Skocz do zawartości

GOTY 2011


Gość

  

132 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GOTY 2011?

    • L.A. Noire
    • Gears of War 3
    • Mortal Kombat
    • Dead Space 2
    • Crysis 2
    • Battlefield 3
    • Forza Motorsport 4
    • Call of Duty: Modern Warfare 3
    • The Elder Scrolls V: Skyrim
    • LittleBigPlanet 2
    • Uncharted 3
    • Dark Souls
    • Assassin's Creed Revelations
    • Killzone 3
    • The Legend of Zelda: Skyward Sword
    • Yakuza 4
      0
    • Portal 2
    • MotorStorm: Apocalypse
    • Deus Ex: Human Revolution
    • Batman: Arkham City
    • Rayman Origins
    • Rage
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1. Portal 2 - bardzo fajna i pomysłowa gra, bardzo dobrze rozwijające przy okazji mechanikę pierwowzoru. Urzekł mnie też soundtrack i zaskakująco przyjemny scenariusz.

2. Batman: Arkham City - słabiej niż AA, ale nadal bardzo dobrze. Piękny, otwarty świat z mnóstwem rzeczy do odkrycia, ciekawe postaci złoczyńców, parę nowych pomysłów w zakresie "gadżetomanii" oraz świetne epizody z Catwoman.

3. Deus Ex: Human Revolution - nie umywa się co prawda do pierwowzoru, ale to nadal produkcja wyjątkowa dzięki nieliniowości, świetnemu rozwoju postaci czy też dialogom. Klimat też dosyć przyjemny.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zmiana zasad ? :) Ok, to tak:

 

Batman: Arkham City - Kapitalna fabuła + kapitalny gameplay, połączenie tak bardzo deficytowe w grach. Ciężko się było oderwać od gry nawet po skończeniu wątku głównego.

 

Forza Motorsport 4 - Doskonałość wykonania w najczystszej postaci i do tego tryb sieciowy z Rivals na czele wciąga jak cholera.

 

Gears of War 3 - Za akcję, która nie zwalnia przez te 10-12 godzin nawet na chwilę, za 4 osobowy co-op po sieci, za różnorodność przeciwników, za Hordę 2.0 z bossami i za miodny online.

Odnośnik do komentarza

Renegade Ops - pisałem już to wiele razy, za mega klimatyczny gameplay, przepiękną grafikę, wspaniały feeling wylewający się z ekranu. GOTY

Uncharted 3 - pomimo tego że sie trochę zawiodlem jest to chyba najbardziej filmowa gra (single) no i dodatkowo mega miodne multi.

Mortal Kombat - stary dobry MK powrócił, tyle powinno wystarczyć ;)

Odnośnik do komentarza

1: The Legend of Zelda: Skyward Sword - kolejna piekielnie udana Zelda. Dla mnie numer jeden i złoty puchar, ponieważ takie właśnie gry kocham najbardziej. Baśniowe, długie, urzekające. Przygoda roku!

2: Crysis 2 - nie byłem fanem tej serii dopóki nie zagrałem. Gra świetna bo łącząca starą szkołę z bajerancką oprawą graficzną. Do tego długa kampania, świetna muzyka, wspaniała miejska dżungla. Wahałem się czy nie wybrać Bulletstorma, ale jednak Crysis 2 zwyciężył.

3: Skyrim - najbardziej dopieszczona produkcjaBethesdy. Widać że wyciągnęli wnioski i dali z siebie wszystko. Wspaniały klimat, duży świat, mnóstwo do roboty, świetna oprawa a/v.

Odnośnik do komentarza

ale jaja, uświadomiliście mi , ze z tego roku, z wymienionych pozycji grałem tylko w...Killzonea 3 :confused:

 

a na półce kupka gier z 2009-2010 do nadrobienia- dwa Bioshocki , MGS4...no no.

 

 

mam dużo do nadrobienia - dobrze w sumie :)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dlaczego? Bardzo dobra produkcja która wyróżnia się na rynku.

To nie miejsce w sumie na polemike ale tak krótko :

Ja sie zawiodłem na tej grze okrutnie - pikujaca w dół jakość fabuły, sterylność, kupa głupich rozwiazań ( bateryjki urwał nać ), krótka .

DLA MNIE OSOBIŚCIE to raczej kandydat na zawód roku niż na GOTY .

Odnośnik do komentarza

Ostateczna lista:

 

1. Rayman Origins- najlepsza platformówka 2d od czasów pierwszego playstation, pomnik dla starej szkoły robienia gier

2. Infamous2- pierwszy sandbox w życiu, który mnie nie znudził, a co więcej nie potrafiłem się od niego oderwać

3. Mortal Kombat- nie kręcą mnie bijatyki ale MK sprawił,że znowu poczułem się jakbym był w podstawówce i uciekał z lekcji by u kumpla grać w MKII

4. Uncharted3- w sumie to indiana jones 5 :D

5. Killzone3- w multi zawód, za to singiel mnie pozytywnie zaskoczył, do tego a/v mistrzowskie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

aha to jak można proszę o edit:

 

1. Rayman Origins - dla mnie najlepsza gra tej generacji, niesamowicie, miodna, piękna graficznie, długa, wymagająca. Ktoś tu na forum dobrze napisał. Najlepsza platformówka 2/ 2,5 D od czasów PSX i Crasha.

 

2. Uncharted 3 - tej gry nie mogło zabraknąć w głosowaniu (najbardziej filmowa i najpiękniejsza graficznie gra w jaką grałem w życiu). Ogólnie byłem pewien po ograniu, że będzie GOTY jednak niespodziewanie Rayman pokrzyżował plany.

 

3. Portal 2 - przy obecnym trendzie mega odtwórczych strzelanek ta gra to istna perełka.

 

 

 

4. Infamous 2 - fajny klimat, fabuła, gameplay, dobra żywotność.

 

5. Deus Ex - nie ograłem jeszcze całego ale widać mega pracę i wielkość tej gry

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

1. Killzone 3, za pracę którą włożyli graficy, game designerzy, muzycy i programiści. Scenarzyści już trochę mniej. Oraz za Boberka jako murzyna. I za wcale nie takie złe multi (tylko po prostu wyparte przed CoD i BF).

2. Skyrim - bo ta gra jest wielka, Bethesda znowu w formie, a ES na topie europejskich rpg.

3. Mortal Kombat - po zmarnowanym przez Midway potencjale mamy bardzo udany powrót do klimatu i różnych flaków na wierzchu.

4. Uncharted 3 - trudno go nie uwzględniać, bo mimo mniejszego przełomu niż u poprzednika, to nadal świetna gra.

5. Little Big Planet 2 - progres w stosunku do poprzednika i możliwości, a to jedna z tych gier która przypomina o innowacyjności i potędze wyobraźni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...