak drużyna przejmie wszystkie flagi powinna móc wchodzić na teren bazy wroga, bo osobiście dobija mnie jak mamy wszystkie a typy sobie siedzą w bazie i wybijają naszych.

 

PS

Czekam na post jakiegoś idioty, który zaproponuje patch dzięki któremu będziemy tylko włączali grę, a postać sama będzie biegać i strzelać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...