Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Ostatnio grale z kolesiem o ksywie Kalubka. Istny prze(pipi). Zobaczcie sobie spm, k/d, celnosc oraz dwie najlepsze bronie. Po prostu rece mi opadaja. http://battlelog.bat.../214559152/ps3/

 

W opise ma I DON'T USE MOUSE & KEYBOARD... Ta, jasnee :)

SPM jak i celnocs na padzie po usuniecia laga do wyciagniecia bez najmniejszego problemu. K/D ma wysokie bo duzo wychodzi z meczy (37%)

 

Kabotyn,wyslij raport na tego abd-ul-Rahim_Ksa za rasizm.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Trzeba $ony zaraportować PW i nie rasizm,tylko prawdę napisałem ze służył w hitler jugend,dlatego teraz pisze nie fucking noob tylko f noob :P Dice to pastuchy,zasłona dymna w katiuszy nie działa po wystrzeleniu pocisku z javelina,puszczasz dym po sygnale że rakieta leci ,dajesz dym a rakieta leci w ciebie.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kabotyn,wyslij raport na tego abd-ul-Rahim_Ksa za rasizm.

nie ma sensu nic nie zrobią

Litwin dostal bana na kilka dni za rasizm ;)

od sony nie od Dice/ea prawda?

Od Sony. Ale on dostal wiadomosc na psn. Niech sobie koles troche odpocznie od grania.

Odnośnik do komentarza

zasłona dymna w katiuszy nie działa po wystrzeleniu pocisku z javelina,puszczasz dym po sygnale że rakieta leci ,dajesz dym a rakieta leci w ciebie.

 

tak ciągle chyba było, że javelin wystrzelony w samolot, który na sobie miał laser designator zawsze go dojdzie, flary i dym nie pomogą. mam wrażenie, że celowo jest tak zrobione.

Odnośnik do komentarza

Dziwne na czołgach,BWP i p-lotkach to działa.

 

też mi się to nie podoba. soflam + javelin = pewny zgon heli.

bzdura.

javelin zawsze mozna zmylic dymem.

 

chyba ze pocisk jest juz bardzo blisko gdy puscisz dym z czolgu to i tak dostaniesz obrazenia bo trafi gdzies obok Ciebie

 

ja pisze typowo o heli, ale to co napisales z czolgiem to prawda. z helikopterem jest wlasnie loteria. zdarzalo mi sie puscic 2xecm, a javelin i tak doszedl. wiem, ze to nie flary, ale z nimi jest to samo. zreszta jak sam puszczam javelina w namierzony laserem helikopter to mam pewnego killa i widze tylko jak biedak w gorze meczy sie, zeby go wyminac.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

5 new Premium Assignments/weapon camos live

As part of our January Premium content drops, we have now unlocked 5 new Assignments for all of our Premium members. These Assignments each tie into one new weapon camo for you. You should see them now here on Battlelog and in game. Full details below. Can you get them all?

http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654790166895263/

 

Cammo to:

M416 Woodland

Acw-R Woodland

Jng-90 Navy Blue

M240B Woodland

PP-19 Desert Stripe

Odnośnik do komentarza

Noob question - jak dołączyć do składu z poziomu gry po otrzymaniu zaproszenia? W BC2 wciskało się select, tu ni chu chu, albo źle robię. Wczoraj Zielu przeszedł do drugiego zespołu, wysał mi zaproszenie, powiadomienie pokazuje się na ekranie i co dalej? Jak wchodzę przez XMB w wiadomość to mnie wywala z gry, ładuje mecz jeszcze raz i dalej jestem w tej samej drużynie, już nie pierwszy raz tak mam stąd pytanie jak zrobić żeby było dobrze...

Odnośnik do komentarza

Noob question - jak dołączyć do składu z poziomu gry po otrzymaniu zaproszenia? W BC2 wciskało się select, tu ni chu chu, albo źle robię. Wczoraj Zielu przeszedł do drugiego zespołu, wysał mi zaproszenie, powiadomienie pokazuje się na ekranie i co dalej? Jak wchodzę przez XMB w wiadomość to mnie wywala z gry, ładuje mecz jeszcze raz i dalej jestem w tej samej drużynie, już nie pierwszy raz tak mam stąd pytanie jak zrobić żeby było dobrze...

Start-sklad-i wybierasz sklad w ktorym jest znajomy.

Odnośnik do komentarza

A jeśli jest w zespole przeciwnym?

jezeli jest mejsce u przeciwnika to start-sklad-zmien zespol/switch team(masz na dole).

Na obraz tutaj masz pod Leave Team

 

bf3-squad-management.jpg

 

 

 

 

Edit1:

I tak jak pisze Pryxfus musisz byc martwy.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...