Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Fffu, nie mogę zdać jednego z egzaminów na Skella.

 

Chodzi o ezgamin z 15 tysiakami revenue z tych probeów. Próbuję robić te combosy, zakładam research probe'y bo dopalają Revenue, ale to nic nie daje, dalej mam za mało. Wiecie gdzie znajdę wiecej research probe'ów?

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Fffu, nie mogę zdać jednego z egzaminów na Skella.

 

Chodzi o ezgamin z 15 tysiakami revenue z tych probeów. Próbuję robić te combosy, zakładam research probe'y bo dopalają Revenue, ale to nic nie daje, dalej mam za mało. Wiecie gdzie znajdę wiecej research probe'ów?

 

U wot m8?

 

Ja jestem w 4 chapterze i mam:

 

oqNmaPd.jpg

 

Chociaz przyznam ze troche przycialem na mining zeby podbic kasiore do gory jak zobaczylem za wczasu ile skellowanko bedzie mnie kosztowac :cool:

Odnośnik do komentarza

Mining jak masz skelle jest ważniejszy. Wszystko od paliwa do ulepszeń to mining:)

 

Ja chciałem powiedzieć że na pałe też nie idę. Zrobiłem wszystkie misje lojalnościowe. Prawie wszystkich mam na 2 serca od murdress po lao. Lin i elma na 5 serduszek. Jedynie 5 osob kompletnie olalem douga, m.b coś tam, mnicha, kolesia z białymi włosami i tego przydupasa iriny. Nie da rady chyba wszystkich wymaksować bo strasznie wolno leci to oddanie.

 

Cały weekend farmilem affinity murdress alex i iriny. Cholernie wolno to idzie. A dużo misji affinity wymaga 2 czy 4 serca. Taka misja douga potrzebuje 2 serca i już wiem że jej nie zrobię :)

 

Niestety za dużo tu grindu. Są misje które chce robić bo są ciekawe a są takie fed exy które muszę robić aby zrobić te ciekawe.

Odnośnik do komentarza

Ja na dziś skończyłem grać. Chapter 9 za mną i nie powiem ciekawy. Teraz czeka mnie masa grindu. Gdzie najlepiej levelować postać na poziomie 33 ?

 

Skończyłem pięknym akcentem dzisiejszą grę

12390964_1071892582850615_71695557919131

 

:banderas: :banderas:

 

Teraz to mogę mape odkrywać . To mój drugi skell w wersji tankowej  :D

12341515_1071892609517279_26198383829064

 

Dodatkowo każdy członek teamu ma swojego. Potrzebuję miejsca do farmienia lvl i myślę że grindowanie szybo załatwi sprawę :D

Wyłącz sobie w opcjach widoczność "co wcisnąć, żeby coś zrobić" bo zajmuje ci połowę ekranu (może nie połowę, ale zajmuje :D) :D

Odnośnik do komentarza

Są jeszcze normal mission, ale one też czasem są fajne, a czasem niczym się nie różnią od kupokłestów. Zawsze biorę na któreś na pałę i zazwyczaj przy okazji same się robią. Myślę, że do tego miały te basic mission służyć - ot, widzisz tyranta z zieloną ikonką na głowie, orientujesz się, że masz na niego questa i go klepiesz.

Odnośnik do komentarza

ale się pięknie farmi levela latając i nawet fed exy nie przeszkadzają. Ja i Elma w mechach tych najmocniejszych heavy robimy taxi pozostałym npc. Dziś zrobiłem 4 osoby z 20 lvl do 31 samemu levelując 5 lvl :)  Piękna sprawa teraz mam ze skellami 6 osób miałbym więcej ale kasy mi zabrakło na skelle :D  Najlepsze jest to że będąc w mechu mogę napieprzać stwory 10 lvl wyżej i sam dostaje za nie ponad 1 k expa a osoba o 16 - 20 lvl niżej kilka tysi :)  Śmiem stwierdzić że nigdy grind w jrpg nie był tak przyjemny :D Trzeba mieć tylko dużo minig probes aby paliwo cały czas się ładnie uzupełniało .

Odnośnik do komentarza

Ano, dziś znalazłem taki spot na grind, że za jakieś cztery całkiem wysokopoziomowe (47-50) jak dla mnie potworki, dostawałem ponad 1k expa za każdego, potem prawie 1k. Także 3 takie rundki i level w 5 minut. :P Teraz sobie właśnie Douga zrobiłem z 20-któregoś na 40 i idzie dalej.

 

PS. Świetna jest ta broń G-Buster dla Skella. Początkowo myślałem, że zbugowana, bo zabijała potworki na tym samym poziomie jednym ciosem. Teraz już tak łatwo nie jest, ale ponad 20000 jednym ciosem to jednak coś. I chyba Elma w swoim skellu ma coś, co zadaje czasem jeszcze więcej obrażeń. Albo to jest Buster, albo E-Scythe.

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

Elma ogolnie jest mocnym kozakiem, szkoda ze AI jej dobrze nie wykorzystuje. Ta sama sytuacja co Amelia w XB.

 

Jakis czas temu przelaczylem sie na nia dla zabawy i sie zlapalem za glowe jak potrafi kosic zbuffowana. Zwlaszcza ten melee Art ktory kosztuje TP jest po prostu miazdzacy cisnac 10-strzalowe kombo po 2-3 klocki.

 

Az zmienilem swojego MC na jej klase  :cool:

Odnośnik do komentarza

Skille na mocniejsze arty, backstaby i potencjal + shadowrunner + primer + combo w plery = kosior galaktyczny

 

Chociaz moj Bastion Warror [ze skillami duelisty, klasa bw wybrana tylko dla lepszych bonusow] na offensive stance z backstabem i tauntem wyciaga troche wiecej dmg, moge trzasnac combo po 14k-20k hit, a jeszcze jak mam supercharge wlaczony to mozna te wartosc w pierwszym ataku podwoic :cool:

 

Nie no ogolnie jesli chodzi o system walki to jest poezja, mozna na jana leciec, ale jak przysiadziesz chwile, zrobisz build pod jakis styl, ulozysz zgrabne combo w artsach to mozesz niezly dmg sadzic i w kilka sekund walki konczyc, ja na 45 lvlu obecnie walcze normalnie z mobkami 55+ - level leci mi bardzo szybko dlatego ze za zabijanie wyzej levelowych potworow dostajesz potworne bonusy do expa.

Odnośnik do komentarza

@up - jest klasa snajpera - Partisan Eagle, a potem Astral Crusader.

 

Jak zaczynam czytać o czymkolwiek w tej grze, to przeraża mnie, jak na pałę idę. Dopiero dziś się zorientowałem, że są specjalne zbroje do pilotowania Skelli.

 

W ogóle tu kasę zawsze jest na co wydać. Dawno nie walczyłem już na poważnie na piechotę, a tu misja główna i szybko padam. No nie dziwne, skoro niektórzy moi towarzysze mają zbroje z 15 czy 20 poziomu, a mam 45. :D Tylko tej kasy brak.

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...