Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Przy takiej nutce to walki  będą czystą przyjemnością (a co-op to w ogóle sen na jawie) od dwóch lat słucham tego Panocka i obok Hisaishi Joe i Yasunori Mitsudy to czysty geniusz. Żadne kawałki nie powodują u mnie szybszego bicia serca aniżeli sam Sawano (OST z Gundam i Shingeki no Kyojin to miesiącami słuchałem). I wyobraźcie sobie że cały OST będzie zawierać 4 płyty i aż 55 utworów!! :obama:

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Obecnie otoczenie wygląda w większości przypadków lepiej niż wtedy (a na pewno nie gorzej), modele postaci wyglądają gorzej (chociaż twarzy na pierwszych zwiastunach nie pokazywali). Wtedy zresztą kamera była ustawiona bliżej postaci. No nie wiem, w ciągu dwóch lat rzeczy mogą się zmienić.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

W temacie grafiki jest bieda i tyle. Jak patrzę na materiały z tego XenoX a z takiego FFXV to widać jak kolosalna jest różnica między WiiU a pozostałymi dwiema konsolami. Na szczęście to "tylko jRPG" i nie grafika będzie najważniejsza. Mam nadzieję że system gry, ogrom świata i fabuła zrekompensują z nawiązką niedomagania w sferze oprawy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No na pewno wygląda gorzej od gry nad którą SE dłubie blisko 9 lat i podłubie spokojnie jeszcze rok lub dwa a demo czapek z głów nie urywało swoją prezencją a tu mamy całkowicie otwarty świat z coopem dla 4 graczy i możliwości zmiany ekwipunku i zbroi widocznej na każdej z czterech postaci ;-]

Szczerze oglądałem dzisiaj najnowszy filmik z Nintendo Treehouse i ku memu zdziwieniu pokazali parę ujęć zbliżonych do tego z pierwszego trailerka i moim zdaniem gra w ogólnym rozrachunku nie wygląda gorzej, modele postaci są ostre i wyraźnie, to samo tyczy się w ogóle takich szczegółów jak drzewa, liście, bronie, zbroje. Na pewno poprawili również wygląd samych przeciwników który jest zróżnicowany i stwory są pełne detali (ich design to sam w sobie kosmos). Szkoda że jest czasami nazbyt widoczny popup ale przy tak wielkich obszarach po których się biega to raczej żaden szok.

 

W przypadku pierwszego filmiku na pewno modele postaci były jakieś tak większe a sama kamera częściej trzymała się bliżej (aczkolwiek ekipa z NT pokazała iż można z podobnym przybliżeniem biegać postacią), a ma to ogólne znaczenie na odbiór grafy. Niestety dalej twierdze że minusem jest na pewno możliwość tworzenie własnego bohatera (no i chara design woła o pomstę do nieba). I dalej wydaje mi się że na początku celowali w wyższą rozdziałkę.

 

Zresztą co tu oceniać grę poprzez filmiki z netu, na pewno "bardzo" oddaje to rzeczywistą jakość grafy ;-] Wyjdzie to się przekonamy jak prezentuje się na dużych tv'kach bez spadku na jakości wywołanej streamem z netu. A poza tym, na pewno warto czekać bo gameplayowo zapowiada się kozacko i przy każdym filmiku banan nie schodzi mi z twarzy :-]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...