Skocz do zawartości

GOTY 2011


Gość

  

132 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GOTY 2011?

    • L.A. Noire
    • Gears of War 3
    • Mortal Kombat
    • Dead Space 2
    • Crysis 2
    • Battlefield 3
    • Forza Motorsport 4
    • Call of Duty: Modern Warfare 3
    • The Elder Scrolls V: Skyrim
    • LittleBigPlanet 2
    • Uncharted 3
    • Dark Souls
    • Assassin's Creed Revelations
    • Killzone 3
    • The Legend of Zelda: Skyward Sword
    • Yakuza 4
      0
    • Portal 2
    • MotorStorm: Apocalypse
    • Deus Ex: Human Revolution
    • Batman: Arkham City
    • Rayman Origins
    • Rage
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Lista jest taka, bo można dać 22 pozycje tylko w ankiecie, pisałem to po 3 w nocy i zaznaczyłem, że mile widziane są sugestie, co do zmiany jej zawartości. Głosowanie niech trwa do końca grudnia. Jeżeli czegoś nie ma na liście, to można wpisać to w poście, na pewno nie zostanie pominięte.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Głos dla Gears 3, za za(pipi)iste multi rekompensujące średniego singla.

 

Lista z d*py, brak określonych kryteriów dlaczego dane gry są wyszczególnione a inne nie, brak kryteriów dlaczego dana pozycja jest pierwsza, a inna druga. Brak określenia do kiedy jest głosowanie, kiedy zostanie zamknięte i ukażą się wyniki, kto te wyniki stworzy...

Dla mnie temat do kosza.

wracaj na forum neo+ i przestan jeczec

Odnośnik do komentarza

edit. Lekka korekta, po bliższym zapoznaniu się ze SKYRIM :)

1.Batman-za nienudzące się naparzanie bandziorów, za rozbudowanie, za rozmach 2. SKYRIM, za rozmach, questów jak mrufkuw, muzykę i smoka, który nadleciał podczas śnieżycy, gdy uciekałem przed goniącymi mnie wieśniakami (że wampir, to od razu zabić) 3.Dark Souls, za to, że poziom frustracji=poziomowi zabawy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

A co ma z tym portal wspólnego, to tylko forumowa ankieta. Nie interesuje się rynkiem kieszonsolek, ale jak wam tak bardzo zależy, to umieszczę je w zestawieniu. Niech tylko napisze ktoś co chciałby tam widzieć.

 

Dawajcie typy do gatunków:

 

Shooter TPP

FPS

Racer

Sportowa

RPG

Bijatyka

Action-adventure

Platformer

Handheld

Cyfrowa dystrybucja

Inne

 

Wieczorem to złoże i będzie nowa ankieta. Mam nadzieję, że wszyscy będą kontent.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Też jest opcja, ale skłaniam się, by w każdej kategorii były 3-4 nominacje i taką też ankietę zrobię. Czekamy na propozycje.

 

Złożona ankieta wystartuje jeszcze dzisiaj i będzie możliwość zagłosowania na jedną grę w każdym gatunku, GOTY swojego genre. Pasi?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie oficjalne? To w takim razie może i PC warto by było dodać? Na to też gry wychodzą, wiecie... (*gasp* bwuuuuhhh?) ;) Gdyby to było jakieś PPE-owe dziwadło ograniczone do konsol, to jeszcze pół biedy (choć i tak handheldów brakuje).

 

Ode mnie Radiant Historia i Wiedźmin 2 jako sugestie do dodania. A i tak uważam, że mogłoby być tego więcej (Tactics Ogre, Okamiden itp).

 

A i Catherine nie widzę na liście, albo nowego Ace Combat... albo Assassin's Creed... choć są to "konsoloffe" tytuły. Dobry pomysł wyżej - niech każdy wpisuje swoich faworytów sam, wg odgórnie ustalonych zasad. Takie listy nigdy nie będą w pełni fair, gdyż narzucają wybór określonych (nierzadko przehajpowanych) pozycji. Zmuście ludzie do myślenia - jak chcą tak czy inaczej wymienić kolejnego Modern Warfare, czy Uncharted, to wymienią, a jak wolą coś niszowego, to nie poczują się odosobnieni.

Odnośnik do komentarza

Dobra definitywnie - ankieta zostaje, za MvC 3 wjeżdża AC Revelations. Podajemy 3 tytuły i krótko uzasadniamy, jeżeli się pokrywają z listą w ankiecie, to można zagłosować sobie. Pod koniec grudnia zbiore wszystko. PC i handheldy też wchodzą w grę i wszyscy zadowoleni :)

 

funny-dog-pictures-chaos-panic-pandemonium-my-work-here-is-done.jpg

Odnośnik do komentarza

Tłumaczę: wpisujemy 3 tytuły, które najbardziej nami wstrząsnęły w tym roku i uzasadniamy, każda platforma dozwolona. Jeżeli akurat pokrywa się to z jakimiś pozycjamiw ankiecie, to możemy sobie zaznaczyć. Całość zbiorę pod koniec grudnia i przedstawię TOP3. Proste :)

Odnośnik do komentarza

1. Catherine-ciekawe podejście do tematu przygodow/platformówkowo/puzzlowego jeśli można to tak ująć. Dość nietuzinkowa gra jeśli chodzi o tą generację. Fajna muzyka, bardzo dobrze użyty cell-shadding,a także dość niecodzienna fabuła.

2. Dark Souls - ot to taki Demon Souls w wersji bardziej rozwiniętej.

3. Deus Ex: Human Revolution -dobry następca pierwszego Deus Ex z PC. Genialny, przemyślany design świata, ciekawe postacie i klimatyczna muzyka.

 

To tak w skrócie, jeśli znajdę więcej czasu to rozwinę poszczególne opinie o tytułach.

Odnośnik do komentarza

1. The Legend of Zelda: Skyward Sword - nowa odsłona serii jest rewelacyjna. Jedne z lepszych dungeonów w serii, kapitalna muzyka i urocza grafika. Godne pożegnanie Wii.

2. Batman: Arkham City - nie wstrząsnął mną tak, jak Arkham Asylum, ale czegokolwiek grze nie mogę zarzucić. Bigger, better, more badass można by powiedzieć.

3. Gears of War 3 - kapitalne zakończenie trylogii. Bardzo dobra kampania i multi, w które o dziwno przyjemnie mi się grało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...