Skocz do zawartości

Wii, czy to juz koniec ?


flyhigh

Rekomendowane odpowiedzi

"Czy to juz koniec?"

Chodzi mi glownie o to, czy po wyjsciu "Zelda: skyward sword", pojawia sie jeszcze jakies killery?

Jakies gry godne uwagi? Czy niestety bedzie to juz ostatnia gra i gwozd do trumny ?

 

 

Pare dni temu zakupilem sobie uzywane Wii :) za grosze. Do tego 3 perelki:

- zelda: twilight princess,

- new super mario wii,

- monster hunter tri.

W planach mam jeszcze zakupic: mario galaxy (obie), metroid other m, donkey kong country returns, myche mickey :) i pare innych.

Juz teraz widze ze Wii jest jedyna konsola ktorej nihuhu nie odsprzedam :) Jak juz zagram w to co chce to ladnie zapakuje i schowam do szafy, zeby wnuki mialy w co grac xD

Dodam jeszcze, ze do tej pory bylem uzytkownikiem takich konsol jak psx, psp, ps2, xbox360, czyli nie ma mowy o jakims fanboju, po prostu kupuje konsole zeby

grac w gry ktore mi sprawiaja przyjemnosc :) ... no i ostatnio stwierdzilem, ze czas zakupic Wii bo gry z innych konsol poprostu "mnie juz nie robia" :E (oprocz bioshock :) )

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na to wygląda. Skoro ptaszki ćwierkają powoli o PS4 i Xbox 720, to Wii nie ma już szans się utrzymać na rynku. No (pipi), ile sprzęt trochę mocniejszy od pierwszego Xboxa może się trzymać na rynku?

Odnośnik do komentarza

The Last Story, Pandora Tower, Nowy Dragon Quest, Mario Party 9, jakaś kanciarka od Nintendo i może remake Fatal frame II (aka Project Zero II) i pewnie jeszcze coś się znajdzie. Jak na "martwy" sprzęt, to chyba dużo, nie uważacie? Na Zeldzie świat się nie kończy, tak samo, jak era Ps2 nie kończy się na God of War 2. Zresztą, jeżeli nawet przyszły rok będzie ostatnim dla Wii, to raczej żaden wstyd. Konsola sprzedała się świetnie, a na brak naprawdę dobrych gier, nie ma co narzekać. Tylko trzeba zdjąć klapki z oczu.

Edytowane przez C-Boy
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Może to jeszcze nie koniec faktycznego żywota konsoli ale Zelda: Skyward Sword będzie ostatnim solidnym tytułem na Wii. Rynek już też się nasycił tą konsolą, gier także coraz mniej się ukazuje. Nintendo skupia się teraz na Wii U. Ale to dobrze, bo konsolka tak mocno staniała, że warto ją kupić, a dobrych gier na nią nie brak.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
Gość Albert Wesker

Dla mnie Wii to już zamknięty rozdział. Skompletowałem to co chcę mieć na półce w kolekcji (Super Mario Galaxy 1 i 2, Zelda Twilight Princess i Skyward Sword, Metroid Prime Trilogy, DKCR i Okami) i nie zamierzam więcej nic kupić. Do tych gier będę wracał chyba zawsze :) Jak kupię WiiU to Wii pójdzie do rodziny, jak moje wszystkie stare konsole

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...