Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do speców:

skończyłem Survival, odblokowałem S+ i chcę zaliczyć, jednak wcześniej pogrzebać w paru rozdziałach za znajdźkami.

Czy ogrywanie rozdziałów wybranych z listy w menu nadpisze mi save'a i stracę Survival +?

 

1. A weź tego sejva na pendrive zrzuć, i następnie szukaj po lokacjach tego czego jeszcze nie znalazłeś. Jak skończysz i trofeum wpadnie, graj save z pendriva i Survival + dajesz do końca 

 

2. To czego nie znalazłeś na niższych poziomach możesz że tak powiem do-szukać na Survival +, te przedmioty są dodawane a nie liczone od nowa. Ja tak miałem z trzema komiksami które były zglitchowane, w zimowym levelu nie było tego na ławce, nie było jednego w autobusie. Wracałem po nie po skończeniu gry na normal ale ich tam nie było. Później na Survival pierwsze komiksy opuszczałem a te których mi brakowało zebrałem właśnie na survival i trofeum wskoczyło.

Odnośnik do komentarza

 Właśnie zacząłem sobie grę w New game + i według opisów miał być tam mój sprzęt i umiejętności zdobyte  do tej pory w pierwszym przechodzeniu.

doszłem do miejsca gdzie Joel zabiera plecak ze sprzętem , lecz nic tam nie ma i dotego moje zdolności są wyzerowane. Proszę niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego nie mam tych żeczy, może coś zle robię albo po prostu mi sie gra zesrała:(

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

Statystyki? Czyli twoje umiejętności tak? Nie da się wszystkich umiejętności zrobić na max za pierwszym podejściem tak samo jak nie można zrobić upgrade wszystkich broni. Dlatego trzeba grać na poziomie + aby do poznajdywać resztę.

 

Jeśli twoje umiejętności są na poziomie +, wyzerowane to kategorycznie coś jest nie w porządku. 

Odnośnik do komentarza

ja jednak zaczekam na pierwsze recki - o jakosc sie nie boje bo to ND, jestem jednak ciekaw dlugosci rozgrywki, nie usmiecha mi sie placic 50zl za godzinke zabawy, marzy mi sie by obok gry generacji ND zaserwowalo dlc generacji ale raczej nie wierze, ze bedzie to zawartosc na miare un do rdr czy epizodow do gta4

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

ja jednak zaczekam na pierwsze recki - o jakosc sie nie boje bo to ND, jestem jednak ciekaw dlugosci rozgrywki, nie usmiecha mi sie placic 50zl za godzinke zabawy, marzy mi sie by obok gry generacji ND zaserwowalo dlc generacji ale raczej nie wierze, ze bedzie to zawartosc na miare un do rdr czy epizodow do gta4

TLoU jest naprawde dluga gra, wiec prognozuje, ze Left Behind bedzie oscylowal w granicach 4 godzin.

Odnośnik do komentarza

Statystyki? Czyli twoje umiejętności tak? Nie da się wszystkich umiejętności zrobić na max za pierwszym podejściem tak samo jak nie można zrobić upgrade wszystkich broni. Dlatego trzeba grać na poziomie + aby do poznajdywać resztę.

 

Jeśli twoje umiejętności są na poziomie +, wyzerowane to kategorycznie coś jest nie w porządku. 

Problem już  rozwiązałem. Cały problem tkwił w tym że za pierwszym razem grałem z Polskim dubbingiem. W nowej grze plus przełączyłem na EN  i gra zwariowała;)  Gra widać jest mądrzejsza ode mnie i dla mojeg odobra nie pozwala mi zagrać w ng+ w EN smile.png

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

 

Elder Scrolls V: Skyrim od dłuższego czasu puszył się jak paw, okupując pierwsze miejsca w rankingach na najczęściej nagradzaną grę w historii. Według serwisu Gotypicks, ten stan właśnie uległ zmianie i mamy nowego lidera.

Skyrim wprawdzie nadal utrzymuje pierwszą pozycję w kategorii ocen samych graczy - czytelników, natomiast jeżeli chodzi o nagrody krytyków i ogólną ilość wyróżnień, na prowadzenie wyszedł zeszłoroczny przebój od Naughty Dog - The Last of Us.

Sam serwis Gotypicks zbiera informacje z praktycznie każdej strony o tematyce growej od  blisko dziesięciu lat wstecz. Biorąc pod uwagę że ilość tego typu portali stale rośnie, możemy śmiało założyć, że wynik The Last of Us jest najlepszy w historii.

http://www.pssite.com/news-30695-the_last_of_us_najczesciej_nagradzana_gra_w_historii.html

 

Antonio-Joel-Banderas.gif

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

 

dla mojeg odobra nie pozwala mi zagrać w ng+ w EN smile.png

 

no chyba nie dla twojego dobra, wiele tracisz nie grając po angielsku

 

Ale ja ją przechytrzyłem i gram juz w EN ;)  Włączyłem new+ po Polsku, doszedłem do momentu w którym można już sprawdzić staty, zasejwowałem i przełączyłem na EN.

 

fcpf.jpg

 

 

EN faktycznie świetna.

Odnośnik do komentarza

Ok, ja dla tej gry właściwie kupiłem PS3. Nie żałuję ani grosza wydanego. Klimat, rozgrywka, historia, to wszystko jest niesamowite. Gra bardzo dojrzała, realistyczna, emocjonalna, poruszająca kilka trudnych tematów. Graficznie cudo (szczególnie po przesiadce z Wii hehe), ale to wszyscy wiedzą. Z początku chciałem dać 9/10 i gdyby nie końcówka to by tak było, ale ostatnie minuty i zdecydowane 10/10.

Odnośnik do komentarza

mnie najbardziej podoba sie fakt, ze to pierwsza chyba gra w historii, ktora nie ma w pelni pozytywnego,nieskazitelnego bohatera czy tez jakiegos glownego do szpiku kosci zlego bad guya. Kazdy tu tak na prawde przez zaraze i kataklizm ma zryte w glowie i pelno to odcieni szarosci, kazdy ma tez swoje racje, czemu robi tak a nie inaczej

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...