Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

BTW: W najnowszym Famitsu opublikowano wyniki ankiety dotyczącej XBX i tam też powtarzały się mniej więcej te same zarzuty, o których wspomniałem. Takahashi w komentarzu do wyników napisał, że następnym razem chciałby naprawić błędy, to znaczy (między innymi) zrobić grę z bardziej mięsistą fabułą.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No jest zadziwiająco sporo utworów z wokalem ale tutaj również brakuje 4 płyty bo sam sprawdzałem ile jest oficjalnie krążków w zestawie. Mnie osobiście kawałki urywają pupę, za wyjątkiem wokalowych które już poziomem trochę odstają (aczkolwiek złe nie są) a w ostatnich czasach to mankament Sawano który za często wykorzystuje Mikę Kobayashi i inne wokalistki do swych kompozycji (nadal niedoścignionym wzorem dla mnie jest OST z Unicorn Gundam).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Xenoblade Chronicles X for Wii U is playable for the first time in Europe at gamescom, as Nintendo reveals two limited edition bundles launching alongside the game in December:

 

· Xenoblade Chronicles X Wii U Premium Pack: features a black premium Wii U console, a physical copy of the game, an Artbook and a World Map poster

 

· Xenoblade Chronicles X Limited Edition Pack: features a physical copy of the game, a SteelBook™ cover, a World Map poster, a Cover Art Poster and the Artbook

 

 

 

Can’t make it to gamescom? Those at home can tune into a special Xenoblade Chronicles X Twitch.tv/twitch live stream broadcast on Saturday 8th August between 16.00 – 17.00 CEST to get a sneak peak at the game.

Dostaniemy steelbooka.

 

CLobm78XAAI4Q6M.jpg

 

:obama:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Xenoblade Chronicles X for Wii U is playable for the first time in Europe at gamescom, as Nintendo reveals two limited edition bundles launching alongside the game in December:

 

· Xenoblade Chronicles X Wii U Premium Pack: features a black premium Wii U console, a physical copy of the game, an Artbook and a World Map poster

 

· Xenoblade Chronicles X Limited Edition Pack: features a physical copy of the game, a SteelBook™ cover, a World Map poster, a Cover Art Poster and the Artbook

 

 

 

Can’t make it to gamescom? Those at home can tune into a special Xenoblade Chronicles X Twitch.tv/twitch live stream broadcast on Saturday 8th August between 16.00 – 17.00 CEST to get a sneak peak at the game.

Dostaniemy steelbooka.

 

CLobm78XAAI4Q6M.jpg

 

:obama:

 

 

 

Nazbiera mi się trochę tych kartonowych opakowań :D Bayonetta 2 + Mario Makre + Xenoblade X :P

 

A tak w ogóle to  :fsg:

 

 

Tylko wolałbym w zwykłym pudełku, steelbook dziwnie wygląda pomiędzy plastikowymi pudełkami.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

 

Xenoblade Chronicles X for Wii U is playable for the first time in Europe at gamescom, as Nintendo reveals two limited edition bundles launching alongside the game in December:

 

· Xenoblade Chronicles X Wii U Premium Pack: features a black premium Wii U console, a physical copy of the game, an Artbook and a World Map poster

 

· Xenoblade Chronicles X Limited Edition Pack: features a physical copy of the game, a SteelBook™ cover, a World Map poster, a Cover Art Poster and the Artbook

 

 

 

Can’t make it to gamescom? Those at home can tune into a special Xenoblade Chronicles X Twitch.tv/twitch live stream broadcast on Saturday 8th August between 16.00 – 17.00 CEST to get a sneak peak at the game.

Dostaniemy steelbooka.

 

CLobm78XAAI4Q6M.jpg

 

:obama:

 

 

 

Nazbiera mi się trochę tych kartonowych opakowań :D Bayonetta 2 + Mario Makre + Xenoblade X :P

 

A tak w ogóle to  :fsg:

 

 

Tylko wolałbym w zwykłym pudełku, steelbook dziwnie wygląda pomiędzy plastikowymi pudełkami.

 

 

W takich pudełkach Nintendo zawsze wrzucało steelbooka jako dodatkowego boxa, podobnie było z Pandora's Tower, podobnie z Majora's Mask 3D, podobnie z Pokemonami ORAS. Będę mocno zdziwiony jak nie bedze zwykłego plastikowego pudła :) 

Odnośnik do komentarza

Tak btw:

 

 

 

Co więcej, klasyczna gra na Wii Xenoblade Chronicles została już udostępniona w Nintendo eShop konsoli Wii U! Wszyscy, którzy kupią tę  grę, na tej samej konsoli Wii U* będą mogli skorzystać ze zniżki w wysokości 40 złotych na zakup Xenoblade Chronicles X w ciągu dwóch tygodni od planowanej na grudzień premiery.

 
Info z notki prasowej, dostałem ją parę godzin temu i dopiero teraz się wgłębiam w treść 
Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

 

No jest zadziwiająco sporo utworów z wokalem ale tutaj również brakuje 4 płyty bo sam sprawdzałem ile jest oficjalnie krążków w zestawie.

Spójrz na sam dół mojego postu link do 4 płyty jest zaraz pod 3 płytą :whistling:

 

 

 

Mój Błąd, powiem Ci że nigdy nie zwrócilem na niego uwagi (może dlatego iż zaraz wlazłem na sonixvgn aby mieć na dysku cała kompilację). Zwracam honor.

 

@Ragus

System walki w nowym Xeno to usprawnienie tego co było w pierwszej części, tak więc nie bój nic, dalej będzie trzeba zastanowić się dwa razy zanim pójdzie się na konkretnego bossa bo same levele nie mają takiego znaczenia (chyba że ktoś jest o 20/30lvl wyżej od przeciwnika to co innego).

 

A samo Nintendo bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, nie składalem pre-orderów bo liczyłem na jakieś fajne ale nie przegięte limitki i dostałem takie jakie lubię najbardziej (czyt. bez figurek i zbędnego plastikowego gówna z gry). Mapka jak nic wyląduje w antyramie na ścianie obok tej z halo Reach, Obliviona i paru innych ;p 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W sklepach Ultima, konsoleigry, Lovegame pojawiły się w końcu limitki i wersje podstawowe. Najwyższy czas zamówić pre-orderek na limitke co by czasu nie tracić >: D Boże co za piękna jesień i zima to będzie: Metal Gear Solid V The Phantom Pain, Project Zero, Xenoblade Chronicles X i nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba (plus ew. Rodea the Sky Soldier, Star Fox Zero i Tales of Zestiria) >: 3

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za cynk, Xeno limited zamówione, PZ gdzieś już też jest dostępny limitowany?

Konsoleigry.pl, ultima.pl, love-game.pl.

 

Ja zamawiałem i Xeno i PZ w love-game.pl, bo nie trzeba płacić od razu. Oczywiście zamówienie poszło na limitki. :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero teraz jednak złożyłem pre-order w Ultimie bo cenowo wychodzi mi tak samo jak w konsoleigry (ale preferuje kuriera DPD bo przyjeżdża z samego rana), mam nadzieje że na pre-order PZ jeszcze się załapałem, w najgorszym przypadku anuluje go i zamówię w konsoleigry :-)

 

 

P.S. @Sakiu

 

Czytałem że niektórzy się zawiedli Zestirią ale ja tam wielkiego hypeu nie miałem, ale podoba mi się powrót do korzeni w postaci bardziej klimatu fantasy na wzór Tales of Phantasia a tą całą gów.noburze z Alicią to zlewam ciepłym sikiem koszącym ;-) Ale tak czy siak dzięki za ostrzeżenie, na razie priorytetem jest Xenoblade X >: 3

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...