Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

@Ragus

a grałeś Panie w pierwsze Xeno? Dostaniesz to samo tyle iż bigger, better and more badass + mechy ;-) Jak ktoś był zadowolony z Xeno to i Xeno X go najpewniej nie zawiedzie. Do tego czasu muszę koniecznie dorwać nowego TV'ka bo nie wytrzymam....

 

Gdyby to było takie proste, to każde studio robiłoby sequel lepszy od części pierwszej, a różnie z tym bywa. Czasem niby wszystkiego więcej, ale czegoś brakuje.

 

Nie wiem, jak z tą fabułą, ale oby była angażująca. Nie musi być tak świetna jak w Chronicles, ale chciałbym przynajmniej mieć po co grać.

Odnośnik do komentarza

Boję się że gra będzie takim bezpłciowym mmo offline bez charakteru :(

 

Wszystko mnie w tym roku zawiodło, więc czemu nie XenoX :frog:

Ja przeżywam za to najlepszy rok od przynajmniej 3-4 lat. Wiesiek, bloodborne, sunset, soma, halo 5, pillarsy, captain toad, danganronpa, mgs v i kilka innych giereczek. A jeszcze wychodzi just cause 3, tomb raider, xeno i fallout 4 piękny rok.

 

 

Xeno 1 wcale mnie aż tak fabułą nie porwało ale fajnie było ekplorowac ten świat. Teraz będę mógł latać! :)

Odnośnik do komentarza

Widzieliście ceny preoderów limitki? Prawie 300 zł :/

 

Na konsoleigry.pl jest jakaś zwykła edycja, będzie taka?

Jeszcze love-game.pl ma chyba w niezłej cenie. Pozostałe sklepy już ostro pofantazjowały, a konsoleigry limitkę ma wyprzedaną z tego co widziałem.

 

Tak, jest i będzie zwykła edycja, więc kopii nie powinno zabraknąć. Chyba.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Limitka w ultimie kosztuje teraz 289zł, wersja zwykła 199zł. Znowu mamy sytuację, że im bliżej premiery tym drożej, a przynajmniej jeżeli chodzi o limitki. Pewnie będzie mocno ograniczony nakład, podobnie jak z Project Zero.

Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem kilka miesięcy temu w ultimie i nadal mam cenę z przesyłką limitki na poziomie 254 zł . Zakładam że tym co zamówili wcześniej nie zmienią :) Dobrze że za pobraniem najwyżej nie odbiorę

 

Nie zmieniaja cen, jak zamowiles wczesniej za mniej to tyle zaplacisz.

Odnośnik do komentarza

Jak to jest, minęło już sporo czasu od premiery w Japonii a tu co chwilę ktoś wyskakuje z rewelacjami na temat gry o której już wszystko powinno być wiadomo. Wersja europejska jakoś znacząco się różni od japońskiej?

Nie różni się, ale na płycie będą dlc które w Japonii były płatne.

 

Co do drugiej kwestii - niszowa gra, niszowa konsola, region-lock uniemożliwiający import zainteresowanym itd. Choć o tym, że świat XBX będzie większy niż np. ten z Wiedźmina 3 było już akurat wiadomo. Wydaje mi się, że sam tu o tym pisałem.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

 

Jak to jest, minęło już sporo czasu od premiery w Japonii a tu co chwilę ktoś wyskakuje z rewelacjami na temat gry o której już wszystko powinno być wiadomo. Wersja europejska jakoś znacząco się różni od japońskiej?

Nie różni się, ale na płycie będą dlc które w Japonii były płatne.

 

Co do drugiej kwestii - niszowa gra, niszowa konsola, region-lock uniemożliwiający import zainteresowanym itd. Choć o tym, że świat XBX będzie większy niż np. ten z Wiedźmina 3 było już akurat wiadomo. Wydaje mi się, że sam tu o tym pisałem.

 

Mając na uwadze  to ,że dostajemy Mecha to świat musi być słusznych rozmiarów. Raczej interesuje mnie jak działa  coop  bo  moja skóra  wyczuwa  drgania w stylu Tengen Toppa  Gurren Laggan

Odnośnik do komentarza

Pytanie z innej beczki: będzie można w tę grę grać jak cywilizowany człowiek, czyli obraz na TV, a dźwięk w słuchawkach podłączonych do GamePada?

 

A jeśli nie, to podłączenie bezprzewodowego headsetu do TV załatwi sprawę? Nie bardzo mam możliwość grać na głośnikach. Taki problem miałem z Wind Wakerem i ostatnio z Project Zero.

 

Edit: Ale ja jestem durny, przecież mam wejście na słuchawki w TV.

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

Bardzo pozytywna zapowiedź z Eurogamera (zresztą nie oni jedyni taką opublikowali):

http://www.eurogamer.net/articles/2015-11-13-xenoblade-chronicles-x-might-yet-be-2015s-most-impressive-open-world

 

 

 

Xenoblade Chronicles X, the Wii U-exclusive spiritual successor to that 2010 game, is at it again. In a year in which we've hardly been short of sensational open worlds, Takahashi's Monolith Soft has quietly come along and trumped them all in terms of scale, ambition and sheer spectacle on that most unfancied of consoles. For all the stealth excellence to be found in The Phantom Pain's Afghanistan and Africa, for all the intrigue held within The Witcher 3's Northern Kingdoms, there's really nothing that's a match for the sheer beauty to be found in Xenoblade Chronicle X's .

 

 

 

There's all that to come, though, among other surprises shimmering on the horizon. Right now, with its combination of exploration, sparky sci-fi fantasy and deep pool of systems, I feel like I'm caught somewhere in the beautiful crossroads between Final Fantasy 12 and Phantasy Star Online, and I really couldn't be any happier.
Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

Dobra, zonk po całości....nie ma Japońskiego VA.....czy oni są niepoważni? I tak musimy ściągnąć kilka/naście GB danych ale ciężko im było wrzucić Jap only lub dual audio jak w pierwszym Xeno, który rzekomo jest bardziej z koncentrowany na fabule od Xeno X? Możecie się śmiać ale dla kwestia VA to być albo nie być dla gry i nie rozumiem takiego ukrywania tej informacji (bo ani na E3 ani na Gamescomie nie padło info iż będzie tylko Angielski dub). Żenada i tyle, pierwszy Xeno miał tragiczny dub i osobiście wątpię w to co facet w preview od gamexplain mówi iż jest on świetny (nie uświadczyłem ani jednego JRPGa mającego dobry Angielski dub).

Odnośnik do komentarza

Brak jap audio to niezła pomyłka. Tym bardziej to dziwi skoro jak mówisz, będzie prawdopodobnie mniej "gadania" jak w poprzednim ich tytule. To już niszowe Project Zero załapało się na jap ścieżkę, a gierka o której chyba jest ciut głośniej już nie. Kolejny raz Nintendo pokazuje,że z logiką są na bakier.

 

Co się tyczy dubu w j-rpg to taka Persona 3/4 miały bardzo dobry dub,głosy świetnie dobrane pod postacie.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenia przywróciły mi wiarę w ten tytuł. W każdej krainie będzie jakieś charakterystyczne miejsce - to lubię.

 

Mi dub w Xeno się podobał, jedynie ten mały srel do zaorania.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...