Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po ograniu 400h powiem ci tak

-Slaby kod sieciowy,typowy dla konsolowych fpsow.Rejestracja pociskow po stronie klienta,najwieksza glupota ever.To serwer powienien decydowac,kto trafia,kto nie.

-Brak balansu klas,zaczynajac od bezuzytecznego recona do przesadzonego medyka.

-Brak balansu jesli chodzi o pukawki,m16a3(ogolnie bronie medyka) sa najlepsze w grze.

-Tragiczny rush,gdzie w bc2 byl on za(pipi)isty tutaj jest parodia,pelno klejmowrow kolo plantow,chaos ogolnie tryb porazka w bf3.

-Konsolowy conquest na 24 graczy,jest slaby,nudny nie ma walki o flagi jak w przypadku bc2.

-Jety na konsolach to jakis zart,jaki to ma sens? Wiekszosc dobrych pilotow fakt kroluje w powietrzu,ale na flagach raczej nie..W wiekszosci przypadkow dobry pilot i tak przegrywa bo jego dryzuna dostaje w dupe na ziemi przy flagach.

-Milion bzdur do odblokwania

-Mapy takie sobie,zbyt duze jesli chodzi o konsole,bez pomyslu..tworcy map z bad company 2 juz chyba w EA nie pracuja :verymad:

-destrukcja jeszcze gorsza niz w bc2

-przygwozdzenie ktore jest idiotyzmem.Nagradzanie ludzi za to,ze nawet nie trafiaja.

-Samo naprawiajace sie pojazdy

-Brak cd na leczenie medyka jak w przypadku bc2,kolo w bf3 jest w stanie w 5 sek uleczyc 5 kolesi.

-Radio recona ktore zamisat pomogac,jest skupiskiem kamperow,ktorzy nie graja celu mapy,tylko siedza na dachcach.

-pociski Rpg,granatnika,ktore zadaja niski dmg

-bugi,patche psujace rozrgrywke

Reszta na +

Odnośnik do komentarza

Chłopaki mam do was prośbę. Będę nagrywał komentarz, w którym podsumowuję battlefield 3 (oprócz tego jeszcze opowiem trochę o battlefieldzie4). W związku z tym moglibyście napisać co sądzicie o grze ? Plusy i minusy. Ja tak na szybko sobie to zapisałem:

 

 

Plusy:

 

1. Animacja przeskoku nad przeszkodą.

2. Odważna lokalizacja.

3. Więcej możliwości (i szans) w walce z pojazdami latającymi.

4. Większa względem poprzedników różnorodność umiejętności i dodatków do broni (dwójnóg rula)

5. Granie za darmo w finalną wersję gry podczas beta testów.

6. Battlelog.

7. Sporadycznie epickie akcje (typu skok free fall na Demawendu)

8. Dogtagi.

 

Minusy:

 

1. Częste psucie balansu gdzie indziej, podczas prób poprawienia tego aktualnego.

2. Nie można wbijać noża frontalnie.

3. Przystosowywanie map i zasad balansu pod graczów z PC-ta i odnoszenie tego drugiego bez istotnych zmian do wersji konsolowych.

4. Mniej efektowna destrukcja otoczenia niż w Bad Company 2.

5. Każda broń ma wszystkie modyfikacje odblokowywane oddzielnie.

6. Oskryptowany, słaby i krótki single player.

7. Bugi, input lag, glitche, dziwne problemy i rozwiązania z voice chatem (np. brakowało na początku możliwości wyciszenia konkretnego gracza).

8. Brak możliwości zobaczenia wszystkich właścicieli zebranych przez nas dogtagów i brak ich wyświetlenia na koniec rundy.

Odnośnik do komentarza

Do tego co ja wczesniej napisalem i KarolFanbojSony,dodal bym jeszcze na minus wchodzenie w dupe EA przez dziennikarzy. Jak czytam news na ppe.pl,ze

Tank Superiority wprowadzony w dodatku Armored Kill prezentuje się bardzo dobrze, perspektywa Air Superiority brzmi świetnie. Cały dodatek zapowiada się ciekawie.

 

Caly news,zeby modzi nie marudzili

 

Gra Battlefield 3 pojawiła się na rynku w październiku 2011 roku. Wielu graczy dalej spędza długie godziny w trybie wieloosobowym. Dodatek End Game wniesie ciekawe urozmaicenia do rozgrywki. Jednym z nich będzie tryb Capture the Flag. Tylko?

 

Fani latania w grze mogą zacierać ręce. Na Battlelogu pojawiła się informacja o wprowadzeniu kolejnego trybu, obok Capture the Flag - Air Superiority. Pojawią się także nowe powietrzne maszyny desantowe, które mają umożliwić dostarczenie pojazdu na pole walki. 

 

Specjalny tryb dla walk powietrznych? Tank Superiority wprowadzony w dodatku Armored Kill prezentuje się bardzo dobrze, perspektywa Air Superiority brzmi świetnie. Cały dodatek zapowiada się ciekawie.

http://www.ppe.pl/news-19053-end_game_i_walka_powietrzna.html#c256488

 

 

 

 

to sie zastanawiam czy osoba ktora pisala ten artykul:

a) Dostaje kase od EA za pisanie taki bzdur

b) Nie grala w ten dodate/gre i po prostu kopiuje info z notki prasowej od EA

c) Boja sie napisac prawde,bo jezeli napisza prawde to nie beda dostawac promek/zaproszen na imprezy

d) Dowolna kombinacja punktow a,b,c.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Czasami troszeczkę się gubię i zacinam, ale to pewnie dlatego, że bardzo mało i rzadko nagrywam. Jeżeli, oprócz tego coś według was jest nie w porządku to mówcie, następnym razem postaram się poprawić ;)

(jeśli nawet jest chu.jo.wy to piszcie, tylko po prostu uzasadnijcie czemu. nie obrażę się :P )

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Zaqair

 


Premium Exclusive Double XP Event
Start time: 2AM June 11 PDT
Running time total: 144 hours
Who: Premium members only
Game: Battlefield 3, any maps and expansion pack(s)
What: Double XP on any ranked servers

Premium Exclusive Tombstone Squad Dog Tag
What: Premium exclusive dog tag in Battlefield 3
When: Unlocked for all Battlefield 3 Premium members during June 10

Battlefield 3 Close Quarters at no cost
What: The expansion pack Battlefield 3 Close Quarters is set to 0 cost during E3
Eligible players: Owners of Battlefield 3 that do not own the expansion pack in question or Battlefield 3 Premium
Platforms: All (PC, X360, PS3)
Start date: June 10
End date: June 18/19 depending on region and platform — get it now!
Where: Available starting June 10 in your in-game store (on consoles) or via Origin for PC. In your Origin app, enter the “Redeem Code” menu and enter this code: BF3E3
This will allow you to download Close Quarters at no cost.

http://blogs.battlefield.com/2013/06/bf3-e3-2013-fan-celebration/

W skrocie CQ za free,2x xp od jutra i dla osob z premium nowy dog tag

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Chciałbym poruszyć sprawę LSAT'a. Z tajnych przecieków dowiedziałem się jak powstała ta broń. Koncept pojawił się na jednej z zakrapianych imprez DICE, w skutek kłótni dwóch projektantów. Otóż spierali się który z LMG jest najgorszą bronią. Jeden twierdził że Type 88 LMG bo to chińszczyzna i chcieli Azjatom dowalić za te tandetnych betatesterów. Drugi stwierdził że to M249 SAW bo tak go osłabili żeby połowa supportu z nim nie biegała od czasu Bad Company 2. Doszło nawet do krzyków i prawie rękoczynów, gdy między nich wszedł nieco już wstawiony lead designer i powiedział: "Spokój mi tu. Teraz nie będzie już powodu. Wymyśliłem właśnie najbardziej pier.dołowaty LMG w historii BF-a. Będzie strzelał kapiszonami, z dalekich dystansów będzie robił jako przedmiot do masażu, ludzie którzy ogromnym przypadkiem zginą od tego karabinu będą popełniali samobójstwa z powodu upokorzenia, jego przygważdżanie będzie na poziomie M-443 Grach. Na pytanie czemu mamy go dać, odpowiemy: "Bo to broń eksperymentalna".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nie żebym napisał teraz coś nowego i odkrywczego, ale... ja ta gra się prezentuje O_o. Zagrałem sobie meczyk na szybcika po tym, jak kupiłem w Humble Origin Bundle i ło matko bosko, moja szczęka. Wszystko się rusza, wygląda i brzmi jak prawdziwy konflikt, musiałem mocno zwieracze trzymać kiedy mykałem w jakichś zaułkach między kontenerami.

 

edit: cholera, przeczytałem "Battlefield - opinie", no mniejsza

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wstyd się przyznać, ale dopiero jakiś tydzień temu odkryłem że AN-94 może używać trybu full auto. Odkryłem, bo przeczytałem na Wikipedii że ta broń to potrafi :P

 

W sumie... Chyba mam wrażenie, że w trybie dwustrzałowym lepiej sobie broń radzi, albo to kwestia przyzwyczajenia. W trybie full auto robi się z tego klasyczny kałach ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

doublexp-618x263.png?v=1382541180.18

 


To warm up before the launch of Battlefield 4, you will now get double XP playing Battlefield 3. Starting 3PM UTC and runing for 120 hours, the XP boost will enable you to rank up faster in Battlefield 3. The double XP period is available for all players on all platforms, on all ranked servers, and on all maps and modes in Battlefield 3

 

Zaczyna sie dzis o 17 czasu PL,konczy sie 28.10 o 17 czasu PL.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pierwszy raz trafilem na jakis Polakow grajac online. Jako ze ze skilem u mnie raczej srednio dostalem regularny wpie.rdol i chyba z 10 nozy. Nikt tak kos wlasnie nie sadzi jak rodacy hehe. No i widac ze sie komunikowali bo ciagle razem biegali itd. Nie zlicze ile razy wpadam do jakiegos pomieszczenia za typem a tam pieciu chlopa czeka. Rzucali sie jak szarancza na zielony listek ;)

Wole chyba grac z zagraniczna ekipa, poziom jakby bardziej wyrownany, albo to tylko moje odczucie, sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...