Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

A według Ciebie nie jest debilizmem wycinanie zawartości, która  jest dostępna w innych tego typu grach ? Rozumiem ze kogoś może  coś gorszyć, ale  nikt  nie zmusza  nikogo do  ubierania stroju w grze. Czy wycinanie zawartości  bez  jakiegokolwiek  wyraźnego powodu jest OK?

Taki fanservice dla zboczuchów należy tępić, takźe dla mnie wycięcie jest jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza

 

A według Ciebie nie jest debilizmem wycinanie zawartości, która  jest dostępna w innych tego typu grach ? Rozumiem ze kogoś może  coś gorszyć, ale  nikt  nie zmusza  nikogo do  ubierania stroju w grze. Czy wycinanie zawartości  bez  jakiegokolwiek  wyraźnego powodu jest OK?

Taki fanservice dla zboczuchów należy tępić, takźe dla mnie wycięcie jest jak najbardziej ok.

 

Trzymam za słowo jak  będziesz tępił w nadchodzących grach od Nintendo. ( Fire Emblem)

Odnośnik do komentarza

No jeżeli u nas FE wyjdzie bez strojów, gdzie dziewczynki mają ci,py na wierzchu, to będę zadowolony. Jak wyjdzie z takimi strojami... to też będę, bo to mimo wszystko tylko kawałek średnio udanego stroju. Gdyby XenoX wyszło u nas z gołymi ci,pami na wierzchu, to też bym kupił. No ale skoro tego nie ma, to jeszcze lepiej.

 

To jest tak proste :cool: :czesc:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No jeżeli u nas FE wyjdzie bez strojów, gdzie dziewczynki mają ci,py na wierzchu, to będę zadowolony. Jak wyjdzie z takimi strojami... to też będę, bo to mimo wszystko tylko kawałek średnio udanego stroju. Gdyby XenoX wyszło u nas z gołymi ci,pami na wierzchu, to też bym kupił. No ale skoro tego nie ma, to jeszcze lepiej.

 

To jest tak proste :cool: :czesc:

W FE nowym stroje to najmniejsza sprawa do cenzury - pół gry trzeba by było wywalić.

Odnośnik do komentarza

Ja to się w ogóle zastanawiam, jaki trzeba mieć spaczony gust/łeb, aby wczuć się w lolitkę biegającą w lateksowym stroju.

Niestety w dzisiejszych czasach taka tandeta jest na porządku dziennym co było nie do pomyślenia w latach 90 gdzie królował SNES oraz PSX. Wszyscy obeznani wiedzą jakie jRPGi wtedy były serwowane - najczęściej gustowne i wyważone bez tego całego erotycznego na maxa syfu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To już z pretensjami do Japończyków,a konkretnie otaku,którzy są napaleni na małe dziewczynki. Szkoda,że JP tak się stacza pod względem designu.Złote lata już za nimi i teraz brną w ten syf. Przydałby się im mały kryzys by się w końcu ogarnęli ale pewnie nie szybko to nastąpi. Całe szczęście,że jeszcze nie wszystkie firm się zatraciły i wypuszczają dobre designy i gry,które nie opierają się na fan service.

Odnośnik do komentarza

Szkoda,że JP tak się stacza pod względem designu.Złote lata już za nimi i teraz brną w ten syf.

Princess Maker, Valis? Serio kiedyś to taki desing to był standard i wszyscy byli zadowolenie - ten okres właśnie nazywał się złotymi latami japońskiego przemysłu growego.

 

A jak ktoś chce komentować tak branże to niech kupi Legend of Heroes: Trails in the Sky Second Chapter - jakoś się nie kwapicie do zakupu najlepszego jrpg'a w historii. Niema loli w bieliźnie - jest dorosła fabuła, a i tak sobie durne wymówki znajdujecie - raki branży jedne.

Odnośnik do komentarza

To akurat między innymi zasługa chara designera. Jakby ktoś pograł w Xenosage to macie wypisz wymaluj to samo tyle że teraz w HD. A i kypq proszę ale zlituj się bo zaraz z kontekstu też wrzucę Ci najnowszą odsłonę Trails in the Sky z typową lolitą z czerwonymi oczami w mundurku szkolnym rzekomo ze szkoły militarnej walcząca ze złem tego syfu. Wybacz ale do Chrono Triggera czy Chrono Crossa to Twojej "najlepszej serii" daleko a przynajmniej dla mnie gdzie mogę na pęczki podać masę jRPG'ów które bardziej mi przypadają do gustu ;-) A takim jest m.in. Xenoblade Chronicles i będzie również Xenoblade Chronicles X 

Odnośnik do komentarza

@Ragus

a grałeś Panie w pierwsze Xeno? Dostaniesz to samo tyle iż bigger, better and more badass + mechy ;-) Jak ktoś był zadowolony z Xeno to i Xeno X go najpewniej nie zawiedzie. Do tego czasu muszę koniecznie dorwać nowego TV'ka bo nie wytrzymam....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...